Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як легко змінити дизайн квартири

Звичний вигляд квартири неабияк набрид і вже не так радує, а грошей на ремонт немає. Але як же хочеться щось змінити. Що ж робити? Як освіжити дизайн квартири? Ось кілька пропозицій з цього приводу.Спосіб без фінансових витрат взагалі - це пересування меблів. Тут ваша фантазія може розгулятися на скільки дозволяють вам квадратні метри. Експериментувати можна сміливо. Навіть мінімальні пересування як, наприклад зміна положення крісла або журнального столика, принесуть ефект поновлення. А, якщо поставити диван, наприклад, не до стіни, а посередині вітальні, або по-діагоналі, то це може навіть збільшити простір візуально.

Домашній антураж створює текстиль будинку. Спробуйте оновити вікна новими або давно забутими «старими» фіранками, а дивани і ліжка покладіть нові пледи та покривала. Столик під лампою прикрасьте нової скатертиною. Це не приносить фінансових втрат як при ремонті, але помітно освіжить обстановку. Зараз існує безліч прикрас для штор (метелики, рюші), вони привнесуть нову нотку для ваших вікон. Згадайте, що залежалася в шафі, може бути подарований плед, який зовсім не вписувався в дизайн кімнати або скатертину. Зробіть так, щоб він став головним у новій обстановці.

Свіжості і кольору в новій обстановці з легкістю можна домогтися за допомогою рослин. На щастя в наш час квіткові магазини просто ломляться від привабливих пропозицій на будь-який смак, достаток і освітленість квартири. Рослини є тіньовитривалі, ними можна прикрасити дальній від вікна кут кімнати, а світлолюбні квіти порадують світлу частину приміщення і ваші очі. Звисаючі рослини від стелі, внесуть оригінальності. Але тут потрібно відчувати міру, інакше вийде несмачно.

Ще одним дуже ефективним способом змінити настрій в кімнаті є освітлення. Нехай у вас буде близько трьох джерел світла і більше. Лампочки на столиках, бра на стінах, люстра, кожен з них буде висвітлювати по-різному, і ваше сприйняття інтер'єру буде інше в кожному з них. А кімната буде виблискувати!

Якщо на повноцінний ремонт не вистачає ні часу ні сил, пропозиція наступне, пофарбуйте стіни в інший колір, прямо по шпалерах. Сучасні спеціалізовані фарби дозволяють це зробити. А колір можна підібрати під будь-який смак. Ну, а якщо ще докласти до цього художній талант і необмежену фантазію, то зі стін в будинку можна зробити справжній ексклюзив.

Розберіть старі речі в коморах, підвалах і на горищах, напевно там знайдуться цілком пристойні вінтажні речі і антикваріат. Не бійтеся додавати їх в свій інтер'єр, це зараз дуже модно. Тільки попередньо необхідно старі речі привести в порядок і дати їм нове життя. Тим більше що такі речі несуть у собі багато спогадів і пов'язаних з ними історій.

Як людину зустрічають по одягу, там і перше враження про житло складається з вхідних дверей і міжкімнатних. Двері можуть бути різними в квартирі, як би знайомлячи гостя з дизайном інтер'єру цієї кімнати, а можна зробити всі двері однаковими, але красивими і з вашою фантазією. Дуже цікаві двері зі скляними вставками, з них можна своїми руками зробити неповторний вітраж, матеріали для його виготовлення зараз дуже поширені. Сходіть, наприклад, в магазин канцелярських товарів. Якщо двері повністю дерев'яна перефарбуйте або Прикрасьте її по своєму смаку і можливостям.

Ремонт в будь-якому випадку - це дороге задоволення, зміна всієї меблів тим більше. Але зараз можливий варіант поновлення як м'якою, так і корпусних меблів. Для цього вам буде необхідно всього лише підібрати нову оббивку для дивана, крісел і навіть стільців. На стільці навіть можна зшити чохли, а на крісло цікаві подушки у контраст нової оббивці. Для дерев'яних меблів теж багато пропозицій: це і фарбування та обклеювання плівкою, різноманітність малюнків якій просто приведе вас в прятно розгубленість. Тільки підійдіть до цієї справи з акуратністю і старанністю, щоб результат вас порадував в повній мірі!

Ваш будинок це відображення вашого життя! Так зробіть його привабливим, дивним, оригінальним просто затишним і красивим. Способів для цього предостатньо. А раптом все зміниться не тільки в будинку, але і в житті після маленької перестановки. Спробуйте!

Додати коментар


Захисний код
Оновити