Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секс. Оцінюємо свої можливості

Роздягніться, встаньте перед дзеркалом і подивіться на себе. Повільно повертаючись, уважно розгляньте себе з голови до п'ят, з усіх боків. Що ви бачите? Товсті стегна, жахливі статеві органи - занадто маленькі, якщо ви хлопець, або надто вже покриті волоссям, якщо ви дівчина? Якщо ви жінка, ви думаєте, що ваша груди занадто велики або, навпаки, маленьки, дуже обвислі або з великою кількістю розтяжок? Якщо ви чоловік, ви думаєте, що у вас недостатньо розвинена мускулатура або ви трохи лисуватий? Що ви відчуваєте, дивлячись на своє тіло? Відраза, відчай, депресію чи злість?



Тепер погляньте на себе ще раз. Чий голос ви чули, коли настільки негативно оцінювали себе? Батьків, однокласників, колишнього або нинішнього партнера?

Якщо це ваш власний голос, хто і що стоїть за цією думкою? Чи чуєте ви позитивні нотки, голоси, які говорять вам, яка у вас прекрасна шкіра, яка чудова шия, милі грудки або яєчка? Погляньте на себе з іншого боку і візьміть до уваги, що людина, яка вас полюбить, буде дивитися на вас свіжим поглядом. Хто придумав стандарти, які диктують вам бути більш худий і стрункою, мати густу рослинність або лисіти, і навіщо?

Ви прекрасні, якою б фігурою ви не володіли, і незабаром ви зрозумієте, що саме це думка - найкраще для вас, вашого партнера і вашої сексуального життя. Подивіться на себе і виберіть ту частину у вашій зовнішності, яка вам найбільше подобається, і скажіть собі: У мене прекрасні очі / груди / волосся. Скажіть це ще раз і обіцяйте, що ви будете повторювати це собі хоча б один раз на день.

Кожен день додавайте по одній з привабливих частин вашого тіла до свого заклинанню. Запитайте свого партнера, які частини вашого тіла він вважає привабливими, і подивіться на них з нової точки зору.

Тепер закрийте очі і повільно проведіть руками по своєму тілу, ніжно торкаючись і вивчаючи себе. Що ви відчуваєте, коли ваші руки ковзають по вашому тілу? Які відчуття ви переживаєте? Ви тремтіть, хихикаєте або вам лоскотно? Ви стривожились або відчуваєте незручність? Невже ті самі голоси нашіптують вам, що отримувати задоволення - ганебно, хибно і зовсім не для вас, оскільки ви цього не заслуговуєте? Уявіть собі, що всі ці негативні судження ви складаєте в мішечок, зав'язуєте його і повертаєте туди, де вони і знаходилися - в руки тієї людини, хто їх вимовив. Нехай тепер він відчує, що це таке! Або уявіть, що ви складаєте їх у сміттєвий ящик, як непотрібний мотлох! Нарешті ви впоралися з усім цим непотрібним багажем, який тягнув вас назад, і починаєте рухатися вперед. Тепер знову проведіть руками по своєму тілу, сконцентруйтеся і спробуйте отримати задоволення. Зауважте, як різниться шкіра на різних ділянках вашого тіла: на обличчі і зовнішній стороні рук, на ступнях, на внутрішній поверхні стегна ... Зосередьтеся на своїх долонях. Вони грубі і тверді або м'які і гладкі? На якій частині тіла вам приємніше їх відчувати? Поторкайте волосся - чи достатньо вони густі і приємні вони на дотик?

Сфокусуємося на відкритті

Тепер настала черга для більш детального дослідження, і для цього вам буде потрібно сісти або лягти. Влаштуйтеся зручніше, щоб вам було комфортно і тепло. Наприклад, можна використовувати крем або масло або навіть виконати це в теплій ванні з додаванням олії для душу або гелю. Знову повільно проведіть руками по всьому тілу, зосередьтеся на тому, що найбільше вам подобається. Ви перебуваєте в пошуку трьох рівнів отримання задоволення. Перший - найпростіший, анималистский - чуттєве задоволення від дотиків. Всі ми, будь то людина або тварина, любимо, коли до нас торкаються. Немає нічого більш приємного і цінного, ніж дотик. Приголубте, погладжуючи, кота, і він замурличет. Спробуйте виконати те ж саме з собою, щоб зрозуміти, чому кішки починають видавати такий звук. Сконцентруйтеся і незабаром ви виявите, якщо зможете подолати стереотип, що засуджує самозадоволення в процесі масажу, що немає жодної частини тіла, до якої б ви не доторкнулися.

Одного разу пробудивши свою чуттєвість і повернувши себе до життя за допомогою погладжувань, ви зможете сконцентруватися на пошуку наступного рівня. Це пошук і пожвавлення тих частин вашого тіла, які не тільки тремтять від хтивого задоволення, але які сексуально збуджуються від ваших ласк. Самі явні з них - це у обох статей соски, клітор і пеніс. Можливо, вас не здивує, що губи також дуже чутливий орган, і більшість з нас знають, що вушні мочки також можуть допомогти нам сильніше збудитися, якщо їх відповідно стимулювати. Ви не здивуєтеся, коли виявите, що піхву і мошонка дуже чутливі або що обсмоктування, обдування або покусування пальчиків ніг або рук може дати відповідь позитивну реакцію. Багато виявляють, що шия теж дуже чутлива, як і внутрішня сторона ліктьового згину і стегон, а також ділянки під колінами. А як щодо сідниць, поперекової області або ділянок навколо ануса? Яка буде ваша реакція на те, якщо попещу вашу спину або полоскочуть ваші ніжки?

Ви також можете розкрити для себе, що спосіб, яким ви збуджуєте певну частину тіла, може викликати відмінну реакцію всього тіла цілком. Погладжуйте і торкайтеся, експериментуючи з різними видами дотику, щоб попять, який ефект вони справляють на вас. Пестьте себе кінчиками пальців або всією долонею або проведіть але тілу нігтями. Ви можете полоскотати себе, потерти злегка або сильніше. Ритмічно помасажуйте себе долонями і великими пальцями рук. Ви можете погладжувати і пестити руками великі ділянки тіла або зупинитися па певному місці. Знайдіть ті частини тіла, при стимуляції яких ви відчуваєте трепет від задоволення. Експериментуйте з різними видами ласк, які дійсно можуть вас завести.

Задовольните себе

Після того як ви з'ясуєте, що вас заводить, саме час зайнятися пошуком того, як дійсно принести собі задоволення - від збудження до повного задоволення. Сконцентруйтеся на тих ділянках тіла, які збуджують вас, але не намагайтеся стимулювати самі явні ділянки. Ви можете з упевненістю довести себе до оргазму, збуджуючи пеніс або клітор, але і збудження і оргазм будуть більш приємними і задовольняють, якщо ви будете стимулювати якомога більшу кількість ділянок тіла, навіть не переходячи до основного акту. Не поспішайте і уявіть собі, що ви малюєте портрет або пейзаж. Використовуйте пальці і все, що попадеться під руку, щоб підсилити задоволення. Ви можете використовувати різні види ласк - ніжне погладжування, легке покусування, пощипування, дряпання, пошлепиваніе, а також різні засоби. Нанесіть на себе трохи масла або крему і відчуйте, як ваші руки ковзають і м'яко пливуть по всьому тілу. Спробуйте взяти перо, щоб подражнити себе, торкаючись до тіла. Використовуйте, наприклад, штучне хутро або шовковий шарфик; зануривши губку або рушник в гарячу воду, а потім в холодну і вичавивши її на чутливі ділянки вашого тіла, відчуйте різницю. Зверніть особливу увагу на те, від чого ви стискаєте зуби або здригаєтеся - біль і дискомфорт зазвичай є зворотним боком медалі задоволення. Таким чином, якщо ваше стиснення випаровується від дотику, значить, вас чекають чудові результати. Доведіть себе до повного збудження, і оргазм не змусить себе чекати. Тільки не зупиняйтеся на досягнутому.

І чоловікам, і жінкам подобається, коли, досягнувши вищої точки насолоди, вони залишаються в обіймах своїх партнерів, тому обійміть себе для задоволення. Можливо, вам теж сподобається відчуття легкого дотику до рук, обличчя і спині якийсь час після досягнення оргазму. Деякі коханці не люблять зупинятися на першому оргазмі. Більшість жінок здатні випробувати кілька оргазмів за один статевий акт. Продовжуйте досліджувати свої відчуття, після того як ви досягнете найвищої точки задоволення, і, бути може, ви зрозумієте, що наступний оргазм навіть краще попереднього. Деякі чоловіки також можуть виявити в собі потенціал випробовувати не один оргазм. Але виявити, чи здатні ви на багаторазовий оргазм, можливо тільки за умови, що ви спробуєте зробити це.

Ви можете зробити такі відкриття наодинці з собою або удвох з партнером. У будь-якому випадку ви більше дізнаєтесь про себе, якщо кожен з вас для початку прогуляється своїми пальчиками по тілу партнера. Коли ви знайдете довіру і досвід в тому, що вам дійсно подобається, тоді й слід поділитися цим з партнером. Усамітніться і влаштуйтеся зручніше, заздалегідь домовившись, що ви почнете з розповіді-показу, а партнер буде слухати, дивитися і вчитися. Помінятися ролями і дозвольте своєму партнеру поділитися з вами своїми відчуттями. Торкайтеся до свого тіла і пояснюйте партнеру, як різні ласки діють на вас. Доведіть себе до збудження і оргазму в присутності партнера. Ви можете зробити це одночасно, але найчастіше відбувається те, що ви, поглинені своїми відчуттями, не помічаєте, що відбувається з вашим партнером. Виконайте це разом кілька разів, перед тим як перейти до наступної сходинки, коли ви об'єднаєте ваші пізнання. Притисніться один до одного і покажіть, наскільки добре ви засвоїли урок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити