Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в Туреччині

Туреччина є найбільш популярним місцем паломництва російських туристів. Сотні тисяч росіян щороку вирушають в цю теплу азіатську країну. Вона вважається курортною зоною.

Проте Туреччина славиться не тільки своїми морськими курортами, але і відмінними товарами, багато з яких високо цінуються в Європі. Те, що продавалося колись на російських ринках, було всього лише продукцією кустарного виробництва. Ці дешеві товари сильно підірвали авторитет турецької промисловості.Тим часом у Туреччині є багато фірм, що виробляють товари високої якості, який не поступається європейському. При цьому вони цілком доступні за ціною.

У Туреччині дорогими вважаються речі, які коштують більше 10 доларів. Дорогі речі краще купувати у фірмових магазинах. Так, наприклад, до золотих прикрас у магазинах дають сертифікати з вказівками параметрів виробу

Ще однією привабливою особливістю турецького шопінгу є те, що торгуватися можна і потрібно скрізь, крім великих магазинів з фіксованими цінами, зазначеними на ярликах. У турецьких магазинах бувають знижки, на додаток до яких можуть дати невеликий сувенір. 

Російські туристи дуже люблять Туреччину саме тому, що в цій країні можна зробити багато вдалих покупок. Як правило, грошей вистачає не тільки на заплановані покупки, але і на екзотичні товари та сувеніри.

Проте захоплення турецьким шопінгом може призвести до того, що люди будуть часто витрачати гроші на туристичні поїздки і шоп-тури Небезпека турецького шопінгу полягає в тому, що продавці цієї країни, на відміну від, наприклад, англійців, що не будуть ввічливо стояти осторонь і чекати , поки покупець задасть небудь питання. Кожного відвідувача, який зайшов до магазину, продавець зустрічає дуже радо: запрошує присісти, пропонує дуже смачний чай або каву і дуже активно робить це, причому дуже часто російською мовою. Часто він може, торгуючись, знизити ціну на товар вдвічі і навіть більше або запропонувати купити кілька речей, також пообіцявши на них хорошу знижку. Навіть якщо ці речі не потрібні, більшість відвідувачів як правило, поступається і укладає угоду.

І тільки прийшовши в готель, людина виявляє, що придбав безліч якісних, але не потрібних йому речей, витративши всі гроші. Тим часом повернути їх назад, як це можна було б зробити, наприклад, в Англії, буде практично неможливо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити