Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Друге побачення

Через час після першого і, схоже, успішного побачення з хлопцем ви обидва вирішили, що подобаєтеся один одному настільки, що хочете зустрітися знову - без нервів, без гри, як в перший раз.

Тепер ти вже повністю впевнена, що подобаєшся хлопцю і проявляєш відповідну симпатію. А щоб насолодитися трепетним почуттям закоханості, потрібно неодмінно піти на друге і подальші побачення з хлопцем. Тим більше що ти сама (прізнайся!) вже цього хочеш, і з нетерпінням чекаєш другого, третього ... побачення з хлопцем і його дзвінка.Чи не сумнівайся: тебе чекає твоє щастя, яке вже зовсім близько. Ось тут-то, на другому побаченні з хлопцем, і може початися справжнє життя, де взаємна любов посідає перше місце.

У нас вже роман чи ще ні?

На другому побаченні з хлопцем ти будеш відчувати себе спокійніше і зможеш більше дізнатися про нього і про те, що вас зближує - смаки, інтереси, мрії, хобі.

Але у відповідь вже на другому побаченні з хлопцем не поспішай розповідати про себе все в найдрібніших подробицях. Пам'ятай: жінка повинна бути загадкою для чоловіка. І йому повинно життя не вистачити, щоб розгадати її.

Тому на другому побаченні з хлопцем (втім, як і на всіх наступних зустрічах - а вони обов'язково будуть!) Легкої недомовленістю кокетливо провокуй його інтерес до себе. Багатообіцяючим жестом, інтригуючим поглядом поступово спокушай його.

Коли ж чоловік твоєї мрії вже на другому побаченні виявиться у владі твого шарму і чарівності, навіть не думай після другого побачення з хлопцем знайомити його зі своєю кращою подругою або мамою - як співає українська поп-діва, не «злякайте нареченого».

По-перше, авторитетне для тебе думка родичів і друзів про твоє нове захоплення може різко розходитися з твоїм уявленням про ідеальний бій-френдом для тебе. Втім, вони цілком можуть помилятися, а ти лише зайвий раз розстроїшся, та ще перед наступним побаченням з хлопцем.

По-друге, твоя найкраща подруга - напевно, приваблива дівчина, яка цілком може зацікавити твого чоловіка. Будь хитріший, завбачливі і мудріше на другому і наступних побаченнях з хлопцем.

Як тільки переконаєшся в його вірності тобі і в тому, що для нього ти є єдиною жінкою на світі, а решта дівчат - лише представники іншої статі, тоді й познайомиш його з близькими тобі людьми. Але зустріч з родиною і друзями не повинна відбутися після другого побачення з хлопцем.

Однак не варто також ігнорувати тривожні знаки, думки більш досвідчених в особистих стосунках людей, тільки тому що ти закохана. Чи не довіряй безоглядно красивим словами чоловіка навіть на другому побаченні.

І постарайся помічати ознаки того, що після другого побачення з хлопцем він ставиться до тебе несерйозно - не передзвонює, бачиться з тобою тільки по робочих днях, вічно поспішає і веде себе приховано.

Адже перші кілька місяців ваших відносин зазвичай найбільш пристрасні, а перші побачення з хлопцем відрізняються щирістю, позитивними емоціями, радістю.

Якщо у твоєму випадку вже на другому побаченні з хлопцем ти помічаєш, що в списку його пріоритетів ти зараз займаєш не найвищу позицію, краще розлучуся з ним - буде не так боляче для твоєї душі. Бо далі може бути тільки гірше.

Знай собі ціну. І будь впевнена в тому, що ти заслуговуєш кращого. Тому що ти - найкраща! А значить, гідна і повинна бути тільки на першому місці в житті коханого чоловіка.

Чи той він, хто тобі потрібен?

До речі, ідеального чоловіка не існує. Якщо у тебе є шкідлива звичка (спробуй зізнатися собі в цьому) обманювати себе і думати, що на світі є такі «досконалості», ти ризикуєш сильно розчаруватися вже на другому побаченні з одним з таких «ідеалів».

Між іншим, любов аж ніяк не сліпа, як це стверджує популярний міф. Батьки, наприклад, люблять своїх дітей, незважаючи на їхні недоліки.

Якщо на другому побаченні з хлопцем тобі здається, що у людини немає недоліків, значить, ти просто дуже сильно в нього закохана. Але на свій страх і ризик не ідеалізує образ нового знайомого після другого побачення.

У всіх людей є недоліки, і якщо ти поки (наприклад, на другому побаченні з хлопцем) не помітила жодного, краще приготуйся до того, що він не зможе приховувати їх довго.

Пороки твого коханого можуть проявитися і на другому побаченні. І тут вибір тільки за тобою: якщо ти готова терпіти недоліки коханого чоловіка, коригувати їх з другого побачення з хлопцем і до кінця життя, тоді, ймовірно, це справжнє кохання.

Адже люблять не за щось, а всупереч усьому. Тобто люблять не за достоїнства, а всупереч недоліків.

Головне, щоб хлопець цінував твої почуття і ставлення, починаючи з другого побачення.

Адже твоя друга половинка - це той, хто думає, як ти. Це хтось, чиї життєві пріоритети схожі з твоїми цілями. Хто поділяє твою думку про справді важливі речі, що покаже друге побачення з хлопцем.

І неважливо, що ви несхожі. Важливо тільки те, що ваші устремління і думки з приводу шлюбу, дітей, цінностей збігаються, і ви можете йти в одному напрямку. Пам'ятай просту мудрість: ідеальні чоловік і дружина - це не ті, хто дивляться один на одного, а ті, що дивляться в одному напрямку.

А друге побачення з хлопцем - ідеальний привід, щоб вказати йому цей напрямок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити