Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в супермаркеті

Супермаркет являє собою магазин, де продаються товари нижчої якості, а також продукти харчування. Представлений асортимент товарів не дуже великий. В основному це дешеві товари широкого споживання.

Супермаркети орієнтовані на нижчі і середні класи населення.

Продавці-консультанти не приділяють уваги всім покупцям. Люди самі обирають товар в тій кількості, в якому потрібно.Привабливість супермаркетів полягає в тому, що люди не мають жодних бар'єрів на шляху до товару. У супермаркеті створюється потік відвідувачів, що викликає у них ефект натовпу. Люди беруть більше, ніж мали намір, дивлячись на те, як інші набирають багато продуктів.

Покупці зазвичай відчувають себе вільно, не штовхаються і не тісняться, ніхто один одному не заважає. Налагоджена організація потоку покупців є ще одним плюсом.

У супермаркеті все розташовує до швидкого знаходженню та вибору покупок. Однорідні товари розташовані поруч. Доступ до товару дуже зручний і легкий.

На території супермаркета можуть перебувати кафе, хімчистка, фотодрук, каса залізничних квитків і інші відділи, що надають додаткові послуги.

У супермаркетах створюється приємна для відвідувачів обстановка. Покупець повинен відчувати себе затишно і комфортно. Похід до супермаркету повинен залишити у нього приємні враження. Тоді він частіше буде приходити в цей магазин.

Щоб добитися цього, зал супермаркету красиво оформляють (фарбують стіни, вішають картини), створюють кімнату відпочинку або місце, де втомлений покупець може розслабитися. Там встановлюють зручні красиві столики і стільці, розкладають барвисті журнали, включають приємну ненав'язливу музику.

Продавці часто змінюють розташування товарів, щоб відвідувачам супермаркету шопінг не видався рутинним. Крім того, обходячи знову і знову ряди товарів, покупець може побачити щось новеньке і, може бути, захоче придбати незаплановану покупку. З цієї ж причини велика увага приділяється упаковці товару. Вона повинна бути яскравою, привабливою.

Таким чином, зручність, економія часу і грошей розташовують багатьох людей із задоволенням проводити час у супермаркеті, здійснюючи покупки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити