Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лосьйони і зілля

Якщо ви хочете знайти інші іграшки, щоб дати новий поштовх вашої сексуального життя, то можете заблукає в лісі, що складається з кремів, спреїв і масел. Більшість магазинів з продажу сексуальних іграшок пропонують креми та спреї, які, як кажуть, повинні змусити вас відчути тепло і викликати непереборне бажання почати діяти. Лосьйони і зілля, які призначені для порушення сексуального інтересу, навряд чи є новою річчю. Ще в древньому Римі рекомендували спокутувати свої геніталії в соку настурції і потім акуратно побити їх кропивою!

Сучасні еквіваленти менш болючі. Вони містять хімічні реактиви, які злегка хвилюють або збуджують шкірний покрив, коли ви натираю ними. Підігріваючий інгредієнт складається з тих же самих елементів, які містяться в болезаспокійливих бальзамах, що продаються в аптеці, хоча і в менших кількостях. Тому якщо ви вирішили спробувати це засіб, розбавте його кремом для рук і наносите обережно.

Гарячливі креми та спреї призначені для порушення, тоді як інші форми лосьйонів і зіль - так звані пенісной креми - розраховані на ваше заспокоєння. Креми містять невелику кількість поверхневого анестезуючого засобу. Вони притупляють відчуття і таким чином дозволяють чоловікові подовше продовжити задоволення. Недоліком є те, що чоловік багато чого не відчуває, поки ефект препарату не закінчиться, крім того, заняття любов'ю з замороженим пенісом явно не приносить належної радості і жінці. За кілька годин тертя партнер може втомитися, а у партнерки виникне натерті, а не екстазное насолоду. Але проте для чоловіків, які мають проблеми з швидкістю досягнення оргазму, це може бути виходом з положення. Якщо ваш перший сексуальний досвід був швидкоплинним, супроводжувався страхом бути перерваним, надалі ви можете страждати від передчасної еякуляції. Нервозність і боязнь раннього сім'явиверження може мати такий же ефект. Одного разу випробувавши кілька невдач, страх, що все повториться знову в такій же послідовності, і передчуття занадто швидкого настання оргазму можуть негативно подіяти на вашу психіку. Порушення циклу кілька разів може допомогти чоловікові протриматися довше, без використання крему.

Існує два застереження в цьому випадку. Перший для дії анестезії потрібно 10-15 хвилин, тому краще всього завчасно розпорошити засіб або втерти його до початку любовної гри і почекати деякий час, перш ніж зайнятися сексом з проникненням. Насолоджуйтеся приємним проведенням часу до того, як ви займетеся сексом. Також важливо, щоб мазь з пеніса не потрапила у вагіну або на клітор - засіб розрахований на чоловіка, а не жінку. У жінок немає проблем з ранньої еякуляцією, якщо навіть вони і досягають оргазму раніше часу, то вони можуть займатися любов'ю і відчувати оргазми один ... за іншим. Тому важливо використовувати презерватив поверх замороженого пеніса. Вам треба знати, що інгредієнт в кремах для пеніса такий же, як і в ліках для безпечних ран, зубних або інших захворювань ротової порожнини. Якщо ви хочете заощадити гроші або відчуваєте незручність, коли купуєте їх, спробуйте один з цих, хоча це не зовсім те, що потрібно.

Змащувальні креми і масла можуть також додати нові відчуття до вашого сексуального життя: коли їх наносять на тіло, вони підбурюють до чувственнному масажу. Також вони можуть бути корисні, коли необхідна додаткова змазка для сексу з проникненням, як анального, так і вагінального. Важливо зауважити, що будь-яке масло або крем на масляній основі може зіпсувати гумове або латексне засіб контрацепції. Жіночий презерватив, зроблений з поліуретану, не постраждає. Але більшість презервативів і діафрагм буквально розчиняться на ваших очах за лічені хвилини. Тому, якщо ви, займаючись сексом, охороняєтеся, щоб не заразиться або не завагітніти, переконайтеся, що придбали в аптеці презерватив з мастилом па водній основі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити