Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як роблять покупки жінки

Жінки ведуть себе інакше. Вони за своєю природою збирачки, тому, приходячи в магазин, жінки схильні оглядати всі можливі варіанти, неквапливо відшукуючи серед них відповідну річ. Сам процес пошуку приносить жінці велике задоволення.

У зв'язку з цим не дивно, що жінка може кілька годин поспіль витратити тільки на те, щоб оглянути всі прилавки й приміряти все, що їй сподобається. При цьому їй необов'язково здійснювати саму покупку. За даними досліджень, жінки в середньому проводять у магазинах не менше 2 ч.Незважаючи на таку кількість витраченого часу, Жінка витрачає свої фінанси більш економно, ніж чоловік. Вона обов'язково запитає, чи немає у продажу речі, аналогічної тій, що їй сподобалася, але трохи дешевше. Чоловік же просто купить, що йому треба, не звертаючи уваги на ціну.

Вирушаючи в супермаркет, що відрізняється великою різноманітністю товару, багато жінок запасаються списками продуктів, які треба купити. Втім, це не гарантує їх від вчинення незапланованих покупок. Вони роблять це імпульсивно, як і чоловіки.

У магазинах стільникового зв'язку жінки підходять до продавцям-консультантам і задають тим масу питань про моделях телефонів, їх функціях, тарифах, контрактах і т. д. Саму покупку жінка наважується зробити тільки на третій візит в магазин і після довгих консультацій із продавцем. Якщо жінка відправляється на шопінг із чоловіком, це значно скорочує час їхнього перебування в магазині. Навіть приходячи з дитиною, вона знаходиться там набагато довше. Так, відповідно до одного з дослідженням, проведеним в господарських магазинах, жінка витрачає на купівлю:

  • 18-20 хв (якщо вона знаходиться в магазині з іншими жінками);
  • 7-10 хв (якщо перебуває з дитиною або дітьми);
  • 5-6 хв (якщо вона одна);
  • 4-5 хв (якщо перебуває з чоловіком).

Коли жінка скоює шопінг з подругою, вони розмовляють, радяться один з одним, довго консультуються і т. д. Перебуваючи в магазині з дітьми, жінка витрачає час на догляд за ними, їх капризи і т. п.

Коли жінка робить покупки в поодинці, їй часто шкода витрачати багато часу, особливо якщо її десь чекають друзі. Перебуваючи ж у компанії чоловіка, жінка постійно відчуває тиск. Він раз у раз дає зрозуміти, як йому набридло перебувати в магазині. Він у будь-який момент може просто вийти на вулицю і чекати даму там або сидячи в машині, слухаючи радіо.

За своєю психології чоловік, увійшовши зі своєю супутницею в магазин, майже відразу втрачає інтерес до розкладеним навколо товарам. Він несвідомо починає поглядати на вихід. Жінок це дуже злить. В результаті нерідкі сварки Можливо, саме тому шопінг у багатьох чоловіків викликає негативні емоції, навіть якщо вони здійснюють його поодинці.

Цілком зрозуміло, що якби чоловіків, які приходять в компанії жінок, можна було б чимось відволікти, то вони не квапили б своїх жінок, діючи їм на нерви, напружуючи і т. д. Позбувшись на якийсь час від суспільства чоловіки в магазині, жінка напевно відчула б себе вільніше. В результаті вона витратила б більше часу і грошей на шопінг.

Вище вже згадувалося про те, що в магазинах одягу для жінок є товари і для чоловіків. Деякі магазини йдуть на інші хитрощі. Так, наприклад, у великих магазинах, що торгують товаром для жінок, роблять комп'ютерні відділи, в яких чоловіки можуть коротати час, поки жінки займаються розгляданням, приміркою і вибором потрібного їм товару.

Деякі магазини, навпаки, намагаються втягнути в процес шопінгу самих чоловіків. Участь у купівлі чоловіки призводить до того, що купуються досить дорогі речі. Вміло маніпулюючи свідомістю чоловіки, можна легко умовити його купити щось, не рахуючись при цьому з ціною. Наприклад, якщо постачити його детальною інформацією щодо процесу виготовлення та складі меблів, він приділить час на її вивчення, поки жінка вибирає сподобався їй дизайн, і легше погодиться з пред'явленої ціною вибраного товару.

Отже, жінкам більше подобається спокійно, не поспішаючи пройти по магазинах, оглянути всі товари, порівняти їх якість і ціни, отримати консультацію у продавців, приміряти безліч речей і, нарешті, зробити деякі покупки. Для жінки шопінг є більше розвагою, способом проведення часу і дозвілля, ніж побутовим справою. Все це завдяки тому, що жінки здатні отримувати насолоду від процесу вибору і здійснення покупок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити