Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перші кроки сексуальних пригод

Шукачем любовних пригод може стати кожен - і новачок-першовідкривач спальні, і дослідник, практик будуарного мистецтва. Ми схиляємося до думки, що по-справжньому великі коханці - це люди, подібні Катерині Великій або Дон Жуану, люди, які відточують сексуальну техніку з безліччю партнерів.

Але бути хорошим коханцем - це зовсім не означає мати колосальний; сексуальний апетит і нескінченні списки, коханців. Не кількість, а якість - ось що зробить вас бажаним коханцем для вашого партнера. У вас може бути величезна кількість зарубок на ніжці ліжка, але ви ризикуєте опинитися. Жахливим в ліжку, якщо думаєте, що, те, що спрацьовує з одним партнером, обов'язково справить той же ефект на іншого.За допомогою уяви і невеликий практики ви зможете стати таким коханцем, яким тільки мрієте, побажаєте, і в своїх любовних відносинах зумієте позмагатися з Антонієм і Клеопатрою, Ромео і Джульєттою, Кеті і Хіткліффа (але без трагічної розв'язки роману Емшге Бронте). Існує два способи досягнення екстазу, знання яких дозволить вам не тільки отримати задоволення, а й змусити вашого партнера палати від пристрасті. Перший - необхідність вивчення себе, другий - здатність зберігати свідомість відкритим і відчувати відповідну реакцію партнера. Сексу неможливо навчитися за одну ніч.

Секс - це нескінченна подорож, в якому ви постійно відкриваєте для себе щось нове і експериментуєте. Дозвольте нашому сайту стати вашим гідом, надихнув вас почати таке подорожі. Точкою відліку в хтивості є самопізнання. Ми народжуємося, не маючи знань про те, як задовольнити себе, не кажучи вже про те, що не маємо уявлення, як порушити і задовольнити партнера. Єдиний спосіб дізнатися це - почати з себе, спробувати задовольнити самого себе. Щоб отримати задоволення від сексу, пет необхідності вивчати вага тонкощі фізіології. Багато, хто пише па мій сайт в Інтернеті, стурбовані тим, що вони не знають, як поводитися в ліжку з партнером і що їх партнер повинен робити для них. Вони хочуть отримати точну інструкцію, як досягти вершини сексуальної насолоди. Якщо він покрутить тут, а вона посмикає там, чи призведе це до екстазу? Відповідь на подібне питання такий: Раз на раз не доводиться! Адже всі ми різні, і те, що подобається вам або вашому колишньому коханому, може не доставити задоволення вашому нинішньому партнерові. Стежку до теперішнього сексуального задоволення, так само як і стежку до справжньої любові, ви повинні прокласти самі. Але не ставитеся до цього, як до рутинної важкої домашньої роботи. Навпаки, це хтиве подорож у самопізнання через пейзажі, які принесуть вам задоволення, до єдиної мети, яка опанує вами повністю, лише тільки ви її досягнете. Вам не знадобиться говорити, що саме вам потрібно: коли ви досягнете певної точки насолоди, ви самі станете кращим експертом для самого себе. Все, що вам необхідно, - це ідея, з чого почати, і впевненість в тому, що експеримент - це здорово. Більшість з нас напрочуд винахідливі в любові, якщо тільки дати нам шанс проявити себе. Існує соціальний прес, що змушує нас відчувати, що секс - це якесь табу, заняття, розбещуюче людей. Єдине, що може звільнити вас від цього преса, - спілкування. Якщо ви з партнером відверто розповісте один одному про свої сексуальні уподобання, ваші любовні відносини досягнуть інших висот. Так, сексологи стверджують, що тільки десять відсотків сексуальної насолоди пов'язані з тим, що відчуває наше тіло, інші дев'яносто відсотків задоволення залежать від нашого розуму - наших очікувань і передчуття, наших емоцій і уяви. Сексуальність регулюється мозком. Таким чином, ділячись з партнером своїми фантазіями, ви відкриєте для себе чудовий світ сексуальності. Наш сайт допоможе вам втілити в життя ваші фантазії і поліпшити сексуальні взаємини.

Від свічок до пірсингу сосків

Сексуальні переживання можуть виявлятися в різних формах: від запалювання свічок і приглушення світла до проколювання сосків, облачення в шкіряний костюм, заковиванія в ланцюги і використання спеціально виготовленого хлиста. Зовсім необов'язково пробувати все вище перераховане, але багато роблять це, і така сексуальна поведінка не є ненормальним або дивним. Щоб розпалити вашу любов і зрозуміти, як ви і ваш партнер можете задовольнити один одного, необхідно бути відвертим зі своїм партнером. Не варто боятися того, що ваш коханець або коханка не зрозуміє вас, якщо ви розповісте про свої бажання, і в жаху відсахнеться, або впаде в непритомність, або буде сміятися. Більшість коханців хочуть заволодіти уявою свого партнера в надії, що сексуальні відносини будуть захоплюючими і принесуть задоволення і насолоду вам обом.

З чого ж почати подорож по сексуальному світу? Які перші кроки зробити на шляху дослідження своєї сексуальності і освіти? Наш сайт допоможе вам, дасть впевненість у здійсненні фантазій і бажань кожного з вас і покаже, як удосконалити ваше любовне спілкування, як створити атмосферу для хтивого досвіду, як урізноманітнити ваше сексуальне життя, а також навчить вас обговорювати свої бажання, страхи і побоювання з партнером . Ми наведемо вас крок за кроком до розкріпачення вашого сексуального і чуттєвого уяви. Ви будете здивовані, наскільки винахідливими і абсолютно ненаситними ви можете стати, дізнавшись одного разу, що така поведінка не тільки дозволено, а й заохочується серед коханців. Один за одним наші сценарії покажуть вам, що реально можуть здійснити коханці, які побажали використовувати всю палітру нових сексуальних ідей. Вам може здатися, що вищою планкою в тому, що ви можете зробити удвох, є масаж з ароматичною олією, приглушене світло і, може бути (тільки може бути), божевільний секс в одній або двох нових позиціях. Однак незабаром ви зрозумієте, що в збуджуючих іграх і дослідах, виконуваних вами обома, немає обмежень.

Сексуальність, як ми говорили раніше, починається з самопізнання. Чим впевненіше ви прагнете вивчити свої власні реакції та почуття, тим легше розділити це знання з вашим коханцем. Сумний факт полягає в тому, що секс не завжди є задоволенням. Багато стикаються зі складнощами у взаєминах, але дивно, що більшість з нас, навіть коли любовний роман у розпалі, виявляють, що секс залишає бажати кращого. Цьому є кілька причин. Одна з них полягає в тому, що ми просто не знаємо, як партнер повинен нас задовольняти або яким способом ми повинні доставити йому задоволення. Порив зайнятися сексом може бути інстинктивним, по розуміння, як зробити його краще, немає. Я отримую багато листів від жінок і чоловіків, у яких вони ставлять одне і те ж питання: як зробити секс насолодою? Вони вірять у те, що якщо я розповім їм, на що слід натиснути, за що смикнути і в якій послідовності, то задоволення буде гарантовано.

Цілком очевидно, що немає правильного чи неправильного способу заняття любов'ю. Я можу тільки порадити, як можна порушити і задовольнити, можу підказати ідеї, які для багатьох виявилися корисними, але ви і ваш партнер повинні будете самі зрозуміти, що заводить саме вас і підходить вам. Ось чому кращим радою, який можна дати, - спробуй це на собі.

Привчений бути скромним

Тепер про цю саму головну проблему. Маленькі дівчатка і хлопчики підсвідомо знають, що спробуй це сам - прекрасний спосіб взятися за справу, і вони схильні чинити так практично з самого народження. Навіть найменші діти, які тільки вчаться ходити, вивчають своє тіло, визначаючи тим самим межі свого власного світу і усвідомлюючи те, де починається інший світ. Але при дослідженні свого тіла вони також виявляють приємний ефект: виявляється, що при дотику, погладжування і пощипуванні відчуваєш прекрасні почуття. Потім у цей рай проникає змій, саме в цей момент більшість з нас починають відчувати проблеми. Тільки деякі батьки залишають нас наодинці з нашими дослідженнями, обережно пояснюючи, що це інтимно, щоб не кривдили ми інших, коли повзрослеем. Але найчастіше пас б'ють по руках. Сумно, так як це не навчить нас не вганяти у фарбу інших, а навчить лише тому, що наші тіла брудні, наші бажання - збочення і що вивчення власної сексуальності непристойне заняття. Надані самі собі, дошкільнята записують свої відкриття на підкірку для майбутніх відносин, коли вони потрапляють у дивовижний світ школи, де зустрічають своїх однолітків, починають розвивати соціальні навички. Кількома роками пізніше настає статева зрілість, тіло прокидається, і всі раніше отримані відомості стають найважливішими. Підлітки знову знаходять радість відкриття свого тіла, потроху роблячи це разом з іншими молодими людьми, і вдвох вони отримають користь з досвіду, отриманого кожним з них. До нещастя, однак, трапляється так, що, коли починають грати гормони, повідомляючи нам, що час прийшов, на поверхню спливає почуття провини і страх. Хлопчики мастурбують, але роблять це в поспіху і крадькома, щоб не бути захопленим зненацька. Це веде до передчасної еякуляції. Дівчатка теж можуть мастурбувати, але якщо вони і роблять це, то вони вчать себе самі і не діляться своїм знанням з партнером. Вони впевнені, що якщо розкажуть хлопчикові про те, що вони знають, як привести їх до оргазму, і покажуть, що він повинен зробити для них, то, найімовірніше, вони придбають погану репутацію. Тільки найчастіше дівчатка воліють взагалі не торкатися до себе. Тому не дивно, що, коли справа доходить до взаємного бажання зайнятися любов'ю, ні вони, ні їхні партнери не знають, як отримати задоволення.

Але немає причини для розпачу, оскільки ніколи не пізно надолужити згаяне. Якщо ви не вивчили себе в юності або ховаєте свої почуття за збентеженням, страхом чи почуттям провини, то не пізно почати вивчати себе в будь-якому віці. Самопізнання і саморозуміння є ключем до гармонійним сексуальним стосункам з вашим партнером. Не вірте в міф, що мастурбація - доля невдах або що вона стане причиною невдач у справжніх любовних утіхах. Оргазм є оргазм, і не важливо, яким чином ви його досягнете: за допомогою ласк партнера або за допомогою вашої уяви і фантазій. Все те, що ви знаєте про свою сексуальність, ви можете розповісти своєму партнеру, щоб насолоду було взаємним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити