Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як перевіриш, чи знайшла ти свою другу половину?

Як перевіриш, чи знайшла ти свою другу половину?

Відносини між хлопцем і дівчиною часом настільки складні, невизначені, сповнені сумнівів, що замість позитивних емоцій доставляють лише душевні терзання. Щоб зрозуміти, чи дійсно чоловік, якому ти симпатизуєш, - той, хто тобі потрібен, достатньо відповісти на наступні запитання.Чи справді ти захоплюєшся хлопцем і поважаєш до такої міри, що хочеш бути трохи схожою на нього? Адже з роками люблять один одного люди стають схожими навіть зовні (скажімо, переймаючи звички чоловіка / дружини), не те що в поглядах, смаках, інтересах.

Чому у відносинах хлопець може тебе навчити? Якщо задуматися не тільки про побутові навичках, а й про духовне збагачення.

Наскільки хлопець терплячий? Толерантність (наприклад, до нестримним бажанням і запаморочливим капризам дівчата) - одна з головних якостей чоловіка, яке цінують жінки. До речі, саме терпіння хлопця зміцнює його відносини з дівчиною.

Чи подобається тобі його ставлення до сім'ї і друзям? Чи здатний хлопець залишатися при своїй думці - незалежно від того, хто намагається його переконати? У відносинах між хлопцем і дівчиною дуже важливо, щоб саме чоловік був мужнім і сильним у фізичному і психологічному сенсах, тобто був особистістю.

Якщо в найближчі роки хлопець залишиться таким, яким зараз, чи будеш ти як і раніше щаслива з ним? Тому що в серйозних відносинах між хлопцем і дівчиною одним з головних аспектів є готовність хлопця і дівчини у відносинах миритися з недоліками один одного.

Коли ти думаєш про хлопця, чи відчуваєш ти тепло всередині? Адже справжня любов зігріває і оберігає від негативних емоцій, поганого настрою, потрясінь, депресії. Причому для цього варто лише згадати променисту посмішку коханого хлопця.

Ти задоволена собою, коли ти з ним? Підбадьорює чи хлопець тебе, змушує чи розвиватиметься, щоб поліпшити якість твого життя? Серйозно поміркуй над цим питанням. Тому що у відносинах хлопець дівчина повинні розвиватися, а не деградувати, разом йти вперед, до вершин, а не опускатися на соціальне і дно. Завантаження та відносини з коханим чоловіком повинно збагачувати матеріально і духовно, а не розоряти.

Будь хорошим другом

У відносини між хлопцем і дівчиною важлива дружба. Причому не тільки на початковому етапі, але і вже в сімейному житті. Адже, як зазначають психологи, головні ролі ідеальних подружжя - це друзі. Тому у відносинах з хлопцем будь хорошим другом, і він опиниться в твоїх руках.

Також у відносинах між хлопцем і дівчиною повинна бути щирість. Тому говори правду, якщо тобі потрібні справжні, а не маскарадні відносини з чоловіком.

Наприклад, якщо тобі сподобалося щось, так і скажи. Якщо ні, теж скажи і запропонуй спосіб виправити ситуацію. У відносинах між хлопцем і дівчиною рекомендується дружній зв'язок. Стань для свого хлопця кращим другом, який розділить з ним і радість, і печаль, надасть підтримку в будь-яку хвилину і т.д. - І хлопець на твоєму боці! Якщо тобі добре з ним, повідом йому про це - ему напевно буде приємно. Бути може, він навіть зважитися на відверте зізнання.

Якщо ж тобі набридла нудотність відносин з хлопцем і ти хочеш дізнатися ступінь своєї дратівливості і незадоволеності, впусти чоловіка в своє життя. Відносини з молодою людиною покажуть і рівень твоєї любові до себе.

Так, якщо ти не подобаєшся сама собі або тебе дратує весь світ, то, швидше за все, ти перенесеш це відношення на свого партнера. Ти постійно критикуєш свого хлопця? Це означає, що у відносинах з хлопцем ти незадоволена не їм, а собою.

Однак пам'ятай: у відносинах між хлопцем і дівчиною більш розташовує задоволення від життя. Тому будь такою, і ти станеш дуже привабливою.

У відносинах з хлопцем не варто кидати все заради нього. Ти хочеш, щоб він став частиною твого і без того прекрасного життя, а не замінив її, тому продовжуй робити все, що тобі подобалося до зустрічі з хлопцем. Інакше через півроку хлопець виявить, що та чудова, жива, цікава особистість, у яку він колись закохався, попросту випарувалася.

Те ж саме у відносинах між хлопцем і дівчиною стосується підозр. Дуже неприваблива звичка. А що, якщо ти раз і назавжди вирішиш, що він діє виходячи з кращих спонукань, але, як і будь-якій людині, йому властиво помилятися? Не виграють чи від цього відносини між хлопцем і дівчиною?

Великі очікування

Найпоширеніша причина невдач і розчарувань в любовних стосунках - це нереалістичні очікування. Адже найчастіше образ звуженого у свідомості дівчини створюється задовго до зустрічі з хлопцем.

Тому дівчина порівнює з цим недосяжним ідеалом кожного хлопця, з яким знайомиться. Психологи стверджують, що це фатальна помилка. Тому що пошуки «містера досконалість» можуть виявитися нескінченними і привести до розчарування і самотності. Адже ідеальних людей не існує.

А значить, доморослої ідеалістка, яка все-таки заслуговує любити і бути коханою, замість того, щоб виправляти чергового залицяльника відповідно з вигаданим типажем, краще спробувати зрозуміти хлопця. Тобто оцінити в ньому його позитивні якості, достоїнства і унікальні риси. Адже кожна людина індивідуальна і тим цікавий.

Якби він любив мене, він би знав, про що я думаю

І справді, будь менш вимоглива до інших, але більш - до себе.

Спробуй уявити себе на місці свого хлопця, якому ти, замість того щоб зрозуміти, постійно пред'являєш претензії.

Зрозумій: не кожному чоловікові дано дар ясновидіння, щоб вгадувати твої бажання, читати думки. Твій хлопець, бути може, просить зрозуміти те, що він звичайна людина, яка просто любить тебе. Незважаючи на твої забобони і нерозуміння.

Якби він мене любив, ми б ніколи не сварилися

До речі, саме нерозуміння (як наслідок егоїзму) часто стає причиною сварок у відносинах хлопця і дівчини, яка не хоче зрозуміти хлопця.

Однак нерозумно думати, що скандалів в ідеальних союзах не буває. Навпаки, сварки повинні бути і вони неминучі. Тому що допомагають з'ясувати справжнє ставлення партнерів, їх взаємні претензії і невдоволення, а також зрозуміти один до одного.

Значить, сварка - зовсім не показник відсутності почуттів, а привід, щоб зрозуміти хлопця.

Якби він любив мене, він би змінився, щоб зробити мене щасливою

А взагалі, сварка між хлопцем і дівчиною - зручний випадок відкоригувати саме ваші відносини, а не його. Адже поки хлопець сам не усвідомлює необхідність змін, його ніщо і ніхто не змінить. А своїми вічними претензіями і дрібними докорами ти лише викинете хлопця від себе.

Тому спробуй зрозуміти хлопця, його думки і почуття. Прийняти його таким, який він є - з його перевагами і недоліками.

Не варто переконувати себе в тому, що, люблячи тебе, хлопець неодмінно змінився б.

Зовсім ні. Хлопець насправді любить тебе і мріє зробити тебе щасливою. А не змінюється хлопець, якого ти відмовляєшся розуміти, тому що поки не вважає за потрібне робити це.

Якби він любив мене, він би робив те, що я прошу

Ще один симптом егоцентризму. У відносинах з хлопцем не можна думати тільки про власний комфорт. Навпаки, якщо ти любиш по-справжньому, то думаєш і дбаєш про щастя, благополуччя улюбленого чоловіка.

Якби він любив мене, він би мене розумів

Якщо дівчині часом важко зрозуміти хлопця, то хлопцю подвійно складніше вгадати миттєві бажання, емоції коханої. Тому що справжня жінка завжди залишається загадкою.

Тому в разі неправильного розуміючи хлопцем твоїх натяків, думок, ідей не варто ображатися. Помилки хлопця виправить час: після більш тривалого спілкування з тобою твій бой-френд стане розуміти тебе з півпогляду. А поки на своєму прикладі (спробуй зрозуміти свого хлопця) покажи йому ідеальні, з твоєї точки зору, взаємини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити