Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тепер про нижню білизну

Панчохи (не колготки!) На поясі дуже еротичні для чоловіків. Трусики дуже дражнять, тому це останню перешкоду перед чоловіком, бажаючим тебе. Вони наближають його до ваших інтимних місць і в той же час ховають їх. Багато чоловіків вважають чорний пояс, високі підбори вельми еротичними. Якщо коханий чоловік захоче цього, то треба носити подібні туалети, незважаючи на те, що ти їх вважаєш вульгарними. Адже як би там не було, це ніхто крім вас не побачить, і якщо те, що ти виглядаєш жінкою з вульгарного французького фільму, спонукає захопити вас у постіль, ти будеш більш ніж дурна, якщо не зробиш цього і не скористаєшся його бажанням втягнути вас у вир пристрасті.Чоловіки знаходять еротичним, коли жінки збривають лобкові волосся, що було прийнято в Індії та Китаї, де знали толк в любовних насолодах. Це не більше викривлено, ніж голити пахви. Беручи до уваги, як дешево вам буде це коштувати, можна включити це як доповнення до вашого еротизму.

Думаємо, вам ясно, що якщо ви збираєтеся вести активне сексуальне життя, то вам нічого забиратися під ковдру, коли він поруч. І перестаньте маститися противним кремом, обмотувати волосся ганчірками або папером, накручувати на бігуді і одягати нічну сорочку з обдертими рукавами і звисаючими шнурками. Тільки горила, сексуальний маніяк або чоловік, який повернувся з ув'язнення, може збудитися в подібній обстановці.

З іншого боку, спеціальна постільна косметика і метри чорних мережив не гарантують успіху на ложі любові, якщо ваш чоловік віддає перевагу тип сніжної королеви. Вся ця блискуча чорнота не порушить його.

Багатьох чоловіків спокушає вид сніжної королеви - море невинно білих мережив і муаровий шарф, балдахін і елегантна ліжко в стилі ампір з простирадлами, прикрашеними вишивкою, білими атласними покривалами і горою палевих подушок. Для нього це виклик - пробудити вас, крижану, жіночну, неповторну. Чоловіки цього типу бувають палкими коханцями і дарують дорогі дрібнички.

Чимало чоловіків обожнюють прозорі нічні сорочки. Якщо дружина отримує таку чорну сорочку в якості новорічного подарунка, то не говоріть огидно!. Радійте, що вони бачать вас напівоголеної і лежить на ліжку, як Маха Гойї, спокусливою, як Софі Лорен. Чорна нічна сорочка означає, що він зацікавлений в сексі і готовий витратити чималі зусилля, щоб зробити його більш різноманітним. Коли вам дарують зовсім аморальну нічний одяг, червонійте, якщо вже вам так хочеться, але носіть її з гордістю і часто. Якщо ж він подарує нічну сорочку, яка годиться його прабабусі, тобто причина для занепокоєння, тому що ви в небезпеці.

Існує два способи дізнатися, як, на його думку, повинна виглядати богиня любові; перший - просто запитати його, другий - проекспериментувати з різними стилями. Ефективно і поєднання того й іншого, тому що, поза всяким сумнівом, описана ним жінка, представляющаяся йому ідеалом, не допоможе вам отримати й утримати його, а експериментуючи час від часу в різних стилях, ви користуєтеся ефективною зброєю - сюрпризом.

Можна придбати або зробити одяг спеціально для сексу - начебто нічної сорочки, сексуальної нижньої білизни. Але це для особливих випадків, це дійсно порушить вашого чоловіка. Чоловіки зовсім не хочуть, щоб жінки постійно носили таку білизну. Біда в тому, що, хоча ви і надягаєте таку білизну тільки в особливих випадках, багато жінок його не надягають зовсім. Тому чоловіки шукають тих, хто носить його.

Чоловіків збуджують випадковості, типу коли він знаходить вас голою на кухні в одному кухонному фартусі, або ви миєте підлогу в одній сорочці без трусиків. Або сидите, коли він приходить додому, читаєте або слухаєте музику в джинсах з оголеними грудьми. Потрібно виглядати так, ніби ви весь день ходили голою.

Як завжди, кращий спосіб довідатися, який одяг ваш коханець вважає сексуальної, - запитати його. Запитайте так, щоб він зрозумів, що ви готові носити з того, що він вважає збудливим. Запам'ятайте, що потрібно бути веселою, коли на вас еротична одяг або красива нижня білизна. Якщо ви не відчуваєте себе невимушеній в сексуальній одязі - дотримуйтеся зразків, які знаєте і любите.

Більшу частину сексу становить гра, немає нічого шкідливого в еротичних забавах, іграх в ненормальність і в фетишизації. Вони лоскочуть вам нерви, якщо це не серйозно. До сексуальних матеріалів відносяться гума та шкіра. Ви можете відмінно виглядати в шкірі. Шкіряна куртка на блискавці тісного крою, залишає натяк на улоговинку між грудьми, - можливість для розпалювання фантазії будь-якого чоловіка.

Іншим еротичним варіантом є відсутність одягу, нагота. В той же час в наші дні багато пар не роздягаються один перед одним. Це не старі, відсталі люди. Це молоді чоловіки і жінки, які по тій або іншій причині бентежаться своїх оголених тіл. Іноді винувато виховання, іноді - хронічна сором'язливість, іноді - помилкова скромність. Які б не були причини, вони існують.

Дівчина може вивести чоловіка з рівноваги, просто стоячи оголеною. Подумайте про дружин, що роблять це для чоловіків, або про дівчат, які роблять це для коханців! Наприклад, чоловік дивиться футбол по телевізору, а дружина сидить оголена на ручці його крісла. Нагота доводить влада жінки над чоловіком. Дружина не повинна говорити собі: Ну ось, я отримала цього чоловіка - тепер можна і розслабитися. Ні. Вона повинна хвилювати чоловіка кожен день подружнього життя. Тільки так дружини можуть перемогти.

Звичайно ж, для нього одним з найкращих видовищ будете ви самі, злегка нафарбована, напудрених і оголена. Якщо у вас гарна фігура, самим звабливим нарядом буде ваша власна шкіра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити