Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чоловічий і жіночий шопінг

Існує думка, що чоловіки не люблять ходити по магазинах. Проте останнім часом спостерігається збільшення кількості чоловіків, що здійснюють покупки, хоча їм поки що далеко до жінок.

Причиною такої тенденції деякі вважають те, що чоловіки все довше залишаються неодруженими. У зв'язку з цим виникає потреба у купівлі багатьох речей. Крім того, все частіше чоловіки одружуються на жінках, зайнятих бізнесом або проводять багато часу на роботі. В результаті чоловікам доводиться набагато більше ходити по магазинах і робити покупки нарівні зі своїми дружинами.

Однак проведені дослідження показують, що чоловікам шопінг дуже шкідливий. У міру переміщення від прилавка до прилавка чоловіки починають страждати від перепадів артеріального тиску, що негативно позначається на серцево-судинній системі. Причина цього полягає у відношенні чоловіків до шопінгу.


Жінки, здійснюючи покупки, керуються стилем, кольором, красою, модою. Тому вони здатні отримувати моральне задоволення від шопінгу. Чоловіки, вибираючи товар, звертають увагу на якість і ціну товару, а також витрачені гроші, що часто викликає негативні емоції, іноді навіть стрес.

Додати коментар


Захисний код
Оновити