Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в Італії

Рим негласно вважають другою столицею моди. Однак самі італійці не люблять таке визначення, т. к. є великими патріотами своєї країни і вважають, що завжди і в усьому їх країна утримує пальму першості.

Італійські магазини мають своєрідну специфіку: тут немає чітко встановлених годин роботи До аждий магазин встановлює свої власні правила. Але спільним для всіх є годинник обідньої перерви - з 13.00 до 15.30 ч. У цей час найгаласливіші торгові вулиці стають тихими. Покупці розходяться по інших справах.Ще однієї тимчасової особливістю італійських магазинів є те, що по понеділках більшість дрібних крамничок відкривається тільки після сієсти. Тим часом торгові ряди в Італії складаються в основному з безлічі дрібних крамничок. Приватні магазини можуть бути закриті в період з середини серпня до середини вересня, т. к. це час року вважається непрацездатним через сильну спеку.

Ті, хто думає, що одягатися в Італії дуже дорого, помиляються. Насправді там є як дорогі бутіки, так і магазини, в яких ціни на товари доступні покупцеві із середнім достатком. Однак у цьому і криється небезпека: знаючи, що ціни невисокі, російські покупці намагаються придбати побільше, про запас П ри цьому дуже легко втратити контроль і витратити набагато більше грошей, ніж планувалося спочатку.

Найдорожчі столичні магазини і бутіки знаходяться в районі Іспанських сходів. Вулицею у Римі, де продається наймодніша одяг, вважається знаменита Віа дель Корсо. Тут розташовані різні магазини, дорогі бутіки і дешеві лавочки. У магазинах, розташованих на вулицях Віа Націоналі і Віа дель Тритоні, можна одягнутися якісно і недорого.

Незважаючи на безліч дрібних магазинчиків, що переповнюють міста, в Італії є і великі універмаги. Однак у них приблизно однаковий вибір одягу і дуже високі ціни. Тому більшість туристів і візитерів воліє робити покупки в невеликих магазинах Чим далі від центру міста розташований такий магазин, тим нижче у ньому ціни.

В італійських магазинах час від часу проводяться сезонні розпродажі.

При цьому вивішується напис sconti. Якщо плакат з цим написом висить на повністю задрапірованої вітрині, значить, магазин цілком розпродає свій товар у зв'язку із закриттям.

Знаменитий римський блошиний ринок називається Порта Портезе. Він переповнений моделями-підробками виробів провідних модних будинків Європи, втім, досить високої якості.

Основна їх маса шиється в Неаполі. Якщо російський турист не в змозі придбати костюм від знаменитого дизайнера в фірмовому бутіку, він може купити ледь отличимой копію на Порта Портезе. Для багатьох Шопо-Голіков втриматися і не купити дешевий костюм від Валентині на блошиному ринку просто неможливо. Так і повертаються туристи з Італії з повними сумками покупок.

Більшість туристів, особливо відвідали Італію вперше, потім довго згадують вдалу поїздку, а деякі готові на все, щоб відправитися на шопінг ще раз. Це вже залежність, але вони не підозрюють про це. Закордонний шопінг стане метою, мрією, яку треба здійснити у що б то не стало. Для цього деякі йдуть на все: залазять в борги, навіть закладають квартири.

Додати коментар


Захисний код
Оновити