Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг у Франції

Столиця Франції давно вже вважається центром світової моди. На вулицях Парижа знаходяться найпрестижніші і дорогі магазини. У них не можна побачити покупців, обвішаних з ніг до голови пакетами і сумками. Більшості туристів товари, пропоновані в таких магазинах, не по кишені. Проте багато приїжджають на Єлисейські Поля або вулицю Ріволі, де знаходяться знамениті бутіки, щоб розглянути моделі останніх колекцій великих кутюр'є, які красуються в шикарних вітринах. Іноді вони навіть набувають вподобану річ незважаючи на те, що вона їм не по кишені. Для цього доводиться залазити в борги.Такий вид шопінгу підходить для покупців, що люблять придивлятися до товарів, оцінювати, порівнювати їх, а також для тих, хто просто любить розглядати вітрини і отримує від цього велике задоволення.

Є в Парижі вулиці (наприклад, бульвар Осман), де знаходяться магазини, що пропонують товари за нижчими цінами, ніж у знаменитих бутиках. Помірні ціни тут поєднуються з великим вибором і якісними товарами. У цих районах одягаються люди середнього класу та середнього віку.

Так, на бульварі Осман розташовані два найбільших універмагу - знамениті Галері Лафайет і Прінтемп. Тут можна придбати все, починаючи від носової хустки і закінчуючи шикарним хутряним манто. Це також приваблює покупців, навіть тих, хто не має високих доходів. Часто людина виходить з такого універмагу з більш дорогою покупкою, ніж планував

Втім, для звичайного російського туриста ціни тут все ж високі. Для менш заможних і ощадливих людей у Парижі існує безліч невеликих приватних магазинчиків. Особливою вишуканістю відрізняються дрібні крамнички, розташовані в Латинському кварталі, на бульварі Сен-Жермен. Ціни тут середні, а пропоновані товари все ж виглядають дуже якісними і вишуканими. Утриматися від покупки туристові практично неможливо.

Якщо грошей зовсім мало, що навіть середні ціни здаються недоступними, можна відвідати Таті - мережа найдешевших універмагів Парижа. Ці магазини ланцюжком тягнуться по столиці. Товари, пропоновані в цих та аналогічних магазинах, не відрізняються оригінальністю і вишуканістю, хоча й практичні Про днако ціни на них настільки низькі, що багато людей просто не можуть піти без покупки, навіть якщо нічого не планували купувати. У результаті туристи часто дозволяють собі непотрібні витрати.

Деякі надмірно ощадливі француженки знаходять способи шикарно одягатися, витративши при цьому не дуже багато грошей. Наприклад, фірмові речі з написом degreffes коштують в 2 рази дешевше через єдиного дефекту - відсутності етикеток.

Якщо одяг продається під вивіскою, на якій написано en detail, значить, даний магазин торгує від швейної фабрики без торгових націнок. Відповідно, і ціна виробів буде в такому магазинчику на 15-30% дешевше, ніж в бутику або універмазі. Написи sale, promotion і liquidation теж віщують хороші знижки, оскільки означають розпродаж. Тому туристи, які мають досвід французького шопінгу, ретельно вишукують очима ці написи на вітринах. Знайшовши їх, вони радісно штурмують магазин.

Є у Франції і свої блошині ринки, де можна отоварюватися самим скупим або малозабезпеченим споживачам. При цьому прогулянка по таких місцях, на думку багатьох туристів, є набагато більш пізнавальним і корисніше будь-якій туристичній екскурсії. Однак і тут можна витратити набагато більше грошей, ніж планувалося спочатку.

Блошині ринки у Франції являють собою справжні міста зі своїми проспектами, вулицями і закутками Їх відвідують мільйони осіб. Ринки в основному працюють по п'ятницях, суботах і неділях. Щопонеділка може влаштовуватися розпродаж не куплених за уїк-енд речей.

Російський споживач, потрапляючи у Францію, налаштований як і більшість туристів з інших країн, на придбання одягу та взуття. Одягатися у Франції вважається престижним. Неважливо, в якому магазині були куплені речі. До цього особливо схильні люди, які страждають низькою самооцінкою.

Лише деякі можуть годинами милуватися дорогими нарядами у вітринах багатьох магазинів або здійснювати екскурсії по шикарним універмагам і задовольнятися почуттям причетності до цього світу речей і покупок. Багато люду все ж не можуть втриматися і витрачають всі наявні гроші, а деякі навіть займають в попутників і ніяк не можуть зупинитися Вони впадають у транс, відчуваючи почуття ейфорії, коли набувають щось у французьких універмагах і торгових центрах. В результаті повертаються додому з великими сумками і боргами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити