Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Підпорядкування. Будьте обережні

Якщо ви збираєтеся використовувати кабалу як частина вашого сексуального репертуару, то існує кілька попереджень, на які необхідно звернути увагу. Узгодьте заздалегідь, як далеко ви зайдете. Ніколи не дозволяйте втягнути вас в те, що ви насправді не хочете пробувати. І ніколи не примушуйте свого партнера робити те, що йому не подобається. Це не дійсність, це гра те, чим можуть насолоджуватися двоє повністю довіряють один одному дорослих людей. Невеликий перебір - і гра перетворюється в образу і сексуальну агресію. Дуже важливо, щоб у вас з партнером було кодове слово, яке дасть знати йому, що він або гра виходить за рамки.

Цілком очевидно, якщо ви закричите: Ні, ні, припини, дай мені спокій! - Це частина сценарію, і ваше прохання просто проігнорують. Але ви також можете сказати: Послухай, я дійсно маю на увазі саме це: дай мені спокій. Фокус полягає в тому, щоб заздалегідь домовитися про фразу, яку ви зазвичай не вживаєте: наприклад, кролики або холодна картопля, що означатиме: ДОЗВОЛЬ МЕНІ НЕГАЙНО ВИЙТИ З ГРИ.

Кожен з вас повинен дати обіцянку і тримати його, бути уважним і обов'язковим. Частиною вашого сценарію може бути зв'язування партнера, причому міцно, і навіть навколо шиї. Переконайтеся, що кріплення не надто туге, воно не повинно завдавати болю або залишати сліди. Частиною узгодженого полону також можуть бути кляпи, але використовуйте їх акуратно. І пам'ятайте: ніколи не користуйтеся тим, що заважає диханню. Переконайтеся також, що ви можете вивільнитися з пут. Існує такий розповідь про поневолення: одна пара, плануючи провести вихідні разом в ув'язненні, закувала себе в наручники. Ключ від наручників вони послали в конверті поштою на свою домашню адресу, сподіваючись на те, що до понеділка, коли потрібно йти на роботу, лист дійде до них. Однак вони не могли передбачити, що поштові службовці застрайкують та поштові відділення почнуть працювати тільки через тиждень.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити