Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пози Секс по-собачому

Однак не обов'язково займатися сексом обличчям до обличчя. Наші предки займалися любов'ю так само, як це робили представники тваринного світу, тобто чоловік заходив ззаду. Це дуже практична поза. Їм необхідно було, навіть займаючись сексом, перебувати в бойовій готовності, поглядаючи одним оком на горизонт, - на випадок небезпеки. Сьогодні ця поза відома як ТВ-стиль і дозволяє займатися любов'ю, переглядаючи в той же час улюблений серіал або непристойний фільм, який може навести вас на яку-небудь думку. Вхід ззаду має й інші плюси. Якщо він любитель Попок, то це дає йому можливість дивитися на улюблену частину тіла своєї партнерки і пестити її.

Вхід ззаду дозволяє також пестити клітор, що доводить жінку до повного оргазму. Крім того, проникнення ззаду, або собачим методом, вважається хибним і анімалістскім, що додасть додаткове збудження. Зайти ззаду можна різними способами, починаючи з положення стоячи і до положення лежачи. Найбільш бажана всіма поза, коли вона лежить, верхня частина тулуба спирається на подушки або думочки, задня частина піднята. Він стає на коліна між її ніг і входить в неї. Він може також стояти позаду, тоді як вона спирається на спинку стільця або ліжка, або ж він утримує її ноги, стоячи між ними. Він може сісти, вона сідає на його коліна спиною до нього або повертається впівоберта, однією рукою обхоплює його за шию. І, нарешті, можна зайнятися сексом з проникненням ззаду, лежачи пліч-о-пліч.

Можна постійно вносити зміни в сексуальні позиції, лише змінюючи розташування рук і ніг, як вам зручно. Почніть з основною пози, яка вас приваблює, - скажімо, обличчям до обличчя і жінка зверху. Ви можете почати з положення - вона лежить на нею грудей, спираючись па лікті і ноги по обидві сторони його стегон. Поекспериментуйте з тим, як вона буде підніматися, спираючись на свої руки. Подивіться, що станеться, якщо вона, лежачи, просуне одну або обидві ноги між його стегнами. А як щодо того, якщо вона сяде навпочіпки? Що ви відчуєте, якщо вона спочатку припаде до вас, а потім розгорнеться обличчям до ваших ніг. Якісь пози викличуть у вас сміх, щось не вийде, а можливо, ви плавно попливете за течією. Продовжуйте пробувати і спостерігайте, як кожен з вас буде реагувати на зміни, щоб принести один одному насолоду і радість.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити