Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Одного разу мій принц приїде до мене

Сексуальні ігри допускають не тільки повернення в якісь місця, але і подорож у часі. Ви можете, повернувшись у минуле, додати в вашу фантазію такі деталі, як спокусливі напої та їжа. Їжа й питво часто покращують секс. Вечеря при свічках романтичен не тільки тому, що ваш партнер спокусливо виглядає в мерехтливому світлі. А тому, що, відкушуючи, пережовуючи і ковтаючи їжу, ви тим самим посилаєте партнеру повідомлення, що це ж ви хотіли б зробити з різними частинами його тіла. Деякі продукти нерозривно пов'язані з сексом. Ми віримо, що багато харчові продукти мають здатність впливати на наше сексуальне життя, збільшувати наше сексуальне бажання і сексуальні здібності.

Довга, пенісообразная їжа, така, як банани або аспарагус, і такі речовини, як подрібнений ріг носорога, вважаються збільшують чоловічу потенцію і викликають ерекцію. Фіги, схожі на внутрішню частину вульви, і устриці, що володіють інтимним жіночим ароматом, повинні створити у партнерів любовний настрій, так само як шоколад. Гаряча пікантна їжа, наприклад каррі і чилі, піднімають температуру, змушують нас думати про ароматних і солодких любовних побаченнях і розігрівають наші сексуальні органи. Звичайно ж, сексуальним напоєм завжди вважалося шампанське. Пухирці потрапляють вам в ніс, пригнічують ваші комплекси і налаштовують на інші пінні виверження.

Все це пояснює, чому найпопулярнішою фантазією є секс в обстановці англійської ампіру (епоха регенство) або в палаці Арабські ночі, з вашим принцом або принцесою, в оточенні розкоші. Підготуйте відповідну обстановку, почавши з походу в магазин: купіть якомога більше різноманітної їжі та напоїв - скільки можете собі дозволити. Приглушіть світло, і нехай кожен куточок вашої кімнати висвітлюють свічки. Покладіть на ліжко або на підлогу диванні подушки або думочки і розставте навколо себе тарілки, чашки, пляшки і склянки, заповнені їжею і напоями. Одягніться в ошатну дорогий одяг.

Якщо ви зображує східний стиль, надіньте каптани, кімоно або саронгі і Задрапіруйте шовковими шарфами. Для початку уявіть себе сластолюбцями, які в усьому світі і в усі часи починаю! вечір з чуттєвого задоволення. Дозволяється також все, що приносить задоволення вашому партнерові. Ви збираєтеся прокласти свій шлях, жадібно поглинаючи їжу і залпом випиваючи всі напої, і так само ненаситно поглинаючи один одного. Ви знаєте, ви такі гарні, що вас хочеться з'їсти, і ват партнер збирається це довести. З ваблячою повільністю погодуєте ласими шматочками один одного. Візьміть персик, фігу, лист аспарагуса або шматочок шоколаду і в процесі облизування, обсмоктування і обгризанія примовляє: Це нагадує мені тебе. Ти хочеш, щоб я зробив це і з тобою? Пролийте чайну ложку вина, крему або морозива один на одного і Слиж його. Ковтаючи шматочки каррі або шоколаду, фіги або аспарагуса, уявіть собі, що вони спускаються прямо до ваших сосок і клітора або до пеніса. Уявіть подумки тепло, смак, форму і почуття, хвилююче вас при цьому, яке тягне вас до любові. Їжте поміркований але і повільно, так щоб не переїсти і не роздутися від їжі. Заняття сексом на повний шлунок не кращий рецепт для любові. У цю гру краще грати після невеликого частування смачними стравами і всякими ласими шматочками. Поглядайте на скатертину-самобранку, але їжте небагато. Спробуйте все, з'їжте по маленькому шматочку, даючи пробувати вашому партнерові, щоб направити ідею вечора в потрібне русло. Пограйте на контрастах. Можете почати з гарячого і перейти до холодного, візьміть в рот морозиво або шматочки льоду, а потім облизня або посмокчіть якусь частину тіла вашого партнера - вушну мочку або сосок, пеніс або клітор. Потім візьміть в рот небудь тепле і заново повторіть дію. Від чого-небудь свіжого і хрусткого перейдіть до сирого й жирному і подивіться, як контрасти впливають на тіло вашого партнера. Краса цієї гри в тому, що в неї легко грати. Ви може оточити себе візками з супермаркету, заповненими всякою всячиною, або скористатися тим, що принесли з ресторану, баночкою пива або відерцем з морозивом. Якщо ви хочете відразу приступити до справи, покладіть клейонку і розкладіть або розлийте їду по тілу партнера і їжте з нього. Деякі пари збуджуються від бризкати, бруднить сексу, - коли вони розливають по тілу один одного солодкий соус, крем і що-небудь подібне, а потім злизують його. Спробуйте і переконайтеся, чи це так. 
З'їж мене

Пат і Мойра - любителі поїсти, і їх перше побачення відбулося за їжею. Але вони ніколи не пов'язували їжу з сексом, поки не побачили фільм Том Джонс, в якому була сцена, де двоє майбутніх коханців спокушали один одного за накритим столом. Одного вечора, повернувшись додому, Пет виявив чекаючу його Мойру в коридорі. Не говори нічого, - сказала вона. - Просто піднімися наверх, прийми душ і переберися в те, що я поклала тобі па ліжко. Повір мені, тобі сподобається! Коли будеш готовий, спускайся до вітальні. Пет відтворила сцену зі Східного обіцянки. Спочатку він відмовився. Сказав, що це нерозумно, що він на дієті і до того ж можуть зайти сусіди. Мойра засміялася, знехтувала усіма його запереченнями і просто згодувала йому креветку. Пет вийшов з кімнати, а Мойра продовжила їсти маленькими шматочками. Зрештою він повернувся і випив келих вина. Потім з'їв жменю горіхів. А потім злизав чайну ложку шоколадного мусу, яким він змазав сідничний розколину Мойри. Вони провели 3:00 за трапезою, потроху поїдаючи один одного.

Додати коментар


Захисний код
Оновити