Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг який не приносить задоволення

Дуже часто шопінг супроводжується нервуванням. Це заняття може стати причиною стресу, прикрощів і розчарувань. Наслідки подібного стану - головний біль і зниження імунітету, а також загострення хронічних захворювань. Шопінг руйнує здоров'я людини.

У великих супермаркетах нерідко буває так, що продавці відповідають грубо на питання відвідувачів і не виявляють ні краплі уваги. Некоректне обслуговування в магазинах може привести людину до стресу.Подібне ставлення можна зустріти в багатьох маленьких магазинчиках, а також великих центрах і бутіках Робота з персоналом в Росії ще не досягла належного рівня.

Стикаючись з поганим ставленням продавців, рекомендується просто посміхнутися на їх грубість і не приймати її близько до серця. Не треба хамити у відповідь і скандалити - це не позбавить від стресу. Можна покликати менеджера і спокійно, чемно розповісти йому про те, що трапилося. Зазвичай після цього менеджер вибачається і запевняє, що сам розбереться в даній проблемі з продавцем. Такі дії допоможуть і конфлікт вирішити, і піти з магазину в хорошому настрої.

Але, на жаль, часто менеджери починають сперечатися з покупцем, займаючи сторону продавця. У цьому випадку краще взагалі перестати ходити в цей магазин. Взагалі, краще не чекати від навколишнього світу любові і розуміння, хоча саме на цьому часто базується любов до шопінгу.

Часом, вбачаючи в магазинах достаток красивих речей і розуміючи, що немає можливості купити все, що хочеться, людина починає по-справжньому мучитися. Для таких людей походи по магазинах закінчуються стресом. В даний час це дуже поширений вид стресу.

Бачити товари на полицях магазину є не меншою тортурами для людей, які в минулому були настільки захоплені шопінгом, що втратили все своє майно, стабільний заробіток і друзів, які могли б допомогти матеріально. Тепер розорився людина проходить повз барвистих товарів і мучиться.

Але найчастіше неприємні почуття відвідують любителів шопінгу будинку. Дуже часто жінка заходить в магазин і не може втриматися від покупок, що змушує її майже в трансі набувати масу абсолютно непотрібних речей. Після повернення додому радісна ейфорія загасає, збудження проходить, і у жінки відкриваються очі на реальність. Вона виявляє, що гаманець порожній, а на столі лежить ціла гора мотлоху. Результатом, як правило, стає стрес. При такій поведінці недовго нажити невроз.

Залежний від шопінгу, хто не може встояти перед черговою покупкою і готовий при цьому витратити останню копійку, по-справжньому страждає.

Якщо жінка однакову кількість разів відвідує магазин з метою щось купити і просто так, можна припустити, що це тривожна ознака. Якщо відвідувань магазину з певною метою стає все менше, а заходження просто подивитися - більше, на жаль, можна сказати, що людина потрапила в біду - залежність. 

Дуже часто шопомана після того, як заходять в магазин просто так, а виходять з покупками, починають себе запевняти, що саме це і було метою його відвідин. Корисно завжди формулювати мету свого шопінгу перш, ніж відправитися в магазин.

До стресу може також призвести нерозв'язна дилема, коли жінці доводиться вибирати, що купити - необхідну, давно заплановану річ, на яку вона довго відкладала гроші, або не зовсім потрібну річ, яку щойно побачила в магазині і буквально закохалася в неї. Наявних коштів недостатньо, щоб придбати обидві речі. Жінка нервує, намагаючись зробити вибір і не знаючи, що робити.

У цьому відношенні для людини добре буде прийняти за принцип купувати те, що важливо, а не те, що сподобалося в даний момент.

Бувають і такі випадки, коли в пошуках певної речі жінка знаходить її і бачить, що річ надто дорога. Проте тут покупницю оточують продавці, що пропонують приміряти придивилася річ. З нею все дуже ввічливі, привітні, уважні і дбайливі

У результаті жінка все ж вирішується на таку велику витрату і купує товар. Однак насправді цей товар їй не до душі. Тому по дорозі додому жінка переживає сильний стрес, адже вона придбала не те, що хотіла, і витратила більше грошей, ніж планувала. Переживання з цього приводу і жаль ще довго будуть терзати душу своїй жертві.

Іноді, прийшовши в магазин в компанії знайомих, людина соромиться своєї фінансової неспроможності. Тому він купує речі, які ні за що б не купив через їхню високу ціну. Страх опуститися в очах у людей штовхає на небажані покупки. При цьому він відчуває стрес, тому що не тільки придбав непотрібний товар, а й втратив великої суми грошей, яка помітно відіб'ється на особистому бюджеті, позбавить фінансової свободи, змусить звертатися до інших за допомогою.

Якісь товари жінка може придбати за компанію, піддавшись іншим, але вдома вона почнеться самобичування за даремно витрачені гроші. Щоб не виникало подібних неприємностей, потрібно намагатися купувати речі там, де майже немає народу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити