Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рабська залежність і фетишизм

Існує безліч варіацій того, як далеко люди можуть зайти в своїх sub / dom (покірний - панівний) іграх і як багато одягу або пристосувань вони будуть використовувати або носити. Рабська покірність і фетишизм мають тенденцію асоціюватися з шкірою, гумою і латексом. Звичайно, за останні кілька років те, що вважалося колись вельми специфічним, стало мало не високою вуличною модою. Почалося все з музичного Олімпу, пройшлося по салонах Високої моди, і зараз є практично в будь-якому магазині. Крім того, коли великі магазини одягу починають розпродавати бюстгальтери, трусики і підв'язки однією з лідируючих компаній з продажу сексуального дамської білизни, це перетворюється з відвертої порнографії в звичайне явище.

Так що ж робить екіпіровку типово sub / dom? Думається, щільне прилягання, глянцева структура і широке використання гуми, пластику, полівініл-хлориду, шкіри або латексу. На таких речах повинні бути накладки з ремінців, ланцюги, якомога більше металевих кнопок, а також застібка-блискавка і шпильки. Звук, що видається одягом, практично так само важливий, як і почуття: вона повинна скрипіти, дзвеніти і тріщати, викликаючи страх або бажання у що носить і оточують його. Вона повинна, крім того, мати запах гуми, тальку, поту та інших флюїдів, що випускаються тілом. Якщо ви злегка захоплені sub / dom, вам напевно сподобаються шкіряні чоботи, шкіряні джинси, латексні трусики і, може бути, один або два ошийника із заклепками. Якщо ви віддастеся цьому повністю, ви і ваш партнер будете одягнені з голови до п'ят у облягаючі гумові, латексні або полівінілхлоридні одягу, або в коротку шкіряну або гумову баску і підв'язки, на вас буде шкіряний ремінь із заклепками і шкіряні шорти, на сосках ланцюга. Любителі подібного сексу часто доводять гру до крайності, пов'язуючи грудей або пеніси шкіряними ремінцями, мотузками або ланцюгами.

Одяг зі шкіри, латексу або гуми можна купити в модних магазинах одягу або магазинах для байкерів. Якщо ж вам потрібно щось більш специфічне, то більшість таких речей ви знайдете в секс-шопах, і відомості про вироблені товари і виробників відшукаєте через оголошення в журналах в рубриці Порно. Звичайно, у наш час кращим підмогою в цьому відношенні є Інтернет - просто введіть слово bondage (кабальну стан) або fetish (фетиш) в рядок пошуковика - і чого ви там тільки не знайдете! Ви можете купити також наручники або зроблені на замовлення обмежувачі руху - все, що дозволяє ваша фантазія. Існують ланцюга і висячі замки, обшиті шкірою наручники для рук і щиколоток, а також нашийники. Можете придбати нашийник і наручники з металу, мотузки та шкіри, які зв'язують руки ззаду або прив'язують їх до талії, стегон, щиколоток або шиї. Існують пов'язки на очі, кляпи і розпірки, які пристібаються до зап'ясть, стегнах і щиколоток, щоб утримувати ноги нарізно. Можете навіть купити прив'язні ремені, решітку і плаху. Якщо хочете поекспериментувати на більш дорогому обладнанні, можете забронювати в спеціальних готелях підземну в'язницю (темницю).

Додати коментар


Захисний код
Оновити