Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як спокусити чоловіка

Спочатку подумай, для чого хочеш спокусити чоловіка, а вже потім думай, як. Якщо хочеться просто розважитися, то є свої методи, якщо хочеться більш серйозних відносин. І все ж, як спокусити чоловіка? Саме цікаве в тому, що так само, як і жінку: тут діють одні і ті ж закони, тільки особливості полів дають про себе знати. Однак, є й досить вірні і перевірені способи спокусити чоловіка.

Отже, як спокусити чоловіка ...За допомогою зовнішності.

Заворожує контраст яскравої помади і неприступності. Якщо побачення призначено в ресторані, то є ризик залишити сліди від помади на келиху. Для того, щоб не ризикувати облизня губи перш ніж піднесете до них келих.

Спокусити чоловіка можна і за допомогою гри з волоссям. Легкий аромат волосся це результат правильно підібраного шампуню. Але тільки не варто перевантажувати волосся засобами для укладання, так як ніщо так не заводить як дотик до волосся. Нехай волосся будуть вільними і летять при рухах.

Багато написано і про те, як спокусити чоловіка за допомогою одягу. Звичайно, спокусливий і латекс і напівоголені форми і декольте, однак, як відомо, будить не сама нагота, а натяк на неї плюс плавність і невимушеність руху. Бути може, поп-зірки і виглядають суперски в неймовірно обтягуючих і напівпрозорих нарядах, однак, вільні і комфортні речі викликав не менше: скільки думок виникає при вигляді ніжної грудей або ніжки випадково промайнула під легкою тканиною. Як спокусити чоловіка здатне підказати і підсвідомість з інтуїцією. Так що, створюємо внутрішній настрій.

Так що ...

Перед побаченням не відмовляйте собі коханій в шоколаді-це розбурхає і додасть драйву.

Прийміть ароматичну ванну.

Виконаєте стриптиз для себе-це запалить вогник всередині вас. А такий вогник здатний запалити все і всіх навколо. А під час побачення зробіть вогонь яскравіше і гаряче, нагодувавши коханого гострими і пряними стравами ...

Нарешті, питання «Як спокусити чоловіка» очима самих чоловіків.

Багато джентльмени вважають, що жінка повинна бути жінкою. Звичайно ж, свій хлопець гарний у спілкуванні, така дівчина може стати прекрасним другом, однак, у чоловіків дуже трепетне ставлення до дружби. Як сказав один юнак: «Я ж натурал!»

Можна спокусити чоловіка і просто будучи індивідуальністю, яскравою самобутньою особистістю.

Та й позитив буде помічений і відзначений чоловічою половиною. Втім, точно так само, як і впевненість у собі, вміння робити компліменти (тільки не варто говорити лисіючих кавалеру, що у нього прекрасні волосся-його це може роздратувати ...) і дивитися під напівопущених вік ...

Олег: Жінка повинна завжди запитувати у чоловіка ради причому, з різних питань, навіть у тому випадку, коли сама прекрасно знає, як діяти. Просто мені особисто необхідно знати, наскільки їй важливо моя думка.

Євген: «Найкраще - коли дівчина завжди залишається сама собою. Вбиває жіноча нещирість і ненастоящесть.Даже актриса може в будь-який момент втратити маску. Ось тоді-то відносинам і прийде кінець ».

Напевно, варто прислухатися до цих порад, адже кому як не самим джентльменам відомо, як спокусити чоловіка. А взагалі, скільки чоловіків, стільки й думок. І «зачепити» його може будь-яка, абсолютно незначна деталь начебто погладжування ніжки келиха.

P.S. Як спокусити чоловіка (авторитетну думку психолога): Найбільше бажаність жінки підсилює її виборча важкодоступність - тобто, вона важкодоступна для більшості чоловіків, але легко йде на зближення з обраним нею. Якщо жінка недоступна всім чоловікам, вони можуть злякатися, що вона занадто серйозна ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити