Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Побачення з хлопцем

Викинь з голови думку про те, що призначати побачення і зустрічатися з кількома хлопцями - це щось непристойне, поганий тон. У наш час знайомитися і ходити на побачення з різними хлопцями корисно з багатьох причин.

По-перше, якщо ти сподіваєшся, що зустрінеш свою долю на першому побаченні з хлопцем, ти ризикуєш пережити жорстоке розчарування і не отримати того задоволення від зустрічі з хлопцем, яке могла б, спочатку не ладу грандіозних планів.По-друге, ти зможеш зрозуміти, які якості в чоловіках тебе приваблюють, який типаж, що дозволить скласти список вимог до хлопця і створити в уяві (мріях) його образ.

Якщо доля постійно зіштовхує тебе з хлопцями, які схожі зовні або за характером на твого колишнього хлопця, то сприймай знайомства і зустрічі з такими хлопцями як можливість дослідження власної душі.

По-третє, завдяки побаченням з різними хлопцями ти зможеш зрозуміти, яких чоловіків вже при першій зустрічі з першого погляду залучаєш ти.

На одному з побачень з хлопцем ваші погляди обов'язково зустрінуться і більше не розлучаться ніколи. Яке саме побачення з хлопцем виявиться фатальним - сюрприз долі. А щоб його отримати, сміливо приймай запрошення і впевнено ходи на всі побачення з хлопцями.

Ти не відчуваєш себе самотньою

Коли ти починаєш регулярно бігати на побачення з хлопцями, ти раптом розумієш, скільки холостяків на світі хочуть завести нові відносини і як це чудово - бути привабливою, підкорювати перехожих однієї лише ходою і ловити захоплені погляди хлопців! Ніщо не надає такої впевненості в собі, як усвідомлення того, що ти бажана.

Тому ще одна причина ходити на побачення з хлопцями полягає в тому, що увагу протилежної статі змушує дівчину доглядати за зовнішністю, стежити за емоційним настроєм, відволікатися від побутових проблем і мирської суєти. А головне - видворити самотність зі своєї душі хоча б на час побачення з хлопцем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити