Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Де познайомитися?

Тебе може страшити сам факт побачення з хлопцем, адже куди простіше і безпечніше залишитися вдома. І потім, по телевізору завжди є що подивитися. Але якщо сидіти вдома, проливаючи сльози над черговою голлівудської історією кохання, і терзати себе питанням «Де познайомитися?», То хлопець твоєї мрії може зустріти і полюбити іншу.

Щоб не допустити подібної фатальної помилки, прочитай кілька порад про те, де можна познайомитися з хлопцем.

 

Традиційні способи познайомитися.


По-перше, для початку непогано повірити в те, що на світі є багато хлопців, які б хотіли зустріти таку дівчину, як ти.

По-друге, ти повинна забезпечити собі максимум шансів і місць, де зможеш познайомитися з великою кількістю гідних хлопців. Бо чим більше чоловіків ти дізнаєшся, тим більше ймовірність, що серед них виявиться той, хто ідеально тобі підходить.

Запитай друзів

Цей старий, як світ, спосіб співслужив гарну службу багатьом щасливим парам. І тут немає нічого дивного, оскільки твої друзі знають тебе досить добре, щоб приблизно представляти, з яким хлопцем і де ти могла б познайомитися.

При цьому побачення з хлопцем наосліп зовсім не припускають, що ти дійсно не повинна бачити хлопця до того, як зустрінешся вперше. Попроси показати фото, щоб заздалегідь знати, з ким з хлопців тобі належить познайомитися.

Приймай запрошення

Це просто гра чисел. Чим більше людей ти знаєш, тим вище ймовірність знайти серед них дійсно стоїть хлопця.

І не треба спілкуватися тільки з хлопцями. Дівчина в барі, з якою ти базікала вчора і навіть подружилася, цілком може познайомити себе з своїм братом, який і виявиться твоїм «єдиним» хлопцем. Весілля - теж відмінне місце, де можна познайомитися з хлопцем. Тільки не намагайся обов'язково зловити букет, щоб не подумали, що ти спиш і бачиш, як би швидше вийти заміж.

Можна знайомитися з хлопцями і на роботі, якщо тільки вам не треба ділити один копіювальний апарат на двох - тут можна і посваритися.

Допоможи своїй долі

Службою знайомств за статистикою користується один з п'яти самотніх людей. Спілкування з незнайомцями в інтерактивному режимі може здатися дивним, але цілком можливо, що твій ідеальний хлопець, зрештою, сам звалиться в твій ноутбук.

Знайомства в Інтернеті

Ще один тлумачний відповідь на твоє питання: «Де познайомитися з хлопцем?» - В Інтернеті.

Але для початку перестань думати, що хлопці, які знайомиться в Глобальній Мережі, - або божевільні, або відчайдушні, або безнадійні. Це лише твої припущення, адже реальних підстав так думати немає. Та й не можна хлопців, які користуються благами цивілізації, спочатку сприймати погано. Адже негатив, як і позитив, повертається.

Сміливо знайомся он-лайн, тобто будь активної і позитивної - і хлопці до тебе потягнуться, а серед них може виявитися і твій звужений. До того ж від електронного спілкування з хлопцями ти нічого не втратиш, а від порожніх мрій про принца нічого не придбаєш.

Ви обоє в Мережі за однією і тією ж причини і з однаковим запитанням: «Де познайомитися?» Тому зайвим буде сумнів: «А чи потрібні йому стосунки?» Будь впевненіше, вільніше.

Швидше за все, ти зустрінеш тут хлопців, з якими навряд чи познайомилася б в звичайному житті (це можуть бути лікар, юрист, садівник). Плюс до цього: база даних будь-якого сайту знайомств настільки велика, що ти майже гарантовано отримаєш масу відгуків, розмістивши свою анкету. Навіть якщо ти не знайдеш стоїть хлопця, хоча б потішити своє самолюбство!

Постарайся бути оригінальною, коли будеш писати про себе (обов'язково напиши, які відносини тобі потрібні, що для тебе важливо і т. д.). Розмісти гарне фото, тому що до анкет з фотографіями хлопці звертаються частіше, база даних яких налічує більше двох мільйонів чоловік по всьому світу.

Будь щирою, адже тобі потрібні справжні стосунки з хлопцем. Можливо, ти і отримаєш менше відгуків на свої завищені вимоги, ніж очікувала. Але зате з них дійсно можна буде вибрати хлопця, який вже, можливо, вибрав тебе. А коли зійдуться зірки, тобто дві самотності, тоді дивне запитання «Де познайомитися?» зникне з твоєї свідомості.

«Швидкісні» побачення

Йдеться про те. щоб зустрітися з максимально великою кількістю хлопців за один вечір. На таких вечорах, де збирається однакова кількість чоловіків і жінок, є великі шанси познайомитися з гідним тебе людиною.

Пари сідають за столики, розставлені в залі. Через кожні 5-10 хвилин господар (розпорядник) дзвонить у дзвоник, і чоловіки по цьому сигналу пересідають за наступний столик. По закінченні вечора організатор з'ясовує, чи виник у вас обопільний інтерес з кимось, з ким ти швидкоплинно познайомилася, і дає обом контактну інформацію на випадок, якщо ви захочете продовжити спілкування.

Такого роду заходи гарні для тих, хто, по-перше, не знає, де познайомитися, по-друге, для тих, хто не впевнений, що хоче відразу зустрічатися з кимось наодинці, і, по-третє, для тих, кому подобається ідея познайомитися відразу з двадцятьма потенційними партнерами за пару годин.

Однак треба мати терпіння, щоб витримати двадцять бесід, що нагадують співбесіду при влаштуванні на роботу. Але якщо тобі не дуже до душі те, що ти повинна скласти думку про партнера за кілька хвилин (або ще гірше - таку думку складуть і про тебе!), То краще не ходи на такі зустрічі. Тим більше що існує стільки місць, де можна познайомитися - де тебе вже чекають!

Конфіденційне оголошення

Дати таке оголошення про себе - швидкий, дешевий і простий спосіб. Більшість місцевих газет, не кажучи вже про багатотиражних журналах, надають таку послугу: в кінці кожного з них є розділ, зазвичай називається «Самотні серця». Багато видань працюють посередниками, щоб допомогти тобі познайомитися.

Основна проблема тут - у тебе немає можливості побачити фотографію хлопця (як на сайті в Інтернеті), хоча деякі потенційні наречені розміщують свої оголошення зі знімками.

Пошукай також оголошення з номером телефону, по якому ти можеш подзвонити, щоб залишити повідомлення, - якщо хлопець зацікавиться, він передзвонить, призначить час і місце знайомства.

Відпустка для холостяків

Вельми цікаве місце, де можна познайомитися, - це подорож. Ще не романтичне, але все може бути ...

Деякі туристичні агентства пропонують поїздки, розроблені спеціально для самотніх людей, які не знають, де познайомитися з людиною, з якою можна поїхати у відпустку.

Наведи довідки у своєму турагенції. Деякі специфічні програми (наприклад, сходження на Гімалаї і пр.) допоможуть познайомитися з хлопцями, інтереси яких схожі з твоїми.

Шлюбні агентства

Гарантоване місце, де дійсно можна познайомитися для тривалих відносин з хлопцем, - це шлюбні агентства. Тому що самотні хлопці, які не знають, де можна познайомитися, приходять сюди з конкретною метою - зустріти свою половинку.

Послуги таких агентств зазвичай недешеві, але можуть бути досить корисні. І оскільки ти за це платиш, то, швидше за все, знайдеш там більш заможних, впливових і серйозних клієнтів.

Вибирай агентство, яке пропонує співбесіду, а не просто висилає анкету хлопця поштою. Перед тим як заплатити гроші, поцікався розмірами клієнтської бази і тим. як довго вони мають намір підшукувати тобі пару. Не соромся просити про те, чого дійсно хочеш.

Зверни увагу: хлопці схильні прикрашати свої достоїнства набагато частіше, ніж жінки. Тому якщо ти з самого початку не поставиш високі критерії пошуку хлопця, то ризикуєш познайомитися з «маминим синочком» в поганому сенсі цього слова.

Для забезпечення власної безпеки пересвідчись, що агентство не дасть нікому твоє прізвище, адресу або телефон без твого дозволу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити