Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Розлучитися з хлопцем

Розлучатися з хлопцем, коханою людиною завжди важко. Це біль, яка проходить лише з часом.

Але якщо стосунки з хлопцем приносять тільки страждання, краще швидше розлучитися з хлопцем, який тебе не цінує і взагалі не заслуговує твоєї уваги. Він не варто твого розбитого серця!

Тому ретельно обдумай,проаналізуй ваші відносини (а головне - його ставлення до тебе). Також прислухайся до думок близьких родичів (мама, старша сестра, тітка, бабуся), вислухай точку зору найкращої подруги. А після - сміливіше приймай рішення розлучитися з хлопцем.

 

Причому, як радять сімейні психологи, не потрібно затягувати розставання. У таких відносинах,коли один з партнерів любить, а інший - тільки користується цією любов'ю і нічого не віддає натомість, крім докорів, капризів і розпоряджень, розрив повинен бути кардинальним і безповоротним.

Якщо він не дзвонить

Якщо після чарівних (як здавалося тобі) відносин з хлопцем в кілька місяців раптом він став до тебе байдужий,спочатку мирно з'ясуй причину, а після - розлучуся з таким хлопцем.
Завжди нелегко визнати, що ти в чомусь (або в комусь) помилилася, але реальність така, що якщо він не відчуває до тебе того ж, що ти відчуваєш до нього, значить, він не той чоловік, який може зробити тебе щасливою.

Тому тобі краще розлучитися з таким хлопцем.Пам'ятай народну мудрість: насильно милий не будеш, і керуйся заповітом Омара Хайяма: ти краще будь один, ніж разом з ким попало.

І ні в якому разі не звинувачуй себе (свою зовнішність, характер і т.д.) в тому, що ти змушена була вкотре розлучитися з хлопцем. Адже якщо хлопець першим дав привід для розриву відносин, значить,істинна проблема зовсім не в тобі, а саме в ньому, його невпевненість у собі, нерішучості і т.д.

Також, можливо, хлопець не хоче або не готовий зараз заводити серйозні стосунки. Або він просто вирішив повернутися до своєї колишньої дівчини, незважаючи на те, що колись вони розлучилися. Що означає: він не може бути хорошим партнером для тебе,тому без сумнівів і переживань розлучуся з ненадійним, непостійним, невпевненим і несамостійним хлопцем.

Головне: чи не сприймай розрив як особисту невдачу. Адже щоб виграти, потрібно спочатку програти, набути досвіду в любовних іграх. А якщо ти сміливо розстанешся з негідним тебе хлопцем, твоя перемога вже не за горами.

Якщо ти все ще вагаєшся

Дуже багато хворобливі, а не здорові, щасливі відносини тягнуться місяцями, роками,хоча насправді вже вичерпали себе. Але, навіть відчуваючи байдужість, зневага один до одного, партнери продовжують жити разом, тільки тому що жоден з них не може прийняти рішення.

Якщо і у тебе типова ситуація в особистому житті, зроби ти перший крок - і розлучуся з хлопцем для обопільного блага.

Відпустіть один одного, щоб не мучити.Вас обох, але вже порізно очікують щасливі і зовсім різні історії кохання.

Тому чим раніше ти розстанешся з хлопцем, що не цінують тебе по достоїнству, тим швидше зустрінеш свою долю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити