Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Віртуально реальний секс

Сексуальні фантазії можуть надати вам партнера, коли з тих чи інших причин у вас немає доступу до реального тілу. Якщо ви не можете займатися любов'ю з тим, кого ви любите, можете пофантазувати і представити його (її) поряд, поки ви самі задовольняєте себе. Трапляється, що, займаючись сексом з партнером, ви не отримуєте задоволення - тому що один з вас або ви обидва погано себе почуваєте, втомилися, через вікову слабкості або через те, що важко викроїти час, щоб побути наодинці. Ви можете бути самотнім (самотньою) - тимчасово або постійно: через розлучення, смерті або коли один з вас у відрядженні.

У всіх цих випадках ви вправі використовувати сексуальні фантазії або мрії - за участю вашого партнера або іншої людини, - щоб задовольнити ваші сексуальні потреби на даний момент. Навіть якщо у вас немає подібних складнощів, все одно можуть бути розбіжності між партнерами з питання, як часто потрібно займатися сексом. Який не отримує сповна партнер може використовувати свою фантазію, щоб заповнити прогалини, залишені менш темпераментним в сексуальному плані партнером. Фантазія може заповнити також будь-які інші прогалини, такі, як виконання сексуальних варіантів, які інший партнер не дуже любить робити. Ви навіть можете розвинути цю віртуальну реальність до факту зради - без порушення подружньої вірності.

Сексуальні фантазії можуть бути вирішенням проблеми, коли ви не хочете займатися сексом з вашим партнером взагалі або якийсь час, але не здатні сказати ні. Тоді переносите їх у свою підсвідомість, де ви з кимось, хто вас збуджує або задовольняє, або використовуйте фантазії якимось чином ще, щоб зробити речі більш прийнятними або збудливими. Вони можуть також стати клапаном, здатним зменшити будь-яку напругу або заспокоїти хвилювання, що стосується самого себе або вашого партнера. У ваших власних думках жоден партнер по сексу не буде сміятися над вашим тілом, критикувати вашу техніку або піддавати сумніву ваші смаки.

Як би ви не використовували свою фантазію - для розваги, в якості безпечного середовища для проби чогось нового, як спосіб повторити те, що ви, можливо, хотіли б повторити, або спробувати щось на зразок згвалтування, яке в теорії збуджує, але в реальному житті ви ніколи не хотіли б його випробувати, - незаперечна перевага сексуальних фантазій в тому, що ви повністю контролюєте себе. Можна сказати, що сексуальні фантазії - це чудовий фільм, де ви продюсер, режисер, оператор і сценарист. Кожна сцена аж до останньої деталі починається і завершується так, як вирішите ви. І ніякого почуття провини, занепокоєння і збентеження, яке можуть викликати такі фільми в реальному житті.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити