Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сексуальні ігри. Граємо в лікаря.

Якщо ви хочете поекспериментувати з деякими любовними іграшками, поімпровізіруйте для початку. Будьте впевнені в тому, що використання іграшок може зажадати деякого зусилля. Більшість з нас страждають від потаємного почуття, що не можна отримувати задоволення від сексу. Коли ми починали тільки вивчати своє тіло, нас, можливо, били по руках, кажучи, що цього не можна робити. Ми знали, що влада в особі наших батьків цього не схвалює. Діти зазвичай обходять заборони на сексуальну гру за допомогою гри в лікаря і медсестру. Це прекрасне вибачення того, що руки вільно можуть стосуватися різних частин тіла, тим самим виявляючи, в яких місцях їм подобаються торкання і які частини тіла у дівчинки відрізняються від частин тіла у хлопчика.

Більшість молодих людей грають в цю гру, приховуючи ранній сексуальний досвід. Ми знаємо, що медичний персонал просто виконує свої обов'язки, коли вони кладуть вас на кушетку, роздягають, і оглядають. Якщо б ви були доктором або медичною сестрою, це було б нормальним, що ви своїми руками торкаєтеся оголеного тіла пацієнта. І з боку пацієнта було б природним роздягнутися перед доктором, Гра в докторів і медсестер підходить і для великих дівчаток і хлопчиків. Це відмінна можливість повертати там і посмикати тут, попестити і помасажувати, і головне - безкарно. Зрештою, доктор лише виконує свої обов'язки: оглядає хворого, щоб вилікувати його. І пацієнт теж поводиться пристойно, лежить на кушетці і слухає призначення лікаря, допомагає докторові, вказуючи, де болить і де немає. Але є відмінне пояснення тому, що гра в доктора і медсестру це хороший спосіб, щоб почати робити відкриття за допомогою сексуальних іграшок. Якщо повернутися до першого століття, то грецькому цілителю Галену прийшла на розум прекрасна думка, що натирання жіночої вульви - надійні ліки від істерії. Істерія і жінка були синонімами в стародавні часи. Як Гіппократ, так і Платон розглядали одруження як єдиний спосіб лікування істерії. Вони вважали, що вульвіческій масаж швидко призводить до потрібного результату. Не дивно, що чоловіки-доктора того часу заявляли, що цій складній техніці дуже важко навчитися, і стверджували, що необхідна постійна практика і часте повторення.

Обладнайте свою кімнату, щоб вона нагадувала медичний заклад. Поставте один диван, софу або стіл, покритий рушником або простирадлом, щоб він став схожий на лікарняне кушетку. Покладіть піднос з медичними інструментами - баночку з мастильним кремом, желе або маслом, хірургічні рукавички, вібратор. Ви дійсно зможете створити атмосферу лікарні, якщо відвідаєте аптеку. Візьміть хірургічні рукавички і надіньте їх, попередньо не забувши ретельно вимити свої руки, щоб налаштуватися - дуже збуджує! І візьміть трохи дезинфікуючого засобу, щоб побризкати на рушник або простирадло для додання дійсно достовірного запаху, який подумки перенесе вас у вашу місцеву поліклініку. Приготуйте свою уніформу. Ви будете доктором і медсестрою у жвавій лікарні. Не забудьте, що існують медбрат і жінки доктора, тому ви можете спробувати помінятися ролями. Один з вас у докторському білому халаті або в операційному вбранні: зелений або блакитний вільного покрою жакет і брюки. Інший - у простій спідниці / брюках, як у медсестер / братів, або до костюмі, який також можна назвати операційним. Доктор у вашій грі є головним, а медсестра захоплюється і слухає. Все, що пропонує доктор, робиться для вашого блага, тому медсестра бере до уваги його вказівки і слід ім.

Почніть дію, уявляючи, що у вас була складна ніч. Медсестра проходить повз кабінету доктора, лікар кличе її: Ви погано виглядаєте, сестра. Болить голова? - Так, доктор, я не можу позбутися від цього болю. - Я знаю, як вас можна вилікувати. Лягайте на кушетку, я зроблю вам масаж. Медсестра лягає, і доктор каже: Я спробую сяяти напругу в цьому місці, а ви просто скажіть, що ви відчуваєте. Доктор починає пестити і масажувати шию і спину медсестри, розстібаючи, спускаючи або стягуючи з неї уніформу. Вдячна медсестра може сказати: О, доктор, у вас чарівні руки. Щоб зберегти дух театру, ви повинні називати один одного, як написано в сценарії: доктор і сестра. Поки доктор однією рукою пестить шию і спину медсестри, іншою рукою він торкається до інших частин тіла. Ви дійсно напружені, сестра, ви знаєте, вам необхідний дуже хороший масаж. Я прочитав в одній старій медичній книзі, що це має допомогти. Вікторіанці вірили, що напруга виникає від так званої закупорки судин. Закупорку, вони вважали, можна вилікувати масажем сексуальних органів, завдяки чому пацієнт розслаблявся і моментально видужував. Тому лікар повинен принести вібратор і після роздягання медсестри продовжити давати медичні приписи але лікуванню. Доктор може надавити вібратором на її соски, потім спуститься вниз до живота і провести їм навколо геніталій, питаючи: Так вам краще? Медсестра може відповісти: О так, доктор. Але напруга є ось тут ... тут ... і тут, показуючи місця, де вона нібито відчуває біль і де краще помасажувати. Доктор може використовувати пір'їнка у відсутності вібратора, або обидва засоби.

Така гра виразно допомагає багатьом парам експериментувати. Кофі і Ефіа жили щасливо, і у них була нормальна сексуальне життя, але Ефіа ніколи не дозволяла партнеру бачити її голою. У дитинстві її вважали дуже товстої і непривабливою, вона соромилася свого тіла. Жінка жахливо боялася дозволити чоловікові побачити її без одягу: а раптом вона йому не сподобається. Боязнь почати робити це заважала дійсно отримати задоволення від сексу. Вона пам'ятала, як у дитинстві грала в лікаря і медсестру - і як їм забороняли це робити! Тому пропозиція Кофі спробувати пограти знову змусило її здригнутися. Але потім згадалося, що, граючи, вона прекрасно себе почувала. Почати грати зараз означало для неї повернутися в дитинство, до того, що вона згадувала з соромом. Коли вони почали гру, вона виявила, що з легкістю може зняти одяг. Вона дозволила Доктору Кофі не тільки повністю її оглянути, а й порушити її. Під керівництвом доктора вона змогла розслабиться і дозволила собі реагувати на його ласки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити