Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг-мол

Назва магазину мовляв походить від американського слова mall, яке є повсякденним назвою торгово-розважального центру. Шопінг-мовляв являє собою новий підхід до процесу торгівлі в магазинах.

Особливий акцент у шопінг-молах робиться на розважальної частини. Відвідувачам має бути цікаво приходити в цей магазин і робити покупки. Пересування з одного відділу в інший не повинно бути одноманітним і нудним.В результаті під одним дахом були об'єднані різні бренди та створені нові форми відпочинку для відвідувачів. Головне, щоб процес покупки перетворився на справжнє задоволення. У магазині створюються окремі зони для відпочинку і розваг. У їх число входять традиційні ресторани, фаст-фуди, кафе-бари, кінозали, кімнати для дітей, зали ігрових автоматів і т. п. У молах також можуть бути розміщені зали для гри в більярд і доріжки для боулінгу. Для реалізації всіх цих послуг необхідна велика площа.

Моли, поряд з торговими центрами, є показовим прикладом залучення людей в масовість, яка звільняє їх від особистісного взаємодії один з одним, але в той же час змушує відчути себе частиною чогось цілісного. Моли втягують людей у загальний колективний ритм споживання.

Мовляв - це вже не просто великий магазин, а місце, куди можна піти відпочити, і при цьому необов'язково витрачати значну суму. Тим часом тут людина може задовольнити і свої щоденні потреби, зробити потрібні покупки. При цьому досить часто він при цьому здійснює і імпульсивні покупки.

Моли більш всіх інших магазинів задовольняють потребу людей в шопінгу. Ці торгово-розважальні центри доступні абсолютно всім верствам населення І менно сюди, ніж в інші магазини, люди більшою мірою відправляються не стільки за покупками, скільки за отриманням приємних відчуттів і задоволення від самого процесу ходіння по різних відділах магазину. Приходячи в мовляв, покупець стає ніби туристом

Моли відрізняються від торгових центрів тим, що тут набагато більша увага приділяється наданню розважальних послуг. Наприклад, крім ресторанів і кінозалів, які є в багатьох торгових центрах, в молі може бути навіть каток або спортивний зал.

Моли розташовуються зазвичай за межами міста, тому передбачається, що люди, які приїхали в мовляв, будуть перебувати на території торгового комплексу досить довгий час. В Україні молів поки ще небагато. В основному розважальна сфера вітчизняних шопінг-молів обмежена закладами фаст-фуду та інтернет-кафе. Рідко магазини пропонують відвідувачам цільний комплекс розважальних заходів. Тому й молами в повному розумінні цього слова їх назвати поки не можна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити