Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Задоволення і біль

Існує ще кілька причин, чому ігри з заподіянням болю так популярні. Задоволення і біль напрочуд близькі. Коли ви збуджуєтеся, ваші соски, геніталії і губи переповнюються кров'ю, припухають і нагріваються.

Коли ви б'єте по руці, нозі і сідниці, ви відчуваєте пекучий біль, це місце стає гарячим і чутливим. Примусьте свої сідниці збуджуватися від ляпасів, і ваш розум почне збиватися з пантелику, кажучи вашому тілу, що це відчуття є збудливим. Більшість людей знаходять дуже збудливим невелике, рівномірний і контрольоване кількість болю, одержуваної від їх партнерів під час сексу. Інша причина: заподіює вам біль стає свого роду тестом. Жертви змагаються, щоб побачити, хто скільки болю може винести, наскільки небезпечною вони можуть зробити гру і при цьому вижити. Спробувавши це одного разу, відчуваєш, наскільки це, серед усього іншого, піднімає дух.

 

Подібно до того, як можна збентежити тіло, замінюючи біль на задоволення і навпаки, так садомазохізм та ігри покірний - панівний мають тенденцію розвивати розуміння страху і злості як збуджуючих факторів. Збудження, як ми вже говорили, викликає певні фізичні зміни в тілі людини. Зіниці розширюються, серце прискорено стукає, подих швидке і переривчасте, тіло покривається потом. Всі ці симптоми сексуального хвилювання проявляються також, коли ми перелякані або розлючені. Деякі вважають, що зайнятися коханням - хороший спосіб помиритися після сварки. Якщо пара зрозуміє, що лайка може бути ефективною прелюдією до дуже пристрасному сексу, то ця модель закріпиться в їх сексуальній поведінці. Крім того, найлегшим способом збудження емоцій може стати суперечка, а не намагання здаватися романтиком, нудиться від любові. У цьому випадку, звикнувши до напруженням почуттів, ви будете навмисно роздмухувати сварки, щоб потім насолодитися сексом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити