Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обличчя в натовпі

Деякі не заперечували б проти того, щоб при сприятливому випадку побувати в ліжку втрьох. Фантазія, колективна багатьма, - зайнятися сексом з двома або більше людьми, щоб обидва або всі вони були протилежної статі, або зі змішаною парою, або групою. Ви отримуєте задоволення, представляючи кількість ваших шанувальників. Спокуса зайнятися любов'ю, коли вас любили б одночасно кілька людей, а не тільки ваш власний партнер, походить від бажання догодити ваше его, так само як і ваше тіло. Думка про те, щоб одна людина або більше спостерігають, як ми займаємося коханням з третім, що вони схвалюють нас і захоплюються нашими діями, волає до ексгібіціоністів, що живе в нас.

Коли ви уявляєте, що за вами спостерігає хтось одного з вами статі, можливо, це говорить про те, що ви хотіли б мати підтримку когось, хто підтвердить, що з вашими сексуальними вподобаннями все в порядку. Однак, якщо ви уявляєте себе з двома або більше людьми протилежної статі, це говорить про те, як ви себе відчуваєте - ваші потреби настільки великі, що вас може задовольнити тільки група людей, тільки двоє або більше можуть з вами впоратися. Якщо ви можете впоратися з понад одним коханцем, значить, у вас виняткові сексуальні здібності і вам не варто турбуватися про стосунки з вашим єдиним партнером. Ви тут для них, щоб задовольнити їх.

Як би там не було, думка про те, що в ніс гелі поруч з вами знаходяться декілька партнерів, дійсно здатна внести приємне збудження в процес. Проте здійснення цього в реальності може викликати проблеми. Ви хвилюєтеся про статеві інфекції. У вас страх суперництва і емоційне сум'яття.

Найменше вам хотілося б, щоб ваш партнер подумав, що хтось ще задовольняє вас краще або що ви закохалися в когось іншого, і тоді вам доведеться розсьорбувати всі наслідки. Невірність у фантазії - це всього лише фантазія. У реальному житті це зрада. Яку з цих фантазій не візьми-а їх безліч, - будь-яка з них більш приваблива в уяві, ніж у реальності. Однак, розігруючи її, ви відчуєте щось хвилююче, але без будь-яких негативних моментів.

Підготуйте сцену, розташувавши одне або кілька дзеркал там, де ви збираєтеся зайнятися любов'ю - у спальні, ванній кімнаті або у вітальні. Одне дзеркало можна повісити високо на стіні і (або) притулити до стіни збоку від ліжка, щоб бачити своє відображення, коли ви будете лежати. Якщо у вас немає відповідних дзеркал, можете створити ілюзію присутності інших людей за допомогою пов'язки на очі і навіювання. Пригасити світло або освітите кімнату свічками, можна залишити двері відчиненими, щоб світло крізь щілину потрапляв у вашу кімнату Коли підете до свого партнера, прихопіть з собою пов'язку на очі, шарф чи краватку.

Для початку включіть музику. Виберіть що-небудь романтичне, сексуальне, що не інструментальне. Переконайтеся, щоб були чутні чиїсь голоси, крім ваших. Потім почніть влаштовуватися зручніше зі своїм партнером, кажучи йому: Пам'ятаєш, ми говорили про наших друзів, які люблять в сексі повну свободу? Давай піднімемося наверх, думаю, вони приєднаються до нас сьогодні вночі. Одягніть партнеру пов'язку на очі і ведіть його нагору, в тьмяно освітлену кімнату. Почніть спокушати свого партнера, цілуючи його, пестячи і роздягаючи, притиснувши його до дзеркала, якщо таке у вас є. Коли ви обидва будете повністю порушені, запитайте його: Чиї це руки? Це мої руки або Джона, а може бути, Джейн? Вони тут. Якщо у вас є дзеркало, зніміть пов'язку з особи партнера і дозвольте йому побачити відображення в напівтемряві. Якщо ні, залиште пов'язку на його очах або трохи посуньте її і продовжуйте коментувати те, що роблять в кімнаті інші люди з вашим партнером, один з одним і з вами. Ось він стосується твоїх грудях. Тепер вона тримається за мене. Його руки між твоїми ногами. Ти відчуваєш, як вона підходить? Використовуйте вібратор, перо або шовкову рукавичку - ви обоє повинні відчути різну текстуру і температуру дотиків на своїх тілах. Якщо ви дійсно хочете обдурити відчуття свого партнера, спробуйте розіграти наступне. Комусь спало на думку підкрастися ззаду, закрити вам очі і запитати: Угадай - хто? Усвідомлюєте ви це чи ні, по зазвичай ви можете сказати по запаху, ваш це партнер. Ви знаєте мило, зубну пасту і одеколон, якими він зазвичай користується. Ви також можете визначити ніжний аромат, який виходить від вашого власного тіла і який, на наш погляд, дуже сексуальний. Тому буде нелегко створити ілюзію чиєїсь присутності. Щоб уявити, що крім вас в спальні є хтось ще, заздалегідь окропити подушку парфумами або лосьйоном після гоління, які ніхто з вас двох не вживає.

Невже вони були одні?

Гарі завжди хотів спробувати секс утрьох, з тих пір як, будучи підлітком, побачив дорослий відеофільм, який зображає оргію. Але він сходив з розуму від своєї партнерки, Менді, і не те що б вона була категорично проти цієї ідеї, але він сам не хотів ділити її ні з ким, будь то чоловік або жінка. Одного разу вона запропонувала пофантазувати про це. Гарі поставився до цього скептично, він не бачив у цьому сенсу, але все ж погодився спробувати. Одного разу вночі, коли вони лягли в ліжко і лежали в темряві, Менді сказала йому, що до них мають прийти кілька її друзів - вона дала їм ключ від квартири. Вона складала історію на ходу: ось вона чує, як друзі увійшли, піднімаються сходами і лягають до них в ліжко. До того часу вони з Гарі вже займалися любов'ю, і він не знав, як усе сталося! На наступний ранок він все ще сумнівався, чи була то ява чи фантазія, особливо коли він знайшов на підлозі в спальні чоловічі труси, явно не його, і поруч - трусики, які він ніколи не бачив на Менді. Але в одному вони обидва були впевнені: гра вилилася в одну з кращих ночей сексу, яка у них коли-небудь була. Обидва вони зійшлися на тому, що гра зайшла не далі, ніж вони хотіли, але ця фантазія стала приємним додаванням до їх сексуального життя.

Дивіться!

Додайте ще кілька тіл і ви опинитеся в країні оргії, де додаткову гостроту додає те, що на вас дивляться і ви дивитеся. Фантазії про те, як ви спостерігаєте за тими, хто займається любов'ю або як ви самі приймаєте участь в сексуальних лабораторних дослідженнях, в яких вимірюють ваше сексуальне молодецтво, або як ви займаєтеся любов'ю на очах у аплодує публіки, дуже поширені серед чоловіків і жінок. Причина, напевно, в тому, що більшість з нас відчуває себе дещо невпевнено щодо свого вміння в ліжку. Нам подобається вважати себе секс-екснертамі, але багато хто з нас побоюються, що па насправді ми досить невміло в сексуальному плані, ось чому уявлення про свою провідної ролі в сексуальному шоу є не тільки популярною сексуальною фантазією, але і підвищує рівень самооцінки. Якщо хочете спробувати зіграти в цю гру, уявіть себе перед захопленою аплодує публікою. Уявіть, що вам потрібно показати, як ви це робите. Представивши своїх фанатів, які вимагають від вас нових висот у демонстрації навичок сексуального мистецтва, ви не тільки досягнете збудження. Ця гра може допомогти вам обом стати більш впевненими в науці любові. Представляючи себе людей, які дивляться на вас, заздрять і хочуть наслідувати вас, ви, можливо, почнете думати: те, що ви робите і як ви це робите, заслуговує похвали.

Підготуйте місце дії, спорудивши сцену в спальні або вітальні. Можна взяти килимок, щоб позначити межі невеликої сцени, або використовуйте ліжко в якості такої. Приглушіть світло, залишивши включеним один світильник, - як рампу, яка висвітлює центральну частину зчепи. Увімкніть музику - лірику з відбивати такт барабаном, - яка допоможе вам налаштуватися, переконайтеся, що аудіозаписи вистачить приблизно на годину. Поставте в зону досяжності баночку з маслом або кремом. Приготуйтеся. Зробіть гламурний макіяж, завдяки якому ви будете виблискувати па сцені. Нанесіть блискітки на груди, сідниці і геніталії. Одягніть тонкі трусики і одяг, яку ви можете швидко скинути. Ви обоє відчуєте себе метеликами, як і будь-який актор перед виходом па сцену, але в той же час абсолютно впевненими в собі професіоналами. У вас це добре виходить, ви знаєте, що зустрінете гаряче схвалення і покажете своїм глядачам один-два прийомчики.

Ви чуєте музику, яка починає відлік часу до вашого блискучого виходу. Нанесіть останні штрихи у вашому макіяжі, поправте костюми і на сцену. Станьте в світлі прожектора, зробіть кілька танцювальних русі навколо один одного і - до справи. Роздягніть один одного. Не поспішайте кожен предмет потрібно знімати повільно, з піддражнювання, помахуючи ім. Коли ви повністю роздягне один одного, візьміть пляшечку з олією або кремом, вартим збоку від сцени, і повільно нанесіть його на тіло один одному. Порушуйте і стимулюйте один одного під пронизливі крики і голосіння уявної аудиторії, займіться любов'ю на сцені, прямо перед усіма. Кожен рух - більше, ніж життя, працюйте на вічність. Ви можете уявити, що ваші фанати стоять у глибині кімнати на столах і підбадьорюють вас, і ваші рухи повинні бути розмашистими, щоб вони могли бачити, що ви робите один з одним. Крім того, вони заплатили за те, щоб це бачити. Пізніше не забудьте привітати і похвалити один одного, як це роблять справжні актори. Кілька високих оцінок і слова Прекрасні руху! завершать подання. Звичайно, ви можете скласти свою власну п'єсу. Можливо, ви представите себе граючим Дракулу, який закриває свого партнера плащем, коли він кусає його шию. Або покажіть Гладіатора: одягнені в лайкру і шолом ви наносите один одному шість ударів. Перед тим як впасти на мат, можете виступити сольно, задовольняючи себе при аудиторії, що складається з однієї особи. Або почніть грати з ким-небудь з аудиторії, походжаючи з видом професійного актора. Це ваш сценарій, тому починайте його писати! Одна порада - зробіть запис постановки, тієї, в якій аудиторія брала найактивнішу участь - кричала, плескала, тупала, коментувала, що відбувається на сцені. Грайте так, ніби ви граєте цю гру на сцені, і намагайтеся враховувати реакції аудиторії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити