Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Новачок у любові

Ви можете також уявити себе особливим, займаючись іншим сексом - з незайманим. Заняття любов'ю з незайманим - тим, хто довірився вам як більш досвідченому в сексуальному плані людині, щоб ви керували ним і визначили його можливості, - може лестити вашому самолюбству. Популярний і може бути сексуально збудливим і інший сценарій на дану тему: вас спокусив хтось старший за вас, більш досвідчений, він управляє вами і панує над вами, реалізуючи всі свої бажання. Така фантазія також працює на ваше его - якщо він, з усім його досвідом, вибрав саме вас, значить, ви володієте особливими якостями. Ця фантазія може змусити вас відчути себе винятковим, якщо в реальному житті ви відчуваєте, що ніхто вас не цінує.Немає нічого більш збудливого, ніж секс в перший раз. Як підліток, який здійснює перші кроки - від тримання за руки до пробного поцілунку і петтинга, - ви перебуваєте в агонії невизначеності. Суміш жаху, цікавості і передчуття прискорює ваш пульс і зводить шлунок, що посилює сексуальне збудження. Адреналін, що наповнює все ваше тіло, в поєднанні з підлітковими гормонами робить перший сексуальний досвід таким хвилюючим, що ви входите майже відразу, як тільки торкнулися один одного. До цих пір існує незрозуміла загадка, пов'язана з невинністю. Як чоловіки, так і жінки приходять у захват від думки, що вони стали першими коханцями своїх партнерів, першими вводять їх у світ сексу. Якщо ви навіть знаєте свого партнера кілька років, ви можете повернути все назад, розігравши сцену спокушання невинного.

Нехай один із вас буде незайманим. Будь-який з вас може першим спробувати зіграти роль незайманого, можете навіть кинути монету, щоб вирішити, хто з вас буде розбещенні па цей раз. Переможець зображає з себе школяра, повного сум'яття, що роздирається першими імпульсами сексуального бажання і цікавості. Наш незайманий - поки що не знайомий з радощами спільного блаженства, але не зовсім новачок щодо чуттєвих насолод. Він або вона вже відкрили для себе задоволення, що доставляються власним тілом, і тому більш-менш готові увійти в світ дорослого сексу. Кілька разів вони вже невміло спробували себе з партнером свого віку, але це залишило тільки почуття незручності. Вони пристрасно закохувалися в кіно-і поп-зірок і мріяли про них. Нещодавно наш юний незайманий почав зовсім виразно мріяти про одного (подрузі) свого брата чи сестри. Другий з вас буде зображувати цього персонажа, Старшого Друга сестри, чи брата. Ви досвідчені в сексуальному плані, впевнені й привабливі. Ви зустрічали юного незайманого і раніше, але ніколи не помічали його. Ви прийшли побачити свого друга, не маючи нічого поганого па розумі.

Обладнайте місце, приготувавши банки з безалкогольними напоями, розклавши у вітальні книги для юнацтва та підліткові журнали. Увімкніть неголосно музику, телевізор або радіо - те, що дивилися б або слухали підлітки: австралійську мильну оперу, наприклад. Незайманий повинен бути одягнений у шкільну форму - проста спідниця або штани і біла блузка або сорочка з форменим краваткою.

Всьому є початок

Почніть сцену так: незайманий приходить додому після школи, а вдома нікого немає. Він щойно сів за домашнє завдання, або приготував каву, або що-небудь попити, як лунає дзвінок у двері і входить один сестри чи брата, питаючи його (її). Незайманий запрошує Старшого Друга на чашку кави, відчуваючи себе схвильованим і втратили дар мови. Інші члени сім'ї прийдуть ще не скоро, ось він шанс провести час з досвідченим компаньйоном. Крім підготовки обстановки і обігравання душевного стану обох учасників, необхідно придумати декілька реплік. Почніть зі слів незайманим, мовця Старшому Другові: Вони повинні скоро повернутися. Чому б тобі не почекати? Я приготую тобі каву. Де б не сидів Друг, Девственник сідає ближче - па той же диван або на ручку крісла. Старший Друг не розташований до бесіди. Позначається, можливо, різниця у віці, але йому лестить, що приваблива (ий), сексуальна (ий) дівчина (юнак) поклала на нього око. Старший Друг починає говорити - ввічливо запитує про уроки і доброзичливо цікавиться, чим Девственник збирається зайнятися, коли закінчить школу. Але потім він бере один з журналів і бачить - у ньому в основному про секс. Поддразніваніе стає більш відвертим: Значить, ось які уроки ти робиш, а? А як щодо практики, скільки разів ти вже робив (а) це? Піднімаючи келих з напоєм, Старший Друг випадково проливає трохи па формений сорочку. 

Ой, мені дуже шкода, я такий незграбний. Ти повинна (ен) зняти це, інакше залишиться пляма і тебе будуть лаяти. Давай я допоможу тобі. Не приймаючи ніяких заперечень, Старший Друг розстібає сорочку і витягує її з-під пояса. Вони стоять лицем до лиця, дуже близько, і Старший Друг нахиляється і цілує - довго і млосно. Ну, у тебе є шанс взяти кілька уроків, - говорить він і пропонує дати урок в цей же день і показати незаймана, як треба його виконувати.

Ця гра дозволяє згадати, що вас у першу чергу порушило щодо сексу взагалі і вашого партнера в приватне. Можливо, вам пригадується перша сексуальна поза, особливі сексуальні звуки, частини одягу, запах чи смак, які сп'янівши вас в перший раз і ви до цих пір перебуваєте під їх владою. Навряд чи ви згадаєте ця, просто вдаючись до спогадів. Програйте сцену, і, можливо, все знову повернеться назад, виробляючи той же хвилюючий ефект. Ця лише одна з версій сценарію. Подумайте і поговоріть про це, і не виключено, що у вас або у вашого партнера вже є в голові готовий сценарій і його потрібно просто витягнути з пам'яті, щоб заново відкрити для себе особисто досвід незайманого. Багато людей, наприклад, придбали перший сексуальний досвід в машині. Якщо у вас є гараж або паркувальний майданчик, яка не проглядається сусідами, ви можете програти кінець побачення, коли ви зробили це вперше. І не вважайте, що він неодмінно повинен бути Старшим Другом, а вона незаймана. Ми схильні уявляти, що незайману спокушає профі, що дівчина не може переграти чоловіка. Згадайте один з найбільш переконливих міфів як для чоловіків, так і для жінок: якась зріла жінка, місіс Робінсон, бере молодого хлопця за руки і вводить його у світ зрілості, навчивши деяким фокусів. Додайте родзинку в ваш любовний сценарій, розігравши роль такої місіс.

Повернутися до початку

Гра в розбещенні незайманого може призвести приголомшливий ефект на сексуальне життя, коли вона прийшла в стан деякого застою. Джен і Пік вирішили спробувати, цю гру, гак як після їх десятирічної спільного життя секс став нудним і не задовольняє .. Вони забули, що значить почувати збудження один від одного, як це було раніше. Спочатку, коли їм запропонували спробувати почати все спочатку, вони подумали, що помруть зі сміху, що не дотірав сцени. Але обидва були приголомшені, відчувши, як легко далася їм гра, коли вони представили, що виступають у місцевому аматорському драматичному суспільстві. Їм потрібно якийсь час, щоб придумати, що говорити один одному за сценарієм. Джен написала кілька рядків для них обох, але сказала Ніку: він може імпровізувати, вона не заперечує, якщо він захоче її здивувати. Захопившись грою, вони забули, що виконують ролі, і стали грати по-справжньому Гра повернула спогади про їх ранніх роках, дещо їх переінакшивши. Джен грала незайману, Нік - Старшого Друга. Коли вони вперше зустрілися, Джен була більш досвідченою в сексуальному плані. У першу ніч, коли вони зайнялися коханням, Джен взяла ініціативу в свої руки. Нік завжди відчував деякий збентеження з цього приводу. Тепер вони зрозуміли, що гра не тільки внесла новий заряд в їх сексуальне життя, по також дозволила Джен і Ніку переписати заново їх справжню першу ніч, і цього разу більш досвідченого зображував Нік. Ця гра додала йому самовпевненості і внесла щось особливе в їхні стосунки. Зігравши в незаймані ночі з Ніком в якості ведучого партнера, вони знову повторили гру, але роль спокусниці вже грала Джен. Це сподобалося Ніку навіть ще більше. Тепер він міг дозволити собі бути веденим, так як відчув, що завжди може взяти ініціативу у свої руки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити