Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в Об'єднаних Арабських Еміратах

Ця країна знаходиться на узбережжі Перської затоки. Знаходяться там міста з давніх часів служили перевалочними пунктами в торгівлі між Сходом і Заходом. Торгівля досі залишилася одним з основних занять населення цієї країни Емірати називають раєм для продавців і покупців.

В Еміратах багато торгових вулиць, які розташовані в діловій частині міста. За ним приємно навіть просто пройтися. На торгових вулицях можна знайти магазини в яких торгують абсолютно всім - від кнопок до електронної техніки. Іноді навіть важко зорієнтуватися у всьому різноманітті товарів, виставлених у численних дрібних відкритих лавочках, чий товар представлений на вуличних вітринах. Можна навіть не заходити в магазин - все знайдеться на вітрині.Отже, доведеться дуже довго блукати по нескінченних східним вулицями, перш ніж вдасться знайти необхідний товар потрібної якості і підходящої ціни. Втім, справжні шопоголіки купують імпульсивно те, що їм сподобається, не турбуються про ціну. Їх увага може привернути будь-яка дрібничка або яскрава ганчірка. Всі йдуть звідси задоволені. У всіх подібних магазинах можна і потрібно торгуватися.

В Еміратах можна відвідати і великі торгові центри, які є в кожному великому місті цієї країни, наприклад в Дубаї або Шарджі. Ціни в таких магазинах трохи вище, ніж на торгових вулицях, а можливостей поторгуватися - менше. У деяких великих магазинах взагалі не прийнято торгуватися. Але тут можна придбати товари більш високої якості. До таких закладів належать зазвичай спеціалізовані магазини відомих світових брендів У Шарджі знаходиться відома серед російських любителів шопінгу торгова вулиця Аль Фахда. Тут продають дуже дешевий ширвжитковий товар. Влю Соук - найпопулярніший торговий центр цього міста. Українськи туристи прозвали його паровозиком через характерний зовнішнього вигляду. Там є багато інших відомих торгових центрів.

Місто Абу-Дабі трохи поступається іншим великим містам Об'єднаних Арабських Еміратів, але тут дуже жваво можна торгуватися на торгових вулицях. У цьому ж місті розташований один із найпопулярніших центрів шопінгу - Аль Хана Шопінг Центр. Він розташований в центрі міста і недалеко від набережної, так що любителі визначних пам'яток з задоволенням відвідують цей магазин. 

Отже, Емірати є найбільш відповідним місцем для любителів шопінгу, які відносяться до цього заняття, як до розваги і отримання задоволення. За торговим вулицях східних міст можна годинами ходити і насолоджуватися спогляданням представленого товару. Покупок тут можна зробити дуже багато навіть на невеликі гроші. Саме це і приваблює шопоманія.

Однак тим, хто звик до східного шопінгу, не рекомендується пробувати займатися цим в Європі. Для них європейський шопінг виявиться занадто накладним. Але найкраще за кордоном брати участь у туристичних програмах, а не проводити весь час в магазинах і на торгових вулицях

Життя не полягає в одному лише шопінг. Якщо є можливість іншими способами заповнити душевну порожнечу і незадоволеність, чому б цим не скористатися. Адже туристична поїздка без шопінгу сама по собі є розвагою. Людина відривається від звичного світу і на деякий час живе інший, не своїй, життям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити