Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перший раз з хлопцем: короткий посібник

Коли ти перший раз з хлопцем, ти, як мінімум, повинна бути впевнена в тому, що все вирішила сама, а не йдеш у когось на поводу. А ще варто пам'ятати про те, що кіно і книги це одне, а життя-зовсім інше і, можливо, все пройде не так, як тобі хочеться. І можливо, що перший раз ти будеш займатися сексом не на ліжку з троянд, а на звичайному дивані. Крім того, не можна забувати і про те, що перший раз зробить вплив на все подальше статеве життя і будь-яка травма згубна, будь то егоїзм партнера або зовсім непередбачений випадок.

Наприклад, одна дівчина розповіла про те, як опинилася вперше з хлопцем і в самий відповідальний момент на неї ... стрибнула кішка! Інцидент вичерпаний, а страх залишився на все життя. Отже, що ж треба пам'ятати, коли намічається «перший раз» з коханим хлопцем? По-перше, мінімум стресу і можливості, що вас застануть зненацька кішки або батьки. Так що, комфортна квартира, міцний диван, всі зручності ... Можна зняти квартиру або номер у готелі.

Наступний момент - контрацепція, а інакше перший раз може закінчитися інфекцією або вагітністю. Якщо ти впевнена у своєму хлопцеві, то можна і приймати оральні контрацептиви, однак, спочатку зваж всі за і проти. Втім, презерватив надійніше, а от свічки, спіралі або ін'єкції можна залишити і на потім. Все ж, кращий засіб запобігання - голова на плечах. А ще «перший раз з хлопцем» може не вийти з тієї причини, що піхва поки що не виділяє достатньо мастила-така от особливість молодого організму. Ось чому варто подбати і про лубриканти, можна, до речі, придбати мастило з лідокаїном. Ось ми і підійшли до питання життя і смерті: чи боляче це? Насправді, не варто зациклюватися на цьому-буває і якомога болючіше. Звичайно, розрив дівочої пліви і розтягнення піхви, - відчуття не з приємних але пережити можна. Однак, якщо партнер ласкавий і розуміючий, що вміє, то може бути і зовсім не боляче. Якщо больові відчуття все ж є, можна відсторонитися від партнера і обговорити відчуття з ним. У подібному випадку все залежить від партнера: він може або увійти різко, так, щоб ти не встигла нічого відчути, або робити все м'яко й акуратно. Поза? Ну, для практичної камасутри поки що зарано. Можна обмежитися місіонерської або по-собачому, як самими безболісними. Якщо нічого не вийшло, теж не варто впадати у відчай.

Про що ще потрібно пам'ятати, якщо намічається перший раз з хлопцем? Про те, що навряд чи буде оргазм, тому не варто вважати його невдалим. Про те, що після може змінитися цикл і варто відвідати лікаря. Удачи!

Додати коментар


Захисний код
Оновити