Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сексуальні атлети

Уявіть, що ви сексуальний атлет, що представляє свою країну на Світовому Кубку по сексу. Вас обох тренували роками, щоб досягти піку атлетичної доблесті і сексуального майстерності. Проте весь час винаходяться нові пози, і ви не дуже вправно з ними справляєтеся. Практика вирішує все, і вам необхідно постійно тренуватися. Ви знаєте, що, чим більш незвичайні пози ви спробуєте, тим більше очок ви отримаєте. Крім того, враховується стиль і зміст - сексуальне задоволення, тому вам необхідно знайти нову позу, яка буде працювати на вас обох. Обговоріть сексуальні позиції, які ви могли б використовувати для заняття любов'ю.

Можете спробувати пози жінка зверху, собачий стиль, стоячи або, можливо, ви зупинитеся на позі чоловік зверху. Як би там не було, всі пози, які ви використовували, вичерпали свої можливості, стали занадто банальними і з їх допомогою окуляри ви точно не заробите. Тому подумайте про сексуальні позах, про які ви чули: стоячи, сидячи, ззаду, жінка зверху. Можете розглянути 69, коли ви обидва хвалять один одного оральним сексом або робите це по черзі. Ви збираєтеся почати годинний тренінг? Так беріться за справу! Вам будуть потрібні рушник і енергетичні напої, які допоможуть вам протриматися на всьому цьому гарячому і солодкому шляху. Прийміть рада Камасутри, яка каже, що існує вісім основних поз, щоб займатися любов'ю, і Ароматного Саду, який наполягає на цифрі одинадцять. Але обидва трактату сходяться на тому, що існують - це вже точно - сотні різних варіантів цих позицій. Ви можете постійно вносити зміни, поновому переміщаючи свої тіла, нахиляючись або підтримуючи себе ліктями, руками або колінами. Ви відчуєте щось нове, якщо почнете використовувати подушки, стіни, стільці, пральну машину, - щоб сісти на неї, або лягти поперек, або використовувати в якості опори. Стародавні народи давали сексуальним позам прекрасні назви: наприклад, Дві рибки пліч-о-пліч або Мишка і кішка живуть в одній дірці. Придумайте свої власні варіанти поз і назви для них. Грайте в цю гру, коли по телевізору показують міжнародну гімнастику, атлетику чи фігурне катання. Вважайте, що коментарі, зауваження та оплески призначені для вас особисто. Коли ви придбаєте досвід, спробуйте робити це під Тур де Франс - всі чотирнадцять днів, поки йде змагання!

Використовуючи імпровізовану гру як можливість випробувати нові пози, ви пожвавите ваше сексуальне життя. Один час Ганна і Том хотіли стати більш розкутими в ліжку, але не могли на це зважитися. У Ганни це був другий шлюб - вона вже була одружена з хлопчиком, з яким вчилася в школі, і Том був для неї другим чоловіком, з яким вона мала сексуальні стосунки. Том був не набагато досвідченіше неї. Їх сексуальна життя було щасливим, так як вони шалено любили один одного. Але їх сексуальний репертуар включав лише позу чоловік зверху з невеликими вкрапленнями орального сексу. Обидва вони хотіли спробувати пози, про які читали в книгах, чули або бачили по телевізорі, але жоден з них не відчував себе досить упевненим, щоб запропонувати це, або настільки досвідченим, щоб спробувати. Одного разу пізно вночі, лежачи в ліжку, вони дивилися по телевізорі трансляцію змагань з атлетики. Том почав інтерпретувати па сексуальний лад спортивний коментар. Обидва заходилися від сміху. Вони представили решту передачі як Олімпійські сексуальні ігри і почали пристосовувати свої дії до того, що говорив коментатор. Спровоковані почутим, - наприклад Подивіться на висоту, яку він взяв або Помилуйтеся, як вона прогнулася, - Ганна і Том відкрили свій сезон тренувань. Підбадьорені першою спробою, вони продовжили експериментувати з усе більш і більш екзотичними позами і навіть купили примірник Камасутри, щоб подивитися, чого вони ще не випробували.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити