Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Любов без взаємності

Любов без взаємності - тема болюча. Колись боги розділили людей на чоловіків і жінок. З тих пір дві половинки шукають один одного. Часом здається, що знайшли. А половинка цього не розуміють. Холоднокровні вчені намагаються розібрати нерозділене кохання по кісточках, пояснивши це почуття і піддавши його логічної стагнації, а нерозділене кохання від цього нікуди не йде. Крім гормонів, розуму і психіки у людини є душа і вона теж вміє вболівати. Ви хочете дати людині все, а йому це зовсім не потрібно ... Ось чому впоратися з почуттям буде нелегко. А крім того, як правило, нерозділене кохання так і залишиться такою. Тому боротися за того, кого любиш, не має сенсу: марна трата часу. А жити з нерозділеним коханням у серці зможе лише той, хто може жити в гармонії з собою. Той, хто зміг перемогти самого себе.І все ж, якщо послухати психологів, здатних розкласти любов по поличках, то нерозділене кохання це продовження дитячого егоїзму. Дитині не купили машинку, яку він хотів і від цього дитя захотіло машинку ще більше. Нас, таких чудових, красивих і розумних відкинули, не визнали, ось ми і захотіли цей об'єкт ще сильніше. Катя була дівчиною закомплпексованной-її з дитинства не любили батьки, знущалися однокласники, та й зовнішністю не вийшла. Всього цього не можна сказати про її сестру. З 13 років Катя перебуває в стані перманентної закоханості, і цей стан має солідний стаж. А от сестра її такого не пережила і Катя постійно себе з нею порівнює. Останній раз Катя закохалася в блакитноокого блондина Максима. Зрозумівши, що в черговий раз «в прольоті» дівчина просто забула його переключившись на новий об'єкт, але якими ж яскравими фарбами спалахнуло її почуття, коли сестра привела Макса в будинок на правах нареченого ...

Як лікувати нерозділене кохання? Психологи радять багато чого цікавого. Наприклад, розвінчати свій ідол, запримітивши його недолік, причому, найпомітніший і завжди носити його подумки з собою. Можна знову-таки подумки роздути його до неймовірних розмірів ... Можна ще перемістити свою нерозділене кохання в область творчості, виплеснув почуття на папір, наприклад. А ще психологи радять не допускати хвилин, коли ви зможете нерухомо дивитися в одну точку, тобто завантажувати себе по максимуму, не дозволяти собі перебувати на самоті, а також плекати повернутися, зустрітися з об'єктом своєї пристрасті, і звичайно ж, краще не піддаватися спокусі помститися або потрясти цієї людини. А ще часто можна знайти таку пораду: перемістіть свої почуття на інший об'єкт. А якщо його немає, від можна просто на себе.

На жаль, поради не допоможуть, знову-таки з єдиної причини: потрібна логіка. А любов, тим більше, нерозділене кохання, не сприймає логіки.

Насправді, люблять сумирно не лише школярі та студенти, а й самі королеви. Так, мало хто знає, що навіть сама Алла Пугачова в юності пережила нерозділене кохання до співака Джо Дассену. Однак він не зміг відповісти майбутній королеві взаємністю, сказавши, що одружений і змінювати своїй половині не стане. Навіть у великих є нескорені вершини.

Є й зворотний бік біля пам'ятної медалі під назвою нерозділене кохання. Якщо ми здатні любити, значить, здатні любити сумирно і нас. Іноді настирливо, іноді агресивно. І тут вже повірте, не допоможе ні визнання в любові подрузі, ні дурні вчинки. Одна досить мудра жінка сказала своєму безнадійному залицяльникові: "Жень, головне ж, щоб я була щаслива? З тобою я щаслива не буду. Відпусти, а?". З часом вони стали друзями, а дівчина подружилася і з його дружиною ... Ось де можна і потрібно бути мудрим ... Так що, єдині ліки від нерозділеного кохання (причому, в обох випадках) - час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити