Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гра в підпорядкування

Якщо ви захочете поекспериментувати з рабством зі своїм партнером, для початку найкраще придумати якусь гру. Щоб створити атмосферу, одягніться відповідно до сценарію. Якщо вона буде міс Хлист, їй буде потрібно щільно облягаючий одяг з лайкри, шкіри або шкірозамінника у вигляді гімнастичного костюма. Вона може надіти ремені, ланцюги і обов'язково взуття на шпильках, в руках у неї повинні бути батіг, тростину і перо. Містер Покарання може бути в шкіряних обладунках і коротких шортах з шкіри або лайкри. Мета пана - виглядати суворо і страхітливо. Жертва повинна бути одягнена у звичайну, легкий одяг для повсякденного носіння, але обов'язково в тонких прозорих трусиках, через які повинні просвічуватися сідниці, коли вона роздягнеться.

Ефект розрахований на те, що жертва повинна відчувати себе вразливою і незахищеною, тому одяг, яка може захистити її або заспокоїти, не допускається. Підготуйте свою кімнату так, щоб вона нагадувала темницю: темні портьєри і безліч великих свічок, що дають слабкий і мерехтливе світло. Підготуйте кілька місць, де можна прив'язати жертву: розпростерту на степе, ліжка, столі або стільці. Потім увійдіть в роль. Пам'ятайте, що рабство і sub / dom дозволяють вам робити те, про що ви думали раніше як про гріховне. Більшість з нас хотіли б зайнятися коханням з диким самозабуттям, повною мірою виявляючи свою порочність і зіпсованість. Що нас утримує зазвичай - це страх, що нас відштовхнуть і ми будемо ніяково себе почувати. У підсвідомості з дитинства засіли слова мами чи нянюшкі: Це огидно, ти не повинен цього робити. Як ти посмів, огидний дитина! Але коли хтось нас прив'язує і змушує збудитися, щоб потім зайнятися з нами любов'ю так, як йому хочеться, це не наша вина. Будучи прив'язаними, ми позбавляємося всякої відповідальності за те що, це і є прекрасне почуття звільнення. Ми можемо бути огидними і розпусними, такими, якими хочемо бути, протестуючи в той же час: Я нічого не можу вдіяти, дивіться - мене змусили! Чим сильніше ви воюєте зі своїми кайданами, чим голосніше протестуєте, - тим більше задоволення ви отримуєте. Введення невеликої дози покарання у гру робить її більш цікавою.

Вони вирішили провідати Міс Хлист і Містера Покарання, їх цікавить цей візит, але вони налякані тим, що при цьому можуть знайти і що може трапитися. Однак рішення прийняте, і тепер воно панує над ними. У пана - ні страху, ні сумніву, вся влада у нього. Його чекають - з батогом у руці і грізно що тупає ногами.

Тріпка як задоволення

Почніть гру так: жертва нервово стукає у двері; їй відповідає хтось, який вселяє страх, він різко кидає: Привіт, черв'як. Заходь, роздягайся, так не грубить і роби те, що тобі велять. Панівний відчуває себе впевнено, пі в чому не сумнівається і тримає все під контролем. Він знає, що потрібно жертві, і готовий їй це дати. Жертву вводять в темницю і змушують роздягнутися до трусиків. Поки вона знімає одяг, пан тицяє і неї батогом і презирливо кидає: Що за жалюгідне тільце, тебе дійсно потрібно трохи підправити, чи не так? - Так, бос. Як скажете, бос. Жертві зав'язують очі і пов'язують, і пан, пером або хлистом, одночасно або чергуючи свої дії, то лоскоче, то шльопає. Не збуджує, або ти пошкодуєш, Не смій приходити без мого дозволу або Заходь, давай трохи попрацюємо, - примовляє пан, коли вони порушені, але він хоче відстрочити оргазм своєї жертви. Пан отримує своє власне задоволення від виду зіщулилася жертви, але жертва може тільки підкорятися. Їй дозволяється робити тільки те, що пан побажає. 

Звільняючи від відповідальності, ця сексуальна гра допомагає багатьом парам. Інгрід і Тоні вважають, що гра в sub / dom змінила їхній шлюб. Інгрід була вихована з почуттям того, що секс - це щось брудне і дурощі. Їй було важко досягти оргазму, тому що, отримуючи задоволення від сексу з Тоні, вона раптом ловила себе на думці, що це грішно. Вона досягала оргазму в процесі петтинга, хоча вона рідко йшла на це, коли досліджувала своє тіло. Але ніколи не досягала оргазму, займаючись любов'ю з Тоні. Вони відвідали сексопатолога і, обговорюючи проблему, Інгрід нерішуче описала сцену з фільму, який вона якось дивилася. Ця сцена змусила її щось відчути, і це почуття вона описала так: Приємне, що викликає хвилювання всередині. Те, що вона відчула, було не що інше як сексуальне збудження, а те, що вона побачила, була сцена рабської залежності. Наступного разу, коли вони займалися любов'ю, Тоні раптово взяв один зі своїх краваток і ремінь і прив'язав Інгрід до спинки ліжка. Ти безпорадна, - сказав він. - Ти не можеш зупинити мене, і що б тепер з тобою не трапилося, - ти тут ні при чому. Тоні продовжував дратувати і смоктати соски Інгрід, пестити її грудей і клітор. Звичайно в цьому випадку Інгрід отримувала задоволення і відповідала йому взаємністю, поки вони не доходили до певної точки, і тоді вона раптово відступала. Але тільки не цього разу. Він повільно увійшов до неї, пестячи її мовою і руками і кажучи їй, що вона в його владі і повинна робити те, що він їй велить. Будучи пов'язаної, Інгрід не могла відповідати за те, що відчувала насолоду. Говорячи собі, що це не її вибір, не її вина, вона не відчувала почуття провини за задоволення, яке доставляв їй Тоні. Вона випробувала перший оргазм за весь час заняття сексом, потім другий, третій ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити