Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в ресторанах швидкого харчування

Людям подобається ходити в ресторани швидкого харчування, т. к. там можна швидко і смачно поїсти за порівняно невелику ціну. Відвідувачам також подобається хороше обслуговування. Те, що майже не треба чекати, коли приготують замовлення, створює враження швидкого отримання блага.

Позитивним моментом також є те, що тут немає поділу на соціальні групи. Ресторани швидкого харчування можуть відвідувати як малозабезпечені, так і багаті люди. Їжа, що подається в таких ресторанах, насправді не дуже високої якості. Однак, здійснюючи покупку, людина легко може заздалегідь підрахувати свої грошові витратиУ ресторанах швидкого харчування сильно знижується роль простору і часу. Це також може залучати людей, які хочуть відпочити, відволіктися від чого-небудь або просто приємно провести час у компанії.

Ресторани швидкого харчування гарні ще й тим, що в них легко проникає культура того регіону в якому зводяться подібні торговельні мережі.

Проте ціни в подібних магазинах хоч і є доступними більшості відвідувачів, але все ж залишаються досить високими. Відчуття розслаблення, почуття відірваності від життя створює тільки ілюзію щастя. Дружелюбність обслуговуючого персоналу є службовим, а не щирим.

Останнім часом ні для кого не є секретом, що багато страв, пропоновані в ресторанах швидкого харчування, є шкідливими для здоров'я. Однак відвідувачів це не зупиняє: вони продовжують харчуватися в таких ресторанах іноді по 3 ~ 5 разів на день. У результаті, незважаючи на доступні ціни, вони витрачають чимало грошей і до того ж завдають шкоди своєму здоров'ю. Однак самі вони вже потрапляють в залежність від такої пиши і не можуть від неї відмовитися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити