Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чоловічі і жіночі сексуальні фантазії

У реальному сексі і в фантазійному у чоловіків і жінок більше схожості, ніж відмінностей. Будь-які відмінності в області сексуальних фантазій в основному відображають наші погляди на те, як ми бачимо жінку в суспільстві, а не наші приховані, справжні почуття. Наприклад, чоловік схильний фантазувати про речі, які вже мали місце в його житті, оживляти в пам'яті приємну сексуальну зустріч або щось, що він побачив в журналі або на екрані. Жінка більш винахідлива, вона представляє те, що ще не спробувала або ніколи не бачила. Це, можливо, пояснює той факт, що в реальних відносинах саме чоловік пропонує або вибирає, що робитимуть вони обидва.

Жінка часто скромничає, боячись бути звинуваченою в тому, що вона занадто досвідчена або занадто знаюча, - обидві характеристики цілком прийнятні для чоловіка і неприйнятні для жінки. Тому у жінок більше нереалізованих бажань, ніж у чоловіків. Чоловік схильний до фантазування про особливі сексуальних актах, тоді як жінка більше думає про сценарій в цілому, включаючи в нього любов, романтику і сильні почуття. Хоча, до слова сказати, багато чоловіків мріють про любов і романтику, а багато жінок - про тілесне задоволенні.

Ключовим елементом у всьому фантазійному сексі є те, що це - фантазія. Мрії про те, що ви хотіли б взяти участь у груповуха, гейському відносинах або бути підвішеним за ваші кращі частини до стелі, не означають, що ви отримаєте задоволення від цього в реальному житті. Це просто означає, що ви всього лише насолоджуєтеся самою думкою і що ваші думки - це ваша справа і нічийому судженню не підлягають. Ви можете зберігати ваші фантазії тільки в своїй голові і використовувати їх, як відео, для приватного перегляду, щоб надати гостроту вашій уяві, будь ви один або коли займаєтеся любов'ю з партнером. Ви можете зробити наступний крок - розповісти вашому партнерові про свої фантазії. Деякі пари вважають, що розмова про те, які думки у них в голові, оживляє їх любовні стосунки. Але багато пар знаходять задоволення в тому, щоб йти до кінця і втілити свої фантазії в життя. У цьому випадку вам необхідно розповісти про них і отримати згоду на те, щоб розіграти їх насправді.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити