Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як заманити чоловіка

Як привернути до себе чоловічу увагу? Чому я не подобаюся чоловікам і чи можу подобатися взагалі?

Хочеться, щоб звертали на мене увагу з сексуальним підтекстом. Наслідком цього є погано прихована заздрість до подруги і прагнення одягатися з сексуальним натяком. На що ви натякаєте стилем свого одягу? Стиль одягу не розповість про внутрішній світ людини, про те, наскільки він цікавий в спілкуванні - в спілкуванні звичайному, а не сексуальному. Одяг в цьому сенсі показник від'ємний - по ній можна судити скоріше про недорозвиненні інтелектуальної та духовної сфери, ніж та про її достоїнства.Якщо людина намагається виділитися із загальної маси за допомогою навороченной шкіряної куртки, заклепок і фарбованого чуприни, або стриженого потилиці і золотий ланцюга на шиї - так само як і підкресленою сексуальності в одязі, - це свідчить лише про те, що іншим чином він заявити про себе не здатний . Не варто переживати з приводу того, що пізно ввечері до вас на вулиці не підходять хлопці, залучені вашої міні-спідницею і блузкою на голе тіло. Бережи вас доля від таких знайомств. Тому що в даному випадку їх не цікавите ви як особистість - їх набагато більше займають ваша удавана доступність і певні частини вашого тіла.

Не треба рвати з подругою, яка користується великим успіхом у чоловіків. Вона не відбиває у вас чоловіків тільки із спортивного інтересу, не підкреслює свою небесну красу спеціально, щоб принизити вас. Вона просто така, яка є, і не треба вимагати від неї більшого. У цьому випадку ваш основний комплекс не в тому, що ви вважаєте себе гірше, а в тому, що ви вважаєте її краще. Все своє поводження ви постійно порівнюєте з нею, намагаєтеся наслідувати їй і, природно, домагаєтеся набагато скромніших результатів, так як оригінал завжди краще копії. Ви просто підсвідомо налаштовані на програш. Хоча саме вона може сильно спростити твою задачу знайомства, тому біля неї крутиться досить чоловіків, які тверезо оцінюють ситуацію, поставили на ній хрест і перебувають біля неї тільки в надії зустріти її подругу. Тому не треба її копіювати, будь сама собою, знайди свій стиль спілкування.

Що робити? Треба визначитися, чого ви, власне, хочете. Уявіть, що ви голодні, але у вас купа грошей і ви перед шикарним рестораном з найбагатшою кухнею. Ви ж не будете просити в офіціанта принести вам тарілку їжі? Так і тут. Якщо ви страждаєте від відсутності сексуальних відносин як таких, то заявіть про це недвозначно.

Якщо ви хочете зацікавити молодих людей (або одного з них), перебуваючи в компанії, то тут багато рецептів мистецтва зваблювання. Перш ніж намагатися викликати інтерес у кого б то не було, слід дізнатися, в чому цей інтерес полягає, і бути компетентним у даній області. Це азбука психології. Ваше завдання - максимально відповідати інтересам даної компанії. Як цього добитися - вирішувати тільки вам. Другий принципове питання: наскільки відповідає ця компанія вашим власним інтересам. Якщо ви не відчуваєте себе там цілком комфортно, то шукайте можливість змінити (або, якщо більше подобається, розширити) коло знайомих. Запишіться на будь-які, навіть не потрібні особисто вам курси, просто ходіть туди і знайомтеся з однокласниками. Запропонуйте організувати випускну вечірку, та хіба мало що ще. У будь-якому випадку гірше вам не буде. Частіше ходіть туди, де багато людей і не соромтеся заговорювати першою. Просто це має виглядати не як бажання нав'язати знайомство (це може відлякати), а як прагнення просто поговорити, поспілкуватися, висловити свою точку зору. Дуже скоро ви зустрінете людей, яким буде цікаво саме спілкуватися з вами, а не заглядати в виріз на вашій майці.

Нормальні відносини повинні створюватися з найрізноманітніших факторів, а не тільки на основі лібідо. Термін лібідо (статевий потяг), введений Фрейдом, - це досить складне поняття і включає не тільки закличний стиль одягу. Деякі люди (обох статей) бувають настільки сексуально привабливі, що на другий план відступає і зовнішність, і розум, і душевні якості. Вони просто випускають якісь хвилі сексуальності і чуттєвості, а адже людство в масі своїй зовсім не так далеко пішло від тваринного світу, як намагається це представити. Приклад таких секс-символів - Жорж Санд і Казанова. Обидва вони були страшні, як атомна війна, а від шанувальників не було відбою.

Мова про те, що деякі люди від природи володіють особливою сексуальною привабливістю, інші розвинули її самі (про це дивися літературу). Якщо це накладається на привабливу зовнішність, то ефект подвоюється. Але ображатися і впадати в депресію, що природа вас нічим подібним не нагородила, не варто. Ви така, яка є, тому вчіться використовувати вигоди свого становища. У компанії з більш гарною подругою не намагайтеся переграти її, а постарайтеся виглядати більш виграшно в тому, де вона слабенька. І пам'ятайте, що ніхто не примушує вас обмежувати спілкування з подругою. Найважливіше для вас - це ваша, а не її, особисте життя. Вона може бути в курсі ваших справ, але не повинна ними керувати. Як цього досягти, вирішувати тобі самій.

Власне техніка заманювання чоловіків може бути найрізноманітнішою, і на цей рахунок ви знайдете багато літератури, виберіть найбільш підходяще або створіть щось своє, пробуйте, помиляйтеся та робіть правильні висновки. В принципі, всі ці техніки побудовані на єдиному фізичному законі: око чоловіки (та й будь-якого живої істоти) зауважує насамперед руху, зокрема, вміння красиво рухатися, танцювати, взагалі будь-які рухи (поправити зачіску, почухатися і т.д.). Тому мистецтво зваблювання - це головним чином мистецтво кокетства.

Додати коментар


Захисний код
Оновити