Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сексуальні фантазії і почуття провини

У кожного з нас є свої Сексуальні фантазії. Можете називати їх мріяннями, витання в хмарах, мареннями - як завгодно, але який би ярлик ви не повісили на них, вони - частина нашої сексуальності. І абсолютно не нові. Клеопатра, як кажуть, спокусила Марка Антонія, заманивши його на свій розкішний баркас, де вона була одягнена, як Венера, оточена слугами, вбраними в костюми купідонів і німф.

Імператор Нерон схиляв жінок з вищого суспільства відігравати роль повій в уявному публічному будинку, щоб він міг реалізувати одну зі своїх фантазій. Марія Антуанетта зображала з себе доярку, пустуючи з королем Людовіком в спеціально побудованому для цього розкішному доїльному залі з, мармуровими доїльними верстатами і золотими відрами. Якщо зазирнути: у ближчі часи, Дж. Едгар Гувер, всесильний глава ФБР, як кажуть, тікав від державних справ, регулярно переодягаючись у жіночий одяг і розігруючи свої власні фантазії.Існує переконання, що сексуальні фантазії здебільшого притаманні чоловікам - поведінка Марії Антуанетти і Клеопатри зазвичай уявлялося в спотвореному вигляді. Деякі чоловіки були збентежені, дізнавшись, що жінки володіють такими ж багатими і брудними сексуальними фантазіями, як і вони. На жаль, до цих пір існують люди, які вважають, що жінки не мають або не повинні мати сексуальних фантазій, від чого жінки починають соромитися їх. Насправді в тому, що стосується фантазій, особливо фантазій на сексуальну тему, жінки і чоловіки мають більше схожості, ніж відмінностей. Зараз прийнято вважати, що практично три чверті чоловіків і жінок фантазують спеціально, щоб посилити відчуття насолоди, коли вони займаються любов'ю, і отримати більше задоволення. Жінки навіть використовують свої фантазії, щоб стати багатими і прославитися. Зрештою, що роблять нинішні відомі жінки-письменниці, творці дамських романів, як не переносять детально розроблені жіночі сексуальні фантазії на папір?

Навіть з усіма цими прикладами ви, можливо, не готові зізнатися у своїх власних фантазіях, особливо якщо ваше виховання вселило в вас переконання, що секс досить брудна і лякає річ, а сексуальні почуття і сексуальні думки повинні викликати почуття провини. Деякі з нас, до нещастя, схильні до всіляких роздумів, які мало змінилися з часів Середньовіччя. Тоді люди вірили, що духи зла або демони - інкуби і суккуби - можуть прийти до них у сні і спокусити їх проти їхньої волі. Тому людям важко було дозволити собі мати власні нешкідливі сексуальні фантазії - вони викликали у них почуття провини і гріха. Вважалося, що сни або мрії приходять з боку, навколо цього і склалася стійка, добре продумана міфологія. Інкубов і суккубов більше немає з нами, але ми досі поділяємо середньовічні страхи, що стосуються наших сексуальних почуттів, і нам важко допустити їх існування.

Неважливо, чи відчуваємо ми вину за наші сексуальні фантазії або отримуємо від них задоволення, справжні причини нашої здатності до фантазування одні й ті ж: ми всього лише поширюємо метод, яким користувалися в дитинстві, на задоволення наших потреб в дорослому житті. Будучи дітьми, ми розігрували або уявляли собі речі, які нібито сталися з нами, і знову і знову прокручували їх, щоб заново відчути наші почуття з цього приводу. Фантазія і гра давали нам можливість взяти контроль над ситуацією і переінакшити її на свій лад, придумати інший розвиток подій чи іншої край тому, що трапилося в реальному житті. Ставши дорослими, ми перенесли цю здатність на нашу подальшу життя заради розваги, або коли відчуваємо себе зніяковілий, безсилими або в чьейто влади. Ось чому фантазії, і особливо сексуальні, так важливі і сильні. Вони дозволяють вам представити, що ваше життя, особливо ваше сексуальне життя, задовільна і йде так, як ви того хочете, навіть якщо в реальності все інакше. Але сексуальна фантазія - не тільки форма компенсації реальності. Навіть якщо у вас є пристрасні та щасливі сексуальні відносини, сексуальні фантазії додадуть додаткову гостроту вашим відносинам.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити