Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перша любов

Якщо говорити начистоту, перша любов як ніщо інше впливає на подальшу особисте життя і формування лібідо. А ще перша любов це те «щось світле», що є у кожного з нас. Навіть незважаючи на те, що найчастіше вона трагічна і за визначенням навряд чи здатна вирости в серйозні стосунки. А втім, і не треба ...

Просто у віці 12-13 років у молодих людей зароджується інтерес і потяг до представників протилежної статі. Правда, поки що він не має яскраво вираженого сексуального характеру.

Однак, сама по собі закоханість природна і необхідна для гармонійного розвитку. Перша любов просто необхідна для того, щоб школярі пройшли через платонічне лібідо (не дарма ж учені придумали стільки термінів - щось у цьому є). Ось чому перша любов не терпить втручання з боку холодних і розсудливих дорослих-це може зупинити психосексуальний розвиток і посилити і без того серйозні підліткові проблеми.

Навіть якщо вам не подобається вибір чада, варто пам'ятати, що всі підлітки дуже влюбливі тому перша любов пройде дуже швидко.

Однак, перша любов-не завжди чисто платонічне почуття. Адже сексуальний інтерес великий і бажання з'єднатися виникає часто-хлопці впевнені, що вони завжди будуть разом. Єдине, що варто знати батькам, так це те, що перша любов пройде. А тим, хто переживає справжню трагедію-знати, що перша любов найчастіше нещасна. Трагічною може бути і перша любов до найпопулярнішого юнакові в школі і до людини старше за віком і до сестри одного, але це не привід закривати своє серце і замикатися в собі. Просто завжди буде в пам'яті людина, яка змінила світогляд і що дозволив подорослішати.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити