Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в універмазі

Універмаги від звичайних магазинів відрізняються тим, що в них товар наочно представлений. В одній будівлі тут знаходяться відділи різної спеціалізації, де можна задовольнити всі споживчі потреби. Тут же продаються товари для повсякденних потреб і розташовані відділи, в яких торгують предметами розкоші.

У таких магазинів зазвичай відсутня реклама або випускається в обмеженій кількості у вигляді інформаційних заміток в газеті чи листівок.Від ринків і ярмарків універмаги відрізняються тим, що мають фіксовані ціни на товари, тобто в них не можна торгуватися.

Все різноманіття товарів в універмазі представлено в одному магазині. Універмаги широко рекламують свій товар. Основний акцент робиться на зоровому ефекті.

Ціни в універмазі, як правило, невисокі, що компенсується високими обсягами продажів. Саме тому багато людей вважають за краще робити покупки в універмагах.

Ці магазини економлять час покупців, мають широкий асортимент товарів. На відміну від супермаркетів, універмаги пропонують товари більш високої якості і класу, іноді марочні, відповідно і ціни на товари вище. Покупців обслуговують продавці Орієнтовані такі магазини на середні і вищі класи населення. У універмагах не торгують продуктами харчування

Виникнення таких великих магазинів, як універмаги, призвело до зміни способу життя людей. Саме завдяки їм походи в магазин стали одним із способів проведення часу, а не тільки побутової необхідністю.

Відвідуючи маленькі магазини, людина відчуватиме незручність, якщо що-небудь не купить там. Відвідування ж великого магазину не зобов'язує до покупок. Люди відчувають себе більш вільно і можуть просто прогулюватися по магазину, оглядаючи товар, як при огляді визначних пам'яток міста.

Завдяки цьому люди стали частіше ходити в магазин не тільки в міру необхідності, але і просто так, заради розваги під час дозвілля. У зв'язку з цим значно збільшилася кількість спонтанних покупок. Саме універмаги сприяли виникненню у людей звички відвідувати магазин. Саме в них зародилося таке заняття, як шопінг.

Виникнення універмагів призвело до того, що люди почали привчатися до пасивного насолоди життям. Контакт між продавцем і покупцем став більш відстороненим. З'явилася натовп, в якій людина втрачає свою індивідуальність і не несе ніякої відповідальності.

Час появи універмагів в Європі збіглося з розвитком преси, а пізніше і мас-медіа, які сприяли формуванню з людей натовпу, маси, з якими прибутково взаємодіяти. Виникають і нові форми контакту або впливу на натовп і способи її обробки. Саме тому люди, які приходять в універмаг, тікаючи від самотності, не знайдуть справжнього вирішення своїх проблем. У універмагах особисті стосунки неможливі. Створюється ілюзія єдності з натовпом, не більше того. Люди повністю віддаються шопінгу в гонитві за тим результатом, якого вони не можуть там досягти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити