Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гра в екзотичну подорож

Майже у кожного найзаповітніша мрія - зайнятися любов'ю небудь в іншому місці, за кордоном чи навіть на безлюдному острові. Це пояснюється тим, що, перебуваючи далеко від будинку, ми часто звільняємося від стресів і обмежень. Мрія втілюється в реальність, коли ви їдете відпустку. Оточені незнайомими людьми, без друзів, сім'ї і сусідів, і більше того - без пліток і пересудів, багато хто з нас відкидають свої заборони і діють так, як і не мріяли б надійти, будучи вдома. Ми напиваємося, танцюємо на столах, зухвало фліртуємо з нашими партнерами або закохуємося і займаємося любов'ю з тими, кого тільки зустріли.

Не треба дбати і про свою репутацію. Це тому що ми відчуваємо: реальність теж пішла у відпустку. Повернувшись додому, вам не потрібно турбуватися, що про вас подумають або скажуть, ви не будете боятися наслідків. У відпустці у вас було таке відчуття, що їх просто не існує - вагітність або статева інфекція не знають вашої адреси і не будуть переслідувати вас удома! Інше пояснення: нам здається, що за кордоном вони роблять це по-іншому, більш сексуально, тому ми викидаємо па вітер обережність і заборони і слідуємо тільки місцевим звичаям.

Подібним же чином ви можете вести себе, втікши в сексуальні фантазії. Більшості з нас, щоб домогтися виконання самої заповітної, самої пристрасної мрії, необхідно відчути себе вільним. Цього можна досягти, уявивши себе в місці вашої мрії, далеко від дому поза всяких обмежень. Ваша особиста фантазія може долетіти, наприклад, до Карибського узбережжя. Спробуйте створити відповідні умови: поставте рослини і вази з квітами по всій житловій кімнаті, щоб зобразити джунглі, увімкніть обігрівач і, якщо у вас є кварцова лампа, то і її теж. Розстелите на підлозі або на дивані пляжний рушник, щоб імітувати шезлонг. Внесіть екзотику в життя і в свій будинок, викликаючи в уяві незнайомі запахи і аромати. Якщо ви відтворюйте сцену на безлюдному острові, спалиш пахощі. Змішайте собі коктейль, який ви зазвичай п'єте тільки у відпустці, - порцію сангрии, високий келих текіли сансет або ромовий пунш. Поставте напій на край рушники або шезлонга поруч з вазою з екзотичними фруктами і баночкою з маслом для засмаги. Можете також додати птицю - це повинна бути птах із сімейства папуг, яку ви бачили на вашому острові-ідилії, а можете взяти перо павича або фазана або, на худий кінець, курки, яке теж відмінно допоможе створити необхідну атмосферу. Одягніться в облягаючий купальний костюм - бікіні для неї і плавки для нього. Закрийте очі і уявіть: ніч пройшла, і ви прокидаєтеся в Раю. Ви виходите з розкішного номера в готелі, прогулюєтеся березі, і ось ви натрапили па відокремлене містечко, просто створене для вас. Ви сидите в тіні пальм і розумієте, що ви - єдині люди на цьому острові. Можете навіть уявити, що ви зазнали корабельної аварії і викинуті на цей берег.

Для початку запропонуйте нанести лосьйон для засмаги на тіло вашого партнера, і нехай він зробить це ж для вас. Ви можете почати діалог, узгоджений заздалегідь, або просто імпровізувати, - що вам більше подобається. Припустимо, ви скажете: У нас є шанс засмагнути цілком, без плавок. Він відповість: Ти права, але у мене є місця, які ніколи не бачили сонця!

Якщо ми будемо лежати тут голяка, треба бути впевненими, що все наше тіло вкрите маслом для засмаги. Нанесіть лосьйон або олію для засмаги на тіло один одного, стежачи за тим, щоб був захищений кожен міліметр шкіри. Ви підвищите температуру, якщо попутно будете коментувати свої дії, кажучи, де ви збираєтеся нанести лосьйон і де, на вашу думку, необхідно помазати ще. Тебе треба помазати ще ось тут, на твоїх сосках. Добре? Дозволь мені трохи змастити тебе ось тут, на стегнах. Лоскотно? Не забудьте про холодні напої та фрукти. Один з вас може випити напій, щоб трохи охолодитися, і злегка облити животик або сідниці свого партнера, кажучи при цьому: Ось так ми трохи охолодити тебе. Контраст між спекою і холодом може змусити деякі частини вашого тіла піднятися в положення Струнко!. Можете також розрізати персик, і нехай краплі соку впадуть на ноги вашого партнера, а ви їх Слиж. 

Ще один варіант: повільно кидайте ягідки винограду одну за одною у відкритий рот вашому партнерові. Уявіть собі, що вам дуже жарко, настільки спекотно, що ви не можете займатися ніякими справами, що потребують енергії, такими, наприклад, як секс, - можете лоскотати один одного пір'їнкою, знайденим на пляжі, але краще, звичайно, просто нанести масло і лежати , насолоджуючись краєвидом. Але оскільки ви пестите і прасуєте один одного, а в полі зору нікого немає, вам приходить в голову думка, що ви можете реалізувати мрію всього вашого життя - зайнятися коханням на піску. Ти знаєш, - каже вона, - у деяких місцях вважається справжнім нещастям займатися любов'ю в приміщенні. Секс поза приміщенням - єдино прийнятний спосіб, тому й ми вчинимо так само!

Якщо ваше вигадане місце - покритий снігом віддалений пастуший будиночок в Альпах, то ляжте на ворсистий або вовняний килим навпроти каміна, в якому потріскують поліна. Щоб уявити гори, підпаліть ялиновий або кедровий ладан, підігрійте трохи вина або глінтвейну, зваріть густий гарячий шоколад або масляний пунш. Налийте трохи лосьйону на руку, щоб прогнати озноб. Замість пір'їнки, яким ви лоскотали партнера, візьміть хутро, або ворсисту рукавичку, або шарф, щоб подражнити і помучити партнера. Створіть сцену. Ви тільки що прийшли додому, на вулиці сніжна буря, ви промокли і промерзли до кісток. Найкращий спосіб зігрітися, це все з себе зняти і розтерти один одного красивим теплим рушником. Ти до смерті застудишся, якщо я не розітріть і не пожвавлю твої пальчики на ногах. Ось, дозволь мені втерти в тебе трохи лосьйону, щоб повернути тобі життя. Вам доведеться пестити і стимулювати кожну ділянку тіла, щоб переконатися - всі частини тіла врятовано від холоду і зігріті. Пролийте теплий шоколад один на одного, щоб відчути - ваш партнер став теплим, як зарум'янений тост. Ти ще не зовсім зігрівся? Покажи, що ще треба зігріти! Просто доторкнися до мене.

Додати коментар


Захисний код
Оновити