Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Знайти хлопця

Жодне побачення з хлопцем не допоможе тобі знайти «правильного» хлопця, якщо у тебе не буде позитивного настрою і оптимістичного ставлення до цього процесу. А знайти, залучити й заінтригувати, зачарувати хлопця, який тобі симпатичний, допоможуть вельми корисні та ефективні поради.

Дай хлопцеві шансОдні вважають, що справжня любов починається з першого погляду, інші стверджують, що перше враження оманливе. А істина в тому, що трепет першого погляду - зовсім не любов і навіть не закоханість, а лише сексуальний потяг.

Тому не варто в перші хвилини знайомства з хлопцем геть відкидати його через пом'ятою сорочки або похмурості. Адже це тимчасові чинники, які можна виправити разом. Якщо, звичайно, ти даси шанс хлопцеві, якого шукала і, нарешті, знайшла.

Потяг - це не завжди любов

Щоб знайти хлопця, який би відповідав твоїм ідеалам, не слід довіряти пристрасті. Часто вона підміняє любов сексуальної хімією: цей амфетаміновий підйом - усього лише голос природи, зв'язуючий людей один з одним на ранніх стадіях відносин.

Тому насолоджуйся гормональним сплеском, але не приймай поспішних рішень (мені не давай в обов'язок, не обіцяй вийти заміж або познайомити хлопця з батьками) до тих пір, поки духовні почуття не візьмуть гору над бажаннями тіла.

Він - не твій останній шанс

Коли ти знайшла хлопця, як тобі здається, своєї мрії, і ваше знайомство перетекло в романтичні відносини, на їх початковій щаблі заздалегідь не обнадіювати себе: мовляв, це моя справжня і єдина любов. Це ще не факт. А значить, не потрібно насильно терпіти недоліки, капризи хлопця.

Адже населення Землі становить більше 6 мільярдів чоловік, а половина з них (нехай і менша) - чоловіки, потенційні претенденти на твого судженого. Тому переконувати себе в тому, що вчорашній незнайомець, якого ти знайшла, - довгоочікувана любов, - означає лише добровільна відмова від використання інших можливостей.

Твоє минуле не повинно стати твоїм майбутнім

Також помилкою може стати і помилкова впевненість в тому, що знайти нового хлопця проблематично, тому кращий спосіб позбутися самотності - повернутися до «колишньому» бой-френд. Адже в особистому житті чергова спроба знайти любов може стати тортурами, якщо не вчитися, принаймні, на власних помилках.

Якщо тобі постійно трапляються невдахи, розберися з самооцінкою. Не варто очікувати, що хлопець буде до тебе добре ставитися, якщо в твоєму списку пріоритетів ти сама знаходишся на останньому місці. Склади перелік своїх сильних сторін і читай його щодня. Можливо, це допоможе знайти гідного хлопця.

Не витрачай час даремно

Якщо ти ще закохана у свого екс-бойфренда або мариш про недосяжне чоловікові, який не знає про твоє існування або не надає значення знайомству з тобою, шукати нову пасію марно. Тому що психологічно ти не готова до нових відносин з хлопцем і навколишні чоловіки інтуїтивно це відчувають.

Подумай: якщо хлопець не хоче бути з тобою, значить, це не твій звужений. Та й насильно милим не будеш. Навіщо тобі стосунки з хлопцем, які існують тільки в твоїх фантазіях, якщо поруч цілком може бути живою і любляча людина?

Тому не витрачай даремно час на минулі стосунки з хлопцем, адже вони не допоможуть тобі знайти нового хлопця, з яким твоє життя заграє новими фарбами.

Припини шукати ідеального чоловіка

Розлучившись без жалю з минулим і налаштувавшись знайти гідного хлопця, не шукай ідеалів. Тому що в реальному житті досконалих людей немає (погодься, що і ти не ідеальна).

Тому шукати ідеального хлопця - марна трата часу і нервів. Щоб уникнути розчарування в хлопцеві, якого бажаєш знайти, можна скласти список важливих для тебе якостей твого майбутнього чоловіка.

Хоча правильніше сприймати людей такими, які вони є, йти на компроміси і цінувати гідності, миритися з недоліками коханого хлопця або боротися з ними спільними зусиллями.

Безумовно, згоду з негативними рисами хлопця не означає занижених вимог до нього і ... собі. Тому що ми залучаємо до себе людей і ситуації за аналогією з тим, як ми думаємо, відчуваємо і ведемо себе.

Відповідно: якщо ти дійсно віриш, що на світі більше не залишилося нормальних хлопців і одного з них для тебе, то ти енергетично, напевно, і будеш зустрічати хлопців, які зможуть лише переконати тебе в цій думці, а не спростувати його.

Замість негативу почни працювати над своїм ставленням до життя. Адже жоден хлопець не захоче зустрічатися з дівчиною, яка постійно на щось скаржиться, всім і всіма не задоволена.

Тому не варто шукати ідеального хлопця, поки сама не досягнеш досконалості.

Чи не розглядай кожного чоловіка як потенційного чоловіка

Щоб знайти хлопця своєї мрії, не потрібно в кожному зустрічному чоловікові бачити майбутнього і єдиного чоловіка. Не варто марно розмінюватися, розтрачувати свою ніжність і любов на випадкових знайомих.

Для цього краще ставитися до знайомств і побаченням з хлопцями як до способу розширити коло спілкування або можливості провести приємний вечір в хорошій компанії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити