Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Іграшки для дорослих

Заведіть себе за допомогою ануса

Багато людей вважають стимуляцію ануса дуже збудливою. Ось чому використання вібратора навколо заднього проходу може бути приємним. Існують проте кілька видів сексуальних іграшок, які призначені для цього. Тайські намистини і пробочки для ануса - це два приклади з цілого ряду пристосувань. Тайські намистини являють собою анальну версію любовних яєчок і можуть бути використані як чоловіками, так і жінками, які вважають задній прохід чутливим місцем і його стимуляція приводить їх до сексуального збудження.

Тайські намистини це серія пластикових, металевих або дерев'яних намистин на мотузочці, пластикової нитки або гнучкому прутику. Ідея полягає в тому, щоб вставити це в анус і просувати їх взад і вперед, або вібрувати ними, акуратно рухаючи мотузку. По досягненню оргазму ви витягуєте їх назовні, що посилює відчуття.

Іншим анальним стимулятором є анусние пробочки (вставки в анус). Вони схожі на вібратори, але товщі і коротше. У них розширений кінець-пластина або довга рукоятка, щоб ви їх не втратили. На відміну від вагіни, анус йде глибоко в тіло. Можливо втратити що-небудь усередині себе, якщо ви введете це занадто глибоко. Будьте обережні! ~ Можуть сказати вам лікарі та медсестри Швидкої допомоги! (Посковзнувся і впав на кухні, і виявилося, що впав на пляшку з-під соусу. Звичайно, так воно і було, сер. Добре, що на ній був одягнений презерватив.)

Рука допомоги

Сексуальні іграшки та прилади можуть прийти вам на допомогу, якщо є бажання, але плоть слабка. Якщо його тіло відмовило в найважливіший момент або якщо пара захотіла допомогти природі, простягнувши руку допомоги, щоб посприяти або підтримати ерекцію, арабські ремінці або кільця для пеніса можуть вам знадобиться. Коли у чоловіка виникає ерекція, кров приливає, заповнюючи пеніс пружним речовиною, пеніс набухає і стає жорстким. Коли він відчуває оргазм, кров відливає від цього місця, пеніс стає м'яким знову. Проблеми виникають, якщо кров відливає занадто швидко, і пеніс не встигає стати твердим або стає м'яким занадто рано. Якщо ви помістіть щось щільне навколо підстави пеніса при ерекції, ви уникнете відлив крові та подовжить ерекцію. Арабські ремінці та кільця для пеніса виконують одну і ту ж функцію - посилити і підтримати чоловічу ерекцію. Ці пристосування виконані зі шкіри, металу та / або гуми. Їхнє призначення стимулювати чоловіка, щоб пеніс став твердим, і потім можна надіти ремінець або натягнути гнучке кільце так, щоб воно міцно трималося у підстави пеніса. Арабські ремінці та кільця також розміщують навколо підстави пеніса і мошонки.

Якщо вам необхідна допомога, щоб досягти ерекції, то іншим корисним сексуальним помічником є чоловічий девелопер. Він працює за принципом вакууму. Суть полягає в тому, щоб помістити пеніс в пластиковий циліндр, в якому є гумова прокладка, щільно облягає основу пеніса. На іншому кінці циліндра є трубочка, яка входить до ручний або електричний насос.

Як тільки ви відсмоктуєте повітря, створюючи вакуум, кров приливає до пеніса і він стає великим і твердим. Виробники вакуумних насосів обіцяють, що ці пристосування збільшать пеніс, і це дійсно так. Звучить багатообіцяюче, але проте вони попереджають, що це тимчасове явище. Якщо ви не використовуєте кільце або ремінець, щоб утримати кров, пеніс починає приймати свою звичайну форму, як тільки ви знімаєте девелопер з себе. Якщо у чоловіка є складнощі з виникненням і підтриманням ерекції, то, використовуючи це пристосування спільно з ремінцем або кільцем, можна впевнено внести в його статеве життя щось нове.

Додаткове відчуття

Існує велика кількість продукції, яка додає гостроти відчуттів партнеру, на якому це відчувають. Чохли для пеніса, презервативи з вусиками і опуклостями, кільця, які повністю охоплюють член і доходять до основи пеніса, всі вони можуть використовуватися для збільшення відчуття всередині вагіни або ануса і на клітор. Врата Ада, наприклад, це кільця, які можуть бути надіті на пеніс і які будуть тертися про передній або задній прохід, коли пара буде займатися любов'ю. І жінки часто вважають, що арабські ремінці забезпечують стимуляцію клітора, коли пара рухається в такт. Кліторні кільця також корисні в стимуляції клітора. Ці пристосування являють собою тугі латексні ремінці, які лягають щільно навколо підстави пеніса. Вони утримують зонд або загострені валики поруч з пенісом, який треться об жіночий клітор. Вони можуть дивно виглядати, але багато жінок вважають їх дуже збудливими. Інший варіант презерватива - це подовжувачі пеніса. Вони можуть бути щільними і укріпленими по всій довжині, щоб додати довжину і товщину чоловічої гордості, або мати різні насадки. Такий презерватив буде корисний у тому випадку, якщо пара бажає продовжити займатися любов'ю після того, як пеніс обм'як, і звичайно, набагато приємніше, коли тебе задовольняє коханий чоловік, а не вібратор. Можна використовувати пальчикові пеніси. Це короткі гумові іграшки, вкриті шишечками і горбиками, які надягають на його або її пальці і застосовуються для стимуляції її клітора або їх обох анус. Якщо ви збираєтеся спробувати ці пристосування, пам'ятайте: не торкайтесь ними до інших статевих органів після того, як стимулювали ними задній прохід.

Якщо вас зацікавив процес стимуляції за допомогою пірсингу на геніталіях або сосках, але ви не хочете проколювати їх по-справжньому навіть з метою отримання сексуального задоволення, то існують сексуальні іграшки, які дадуть вам тимчасові відчуття, такі ж приємні, як якщо б у вас був пірсинг. Існують штучки, які ви можете прикріпити до різних частин свого тіла. Вони випускаються в комплекті з приєднаними ланцюгами, які можна смикати і вібрувати ними, щоб отримати бажаний результат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити