Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сила грошей за секс

Плата за секс є інший досить поширеною темою фантазій. Не виключено також, що це ще один спосіб позбавлення від скутості і сором'язливості, що використовується, до речі, в реальному житті. Симулювання того, що один з вас платить за секс, має певні переваги для обох. Ніхто з вас не повинен відчувати провини за те, що відбувається. Якщо ви уявляєте себе як того, кому платять, ви можете підняти таким чином свій рівень самооцінки - значить, хтось думає, ніби ви настільки гарні, що він хоче заплатити вам за це. Ці гроші за секс підтверджують, що ви - особливий. Якщо вам готові дати готівку за надану честь займатися з вами любов'ю, значить, ви і те, що ви пропонуєте, заслуговує подібної нагороди.

Коли ви виконуєте роль того, кому доводиться платити, то тут інша перевага - покупець завжди правий. Якщо ви купуєте секс, то можете бути повністю егоїстичні: ви не зобов'язані думати про потреби іншої людини або його задоволенні, ви можете задовольняти себе і тільки себе. Ви також можете докладно, детально викласти ваші вимоги - без зайвої скромності або збентеження. Ось чому в реальному житті так багато чоловіків користуються послугами повій - вони можуть отримати все, що хоча їм не треба турбується про залицяння або думати про потреби партнерки. Є інше пояснення: секс, за який платять, відчувається як брудний секс. І часто немає нічого більш збудливого і стимулюючого, ніж насправді бути дуже порочним. Це як закидання брудом всього навколо. До чого приємно, коли між пальцями тече варення, але ще більшу насолоду ви отримуєте від того, що знаєте: мама забороняла вам робити це! Фантазування про те, що ви залучені в бізнес купівлі-продажу сексуальних послуг, може зробити ваш перший досвід досить неприємним. І хоча така фантазія не є рецептом для щасливого сексу у вашій реальному сексуального життя, вона може стати певним заводним механізмом у грі.

Якщо ви хочете спробувати поставити спектакль за сценарієм плата за секс, то підготуйте сцену, відповідне нарядивши акторів. Той, хто буде виконувати роль працівника секс-індустрії, повинен надіти все облягає, відверте і дешеве. На ній може бути дуже коротка спідниця або легінси з лайкри, короткий верх і яскравий макіяж. Якщо він зображає чоловіка-повію, то йому краще надіти облягаючі, рвані або обрізані джинси, футболку з короткими рукавами або сорочку, розстебнуту до талії. Рвані джинси, до речі, дуже модна річ серед чоловіків-повій. Вони говорять про те, що він займається оральним сексом, ось чому його джинси протерлися на колінах. Ми схильні вважати, що всі працівники секс-індустрії, що мають правильну орієнтацію, - жінки, а всі клієнти - чоловіки. Па насправді не зовсім так. але нехай вас це не обмежує. Якщо вона знаходить задоволення в тому, щоб їй платили за те, що вона робить, то ж може зробити і він.

Ви обоє можете трохи нервувати. Працівник секс-індустрії - це цинічна людина, що втратив смак до життя, побачив багато чого на своєму віку. Все, що б не сказав клієнт, не може ні здивувати, ні шокувати його. Почніть з того, що покупець, що відчуває себе збудженим і знає, чого він хоче, наближається до повії і питає: Ти вільна? Залежить від того, що ти шукаєш. Покупець може сказати, чого він хоче. Це може бути швидкий секс - стоячи у провулку; ручна робота - мастурбація; оральна - пов'язана з оральним сексом; або навколо світу - все відразу: оральний, анальний і звичайний секс. Ви можете визначити свої вимоги: щоб повія зробила всю роботу сама, а ви будете лежати, поки вас обслуговують, або ви отримаєте задоволення, якщо повія буде стояти або лежати без руху. А можливо, ви захочете зайнятися любов'ю, тоді вона повинна буде стосуватися і пестити вас, а як і коли, ви скажете самі. Це буде тобі пристойно коштувати, - скаже вам повія і назве свою цепу. Як варіант: вона може висловити заперечення з приводу того, що ви хочете, і запропонувати щось натомість, трохи легше, сексуальний акт. За вашим сценарієм, працівник секс-індустрії може також, для більшої переконливості, зажадати, щоб клієнт використовував презерватив, і поторгуватися, якщо він готовий заплатити подвійну ціну, але без презерватива. Коли вони нарешті узгодили всі і покупець передав повії гроші, вона веде його нагору в спальню. Так як гроші заплачені, вона повинна зробити все, що сказав клієнт, і так довго, як вони домовилися. Щоб додати родзинку в переговори, використовуйте справжні гроші. Повія залишає гроші собі і купує якесь частування.

Придбано і заплачено

Денні завжди хотіла спробувати оральний секс і підозрювала, що її чоловік Крейг теж мріє про це. Але у них обох за плечима було сімейне виховання, в якому секс розглядався як табу, про який не можна говорити голосно. У неї було відчуття, що, дай йому волю, він би відразу про це попросив. Тому вона запропонувала зіграти у фанти і, коли виграла, сказала, непогано б спробувати зіграти в гру заплати за це - в якості тренування. Крейг спочатку опирався і погодився тільки тоді, коли Денні пообіцяла: ... їй-Богу!

Провалиться мені на цьому місці ... - Маючи на увазі, що він може попросити про що завгодно, і. вона не шокована, а також не стане його критикувати. Підбадьорений цим, він, природно, попросив про оральний секс. Денні почервоніла б від люті і, можливо відкинула б сто, якби він попросив її про це, будучи Крейгом. Але він був анонімним клієнтом, а вона - повією, і тому легко взяла перешкоду. Їх перша спроба виявилася була кращим оральним сексом у світі, за обидва були повністю задоволені. Вони зрозуміли, що тепер говорити про секс їм навіть легше, ніж коли вони це робили як клієнт і повія, а значить, вони можуть бути більш відкритими і в реальному житті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити