Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Трохи брутальності

Секс з використанням певної кількості сили чи жорстокості для того, щоб наполягти на своєму, ймовірно, найпоширеніша фантазія. Сила і секс тісно переплітаються. Кажуть, що сила є кращим стимулятором - можливо, й так, інакше як ви поясните невідпорність деяких всесвітньо відомих потворні чоловіків? Складнощі наших власних любовних стосунків часто пояснюються тим, що ми відчуваємо себе безпорадними. Ми не здатні сказати, чого ми хочемо - чи то тримати під контролем наші власні потреби, чи то контролювати те, що відбувається між нами і партнером. Справжнім порятунком у цьому випадку може стати попередня узгодженість між партнерами - хто з них буде повністю підконтрольним.

Це змусить одного відчувати себе впевненим і сильним, а іншому принесе полегшення. Можливо, ви будете відчувати деяку незручність від того, що ви промовчали, коли треба було зробити вибір. Але тепер, передавши кермо влади в інші руки, - ви погодилися, щоб вам вказували, що робити, - можна розслабитися і ні про що не турбуватися. Корисно час від часу міняти сталий порядок речей, дозволяючи тому, хто завжди стоїть але чолі ваших відносин, пересісти на заднє сидіння і передати контроль іншому - за яким зазвичай наглядають. Це допомагає утвердитися у своїх силах.

Деякі люди вважають, що використання предметів, речей та одягу надає пікантності їх сексуального життя. Туфлі на високих підборах, гума або хутро - те, що може додати збудження.

Багато людей подумки уявляють собі секс з певною кількістю больових ефектів. Існує тонка грань між тим, що приносить нам біль, і тим, що приносить нам радість. У той час як ви, можливо, не хочете заподіяти біль і не хочете, щоб завдавали її вам під час сексу, така уявна картинка може здатися вам збудливою.

Подібна фантазійна гра також може стати одним із способів позбавлення від почуття провини за те, що ви отримуєте насолоду від сексу. Якщо ви вважаєте, що ваші бажання грішні і порочні, ви можете уявити, що пас відшмагали або нашльопали, тобто ви покарані за це. Ми розглядали світ садомазохізму і сценарії пане / раб. Існують інші, менш екстремальні версії, коли наносять тільки емоційні удари. Одна з них, коли ви уявляєте себе босом, а ваш партнер - підлеглий, як у чудовому комедійному фільмі З дев'яти до п'яти (1980 р.).

Доклади зусилля

Фантазії можуть дозволити вам випробувати деяку кількість грубості, але без справжньої болю. У цьому плані фантазії з згвалтуванням є досить звичайними фантазіями як для чоловіків, так і для жінок, але не думайте, що в якому-небудь сексі дійсно вітається насильство. Між справжнім згвалтуванням і фантазією-згвалтуванням існує одне велике відмінність: у першому випадку згвалтований людина зовсім не контролює процес, і у нього немає вибору, у другому - це сценарій у вашій голові, де ви все контролюєте. Ви може уявити себе випробують всі види сексуального задоволення, але вина і збентеження не дозволять нам насолоджуватися ними в реальному житті. Уявити, що вас змусили зробити щось, - вірний спосіб відвернути увагу від відповідальності за сексуальні бажання. Але не думайте, що, якщо хтось насолоджується якоюсь ідеєю, він прийме її і в реальному житті. 

Клодін і Кріс виявили, що фантазія із згвалтуванням значно пожвавила їх сексуальне життя. Клодін була більш досвідчена в сексуальному плані, ніж Кріс, який виріс в сім'ї зі строгими правилами щодо сексу, що і оселив у ньому постійне почуття провини. Він дуже хотів би стати таким же розкріпаченим, як Клодін, але для нього це було важко. Одного разу вночі він сказав їй, що у нього є мрія: вона нападає на нього і кидає його на постіль, грубо вистачає сто і змушує зайнятися сексом. Його здивувало те, що, відчувши реальний страх, він відчув в той же час приголомшливе збудження. Тиждень тому, у середині якогось не надто серйозної суперечки, Клодін схопила Кріса, повалила його на підлогу у вітальні і буквально роздерла на ньому джинси. Він був приголомшений, виявивши, що збуджений як ніколи. З цього часу вони зрозуміли: чи говорять вони про сценарії або розігрують його, і те й інше провокує відмінний секс.

Додати коментар


Захисний код
Оновити