Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сексуальність

Деякі з нас до цих плутають поняття сексуальність і сексапільність. А адже остання-тільки частина сексуальності. Отже, що ж таке сексуальність? Вираз сексуального почуття та інтимної близькості між людьми, а також вираз ідентичності через секс, під впливом сексу або засноване на сексі. І якщо чоловіча сексуальність нерозривно пов'язана з маскулінність, то жіноча схожа на суцільну загадку. А взагалі, сексуальність це як поведінка людини так і множинні аспекти сексу, як психологічні та соціальні, так і етичні релігійні та політичні: адже сексуальність це не тільки біологічне. Таким чином сексуальність можна назвати однією з сил, рушійних людиною.Жіноча сексуальність часто сприймається виключно як щось тварина, інстинктивне. Насправді, немає нічого тварини в потреби жінки в сексі. Ось чому сексуальність також приваблива як сексапільність.

Взагалі ж, жіноча сексуальність розвивається трохи пізніше ніж чоловіча і це незважаючи на те, що дівчатка розвиваються фізично швидше, ніж хлопчики. Більше того, юні діви спочатку мріють про духовну близькість з вподобаним партнером, а секс сприймають тільки як один з механізмів зближення чоловіком.

Одним з найбільш яскравих проявів жіночої сексуальності є кокетування, як прояв ініціативи у взаємовідносини статей. Діаметрально протилежне явище, що характеризує жіночу сексуальність - сором'язливість.

Жіноча сексуальність відрізняється від чоловічої і механізмом збудження. Чоловік легше збуджується, однак, у жінки більше ерогенних зон, однак, відшукати їх часом важче.

Відрізняються жіноча і чоловіча сексуальність і сексуальними стимулами. Якщо для чоловіків це секс, його зображення або ж просто зображення оголеного тіла, то для жінок це романтичні відносини і любовний контакт з чоловіком.

Впливає на сексуальність і культура: у різні часи ставлення до сексу було різним, тому допускалися різні прояви статевих почуттів. Так, античне суспільство і розглядало сексуальність і секс як одну з природних потреб людини, а значить, не повинно бути ніяких табу. Пуританська культура навпроти пригнічує сексуальність і будь-які її прояви. Містичні культури сходу сприймають сексуальність як форму втілення релігійних і філософських приписів і т.д.

І нарешті, чим же відрізняється сексуальність від сексуальності? Мабуть тим, що сексуальність і різні її форми закладена в кожній людині: адже до продовження роду прагнуть всі люди, а от сексапільність, як вроджене вміння залучати протилежну стать, дана не всім. Це більше схоже на талант. Якщо порівнювати сексуальність і сексапільність, то сексуальність можна порівняти з умінням ходити, бачити або чути, а сексапільність-з природним даром і вмінням танцювати, малювати або співати. Іншими словами - якщо сексуальність закладена в кожній людині і розвивається сама, то сексапільність потребує подальшого розвитку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити