Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Підлітковий шопінг

Підлітки, на відміну від дітей, більше захоплені своїм зовнішнім виглядом. Рекламою підліткам нав'язуються нові принципи: щоб бути значущим, треба кльово виглядати, мати круті штучки (мобільний телефон нової моделі, модне взуття і одяг, стильну зачіску і т. д.).

Підлітки витрачають багато грошей на джинси, футболки, кеди, бейсболки, прикраси, парфумерію. Це стосується не тільки дівчаток, але і хлопчиків.Крім цього, підлітковий шопінг перекинувся на харчові товари. Особливою популярністю користується пиво. Нав'язані телебаченням образи крутого хлопця і крутого дівчиська, в руках яких обов'язково повинна бути пляшка або банку пива, приголомшливо діють на молодь. Підлітки, ще не стали по-справжньому дорослими, намагаються за допомогою пива надати собі значущості і дорослості.

Поряд з пивом збільшилося споживання і супутньої дрібниці - насіння, горішків, сушених анчоусів, чіпсів, снеків, сухариків та ін Всі ці продукти містять шкідливі добавки, концентровані жири У підлітків популярна їжа на ходу, тому їх харчової шопінг включає в себе їжу швидкого приготування , яка також не дуже корисна при постійному вживанні замість домашнього обіду.

 

Підлітки становлять досить велику групу споживачів. Батьки витрачають на них більше грошей, ніж на дітей. Підлітки мають можливість заробляти самі. Всі зароблені гроші, вони, як правило, не віддають батькам, а витрачають на себе. Це дуже великі ресурси, тому на ринку став виділятися цілий сегмент торгівлі, орієнтованої на підлітків.


Підліткові речі користуються популярністю не тільки у підлітків, але і у молоді більш старшого віку, яка не хоче виходити з цього безтурботного віку. Деякі дорослі з мініатюрною комплекцією, бажаючи виглядати, як тінейджери, також із задоволенням купують підліткові речі. Виробники враховують це, що допомагає підвищувати їм обсяги продажів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити