Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Книжковий шопінг

Книжкова індустрія - одна з найбільш бурхливо розвиваються. Прилавки книжкових магазинів наповнили книги самого різного змісту. Читачів обіцяють навчити практично всьому, розповісти про все, задовольнити будь-який смак.

Різко зросла і кількість художньої літератур и-нашвидкуруч пишуться детективи, любовні романи, фантастика і т. п. Щоб люди не губилися серед нахлинувшего моря фантазії російських письменників, література згрупована за псевдонімами. Одна група письменників пише під одним ім'ям, інша - під іншим. Читачеві пропонують робити свій вибір за цим вигаданим іменах.Таке становище викликане тим, що люди, стурбовані своїми справами, зароблянням грошей, кар'єрою, перестали бути вимогливими читачами. Чим простіше написано, тим краще. У них немає часу і бажання зосереджуватися на тексті, адже книги служать для розслаблення, відволікання від буднів.

Можливо, якщо люди почнуть читати серйозні книжки, вони стануть роздумувати про високий і духовному. Але такі думки не вписуються в їх цінності, наскрізь просочені матеріалізмом. Люди бояться зайвий раз подумати про щось, що не торкається грошей. Інакше вони почнуть мучитися питанням про сенс життя. Кар'єра і матеріальне забезпечення не можуть задовольнити духовну частину особистості людини. Тому все більше людей робить вибір на користь різних безглуздих книг, в яких описуються фантастичні світи, красиві любовні історії і т. д.

Більшість покупців подібної літератури - жінки, але все більше стає і чоловіків. Проте чоловіки, також будучи частими відвідувачами книгарень, нерідко воліють купувати історичну або технічну літературу, з якої черпають інформацію.

В останній місяць літа та восени відкриваються різні ярмарки, в тому числі і книжкові, на яких роблять покупки всі батьки, готуючи дітей до школи. Основною метою шопінгу є підручники, зошити, щоденники та інше шкільне приладдя. Це шопінг по необхідності. Втім, і він приносить задоволення як мамам, так і дітям. Діти взагалі люблять нові речі, нехай навіть це чисті зошити. А вже розглядати нові підручники цікаво будь-якому школяреві, тим більше, що ледве чи ні кожен рік випускаються нові, з новими картинками, з новим оформленням

Книжкові ярмарки влаштовуються і для дорослих. Приходячи на чергову ярмарок, людина сподівається знайти щось нове, захоплююче, по серцю. Новинки завжди приваблюють. На подібних заходах книги зазвичай дешевше, що має в своєму розпорядженні книгоманів купувати більше і відповідно витрачати більше, ніж вони роблять це при відвідуванні звичайних магазинів.

На ярмарках люди буквально натовпами ходять від прилавка до прилавка, штовхаються, тіснять один одного і все одно отримують задоволення.

В даний час дуже популярна торгівля книгами через Інтернет. Електронні книжкові магазини з'явилися в Мережі в числі перших. В даний час книжковий мережевий шопінг дуже популярний. Адже в Інтернеті покупець може отримати всю необхідну інформацію про книгу. До того ж не треба товпитися і насилу пробиватися до прилавків, ніхто не вихопить прямо з рук останній екземпляр модної книжки.

В інтернет-магазинах все влаштовано так, щоб користувачеві було зручно знаходити цікаву книгу. Вся продукція розділена за тематичними каталогами. Кожна книга має зображення, анотацію, фрагменти текстів, інформацію про вихід і терміни постачання.

Замовити книгу можна, не встаючи з-за столу. Для цього покупець формує на книжковому сайті споживчий кошик, вибирає спосіб доставки та форму оплати. Потім він отримує рахунок, який може відразу оплатити, скориставшись кодом кредитної або іншої платіжної карти. Або він може роздрукувати надіслану рахунок-фактуру або заповнений бланк квитанції, за яким може зробити переклад у будь-якому банку. По електронній пошті прийдуть підтвердження замовлення і повідомлення про відвантаження товару.

Ще одним поширеним видом книжкового шопінгу в Росії є замовлення книг поштою. При цьому товар вибирається за що надсилається каталогами Людина робить замовлення, після чого отримує післяплатою посилку з необхідними книгам і-Такий шопінг дорожче, ніж безпосередній похід до книгарні, але зате не вимагає зайвих зусиль. Крім того, людина з глибинки має можливість замовити товар, наявний у столиці та інших містах, тобто він може придбати те, чого немає в інших у місті. Це приваблює багатьох покупців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити