Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг у Великобританії

Англія теж є законодавицею світової моди. Тому люди, які приїжджають туди з метою оглянути місцеві визначні пам'ятки, не можуть утриматися, щоб не пройтися по знаменитим англійським магазинах.

Великий універмаг Хародз входить до числа найвідоміших магазинів XX в. Щодня його відвідують десятки тисяч людей Цього багатоповерховому універмазі можна знайти абсолютно все. Такого багатого вибору немає, мабуть, ні в одному іншому магазині Європи. Втім, ціни тут теж не дуже низькі.Неподалік знаходиться знаменитий магазин Харві і Ніколі, який любить відвідувати королева Великобританії. Всі магазини, уподобані королівською родиною, мають над своєю вивіскою маленьку корону. Відповідно, в цих магазинах товари хорошої якості і високий рівень обслуговування. Це, зрозуміло, позначається на цінах.

Більш доступними щодо цін є магазини на Оксфорд-стріт. Ця вулиця вважається головною торговою вулицею Лондона. Вона переповнена магазинами різного розміру та виду. Недалеко розташований знаменитий багатоповерховий універмаг Селфріджз, що займає цілий квартал.

Як і в будь-якому місті, у Лондоні є свій блошиний ринок, який і є основним місцем паломництва туристів. Він розташований на Бак-стріт і працює тільки у вихідні. Вважається, що тут продається найдешевша одяг у всій Європі.

В Англії дуже розвинений інститут шопінгу. У покупців є багато прав і привілеїв. Наприклад, вони можуть обміняти на іншу або повернути куплену в магазині річ без особливої на те причини, і в магазинах зобов'язані її прийняти, повернувши повну вартість товару. Головне, щоб на товарі не була зрізана етикетка та був збережений чек.

У будь-якому англійському магазині покупець має право грунтовно поміряти в примірювальній кімнаті все вподобані речі, аж до нижньої білизни (крім трусів). Такі правила діють далеко не у всіх країнах. Якщо в магазині не виявилося потрібного розміру придивилася речі, її можна замовити, і через кілька днів співробітники магазину доставлять покупку на будинок.

Що особливо розташовує до шопінгу в Англії, так це консультація продавців. Вони не будуть стояти за спиною в очікуванні, коли ж відвідувач зробить покупку. До продавцям можна звернутися за корисною інформацією і отримати важливий відповідь.

Високий рівень обслуговування і безліч прав покупці отримують ціною збільшення вартості товарів.

Тому більшість англійців намагається все ж робити покупки під час розпродажів. У деяких магазинах такі розпродажі проходять дуже часто і практично постійно. Але в більшості інших магазинів вони обьгчно проходять 2 рази на рік - відразу після Різдва і в середині літа.

Найбільш численними є зимові розпродажі. Вони починаються 27 грудня і закінчуються 13 січня. У цей період ціни можуть бути знижені на 50-75%. У ці дні в магазинах завжди багато людей.

Лондон є місцем найбільш сприятливим для любителів шопінгу. Саме тут вони можуть знайти одяг за власним смаком і за своїми фінансовими можливостями. Англійська ринок пропонує така різноманітність, що мало хто їде звідти, не набувши хоча б кілька речей. А бувають і такі, хто легко втягується в це і робить подорожі до Англії дуже часто.

Але, повертаючись з таких шоп-турів, шопомана швидко втрачають інтерес до придбаних речей, навіть незважаючи на те, що заради поїздки вони нерідко позичають гроші, продають наявні цінності, кидають роботу і т. д. Але чи варті речі таких жертв? Адже результат може бути дуже жалюгідним: зруйнована сімейне життя, втрата роботи, квартири.

Додати коментар


Захисний код
Оновити