Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Швидкий секс

Фантазії про заняття сексом з незнайомцем включають також і іншу популярну сексуальну фантазію - швидкий секс. Багато чоловіків і жінки говорять, що марять про зустріч з незнайомцем, чиєї особи вони навіть не бачать, але з яким готові розділити несподівані бурхливі обійми і жаркий квапливий секс, щоб потім розійтися по своїх власних шляхах, - такий секс діє збудливо, так як це секс без зав'язок. Тут немає прелюдії, коли ви старанно доглядаєте за своїм партнером і повинні переконатися, що він готовий до любові. Якщо секс по любові можна порівняти з банкетом з чотирьох страв, який вимагає підготовки - вага заздалегідь продумати, вибрати час і затратити багато зусиль, - то секс з незнайомцем еквівалентний гамбургеру з фаст-фуду.

Ви берете його, з'їдаєте і йдіть. Швидкий секс - це свого роду ультиматум, секс під назвою: Я сама задовольняю себе, і ти можеш зробити те ж саме, який може бути приголомшливим тільки лише з цієї причини. Повільний, вдумливий секс але любові з повною прелюдією може бути для обох як сексуально задовольняє, так і прекрасною можливістю показати партнерові свої почуття. Але буває, що секс тяп-ляп-спасибо-Сем навіть краще підходить для цієї мети. Швидкий і шалений секс несе в собі любовне послання вашому партнерові. Воно говорить йому: вами оволоділа така пристрасть, що ви повинні, просто ЗОБОВ'ЯЗАНІ зайнятися сексом тут і зараз; ваші почуття по відношенню до партнера настільки сильні, що ви готові ризикнути чим завгодно, щоб угамувати свою раптову спрагу його тіла. І швидкий секс, будучи в деякій мірі самообманом, - якщо це єдиний вид любові, - в певних обставинах може бути виключно збудливим. Без сумніву, ви випробуєте підйом адреналіну - страх, що вас виявлять або перервуть, і ваша наполегливість, викликана нагальною потребою, сприяють збудження і оргазму. Швидкий секс це також ще один спосіб повернутися до початку. У перші кілька місяців відносин ми відчуваємо найсильніші, гарячі почуття: емоційний зв'язок між нами міцна, любовні емоції на піку, це відчувається і в ліжку. У цей період сексуальний відгук, швидше за все, також екстремальний. Коли паші відносини потроху заспокояться і стануть більш стабільними і, можливо, більш ніжними, виявиться й інша сторона: всі видасться дещо безбарвним і потьмянілим. Швидкий секс повертає вас в колишню форму. Ви займаєтеся їм пристрасно, несподівано, спонтанно. Ви знову відчуваєте, що вам не вистачає дихання - не через те, що ви робите це швидко, а через те, що ваш партнер і ваші почуття до нього так переповнюють вас, що ви не можете зітхнути.

Не баріться - поквапся

Підготуйте себе, переконавшись, що ви у швидко звільняється одязі - в чому-небудь, що можна швидко скинути, щоб отримати легкий доступ до сексу. Тріко - немає і немає, тонкі трусики, французькі, або взагалі нічого - відмінно. Ви можете заздалегідь узгодити, що ви збираєтеся робити, або один з вас може піднести іншому сюрприз. Виберіть момент прямо перед тим, як родичі або друзі повинні постукати у двері, це додасть додаткове збудження. Можете зловити свого партнера, коли знаходитесь поза домом - па прогулянці за містом або біля моря, в барі, в галереї мистецтв або на парковці. Підкрадемося до нього раптово, хапайте його і прошепоти на вушко, що якщо ви цю ж хвилину не займетеся з ним любов'ю, то просто вибухнете. Поцілуйте його пристрасно і жадібно. Підштовхніть до зручної стіні або на сидіння і розстібніть всі блискавки і гудзики. Підніміть одяг вгору, відкиньте убік або стягніть вниз, щоб ви могли з'єднатися один з одним. Поглядаючи одним оком, щоб не бути захопленим, займіться швидким і шаленим сексом. Коли закінчите, візьміть себе в руки і підведіть підсумок: що б це не було, ви робили це і раніше. А тому вести себе після цього як зазвичай немає нічого простіше. Замість того щоб лежати в обіймах один одного, насолоджуючись приємною розслабленням, привітайте себе з тим, що ви тільки що зробили - швидко, потай і витончено. 

Користуйтеся презервативом і тримайте під рукою кілька вологих серветок, щоб уникнути всяких неприємностей. Тоді після сексу ви можете повернутися до того, чим ви безпосередньо займалися до цього. Нічого не станеться, якщо когось це зацікавить. Кілька дурних усмішок па особах, от і все!

Харун і Беки вже рік жили разом, коли Беки почала відчувати, що їх сексуальні відносини треба трохи струснути. Харун був уважним коханцем, у них завжди був повільний і дуже романтичний секс. Але в перший раз вони зробили це після вечірки, на залізничній станції, коли він проводжав Беки додому. Вони упоралися за дві хвилини, але вона пам'ятала кожну секунду. Тому Беки вирішила здивувати Харуна. Одного вечора, по дорозі додому, вона наполягла на тому, щоб вони зійшли з поїзда на цій же станції і пересіли на інший. Вона привела його в те ж місце - в кінець платформи, за стовп, і запитала: Пам'ятаєш, що тут сталося? Він пам'ятав. Хочеш проробити це знову? Звичайно, він хотів! Вони як і раніше займалися повільним сексом, по час від часу впадали в швидкий секс, - щоб інтерес тримався на найвищій позначці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити