Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Заходи безпеки на першому побаченні

Вибирай таке агентство, яке працює з ID, і такий Інтернет-сайт, який пропонує систему повідомлень про хлопців «наосліп», тобто повідомлення пересилаються через сайт, а не потрапляють прямо в твій особистий поштову скриньку. Впевнися, що вибране тобою агентство є членом професійної асоціації.

Коли ж ви вже познайомитеся, наполягай на парі тижнів спілкування з хлопцем тільки по електронній пошті, щоб виявити можливі психічні відхилення. Щоб ще більше убезпечити себе, заведи нову адресу електронної пошти - в екстреному випадку його можна видалити.Хоча б раз поговори по телефону з хлопцем, з яким збираєшся зустрічатися, по голосу можна дуже багато чого сказати про людину. І не бійся задавати питання - адже це єдиний шанс з'ясувати, скільки годин він витрачає на перегляд футбольних матчів ...

Не розповідай на першому побаченні з хлопцем, де ти живеш або працюєш, і не приймай пропозиції підвезти тебе чи зайти в гості, поки не впевнишся, що можеш довіряти хлопцю.

Признач зустріч з хлопцем в громадському місці, скажи подрузі телефон і ім'я того, з ким зустрічаєшся, і візьми з собою мобільний телефон, щоб подзвонити їй, коли будеш повертатися додому.

Як вийти з неприємної ситуації

Щоб запобігти конфуз на побаченні з хлопцем. попроси когось із друзів теж прийти на місце, де реально будеш знайомитися, щоб отримати підтримку. Кивок у напрямку одного і вигук: «О, як я рада тебе бачити - приєднуйся до нас!» - Цілком можуть врятувати не надто вдалий вечір з хлопцем.

Попроси подругу подзвонити тобі приблизно через годину після того, як ти підеш на побачення з хлопцем. Якщо хочеш звільнитися від нового знайомого, просто скажи, що сталася якась неприємність. Наприклад: «Моя подруга забула ключі, і тільки у мене є запасні» - це допоможе тобі втекти від хлопця.

Якщо ти йдеш на побачення з хлопцем вдень, візьми у кого-небудь собаку і скажи, що тобі потрібно повернути її власнику через годину. Це - ще один ефективний спосіб позбутися неприємного тобі людини.

Не треба думати, що ти повинна провести з хлопцем весь вечір, якщо між вами не виникло жодної симпатії. Немає нічого поганого в тому, щоб сказати хлопцю про це чесно, тільки будь ввічлива. «Я не впевнена, що ми створені одне для одного, але я була дуже рада з тобою познайомитися» - ці слова допоможуть тобі розлучитися з хлопцем без образ і надій вже через годину, замість того щоб потім протягом декількох тижнів не відповідати на телефонні дзвінки .

Не бери близько до серця, якщо тобі кілька разів поспіль траплялися абсолютно безнадійні типи. Можливо, ця зустріч із хлопцем не вдалася, зате наступна буде найкращою у твоєму житті! Адже все пізнається в порівнянні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити